ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pospa Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/5/2012
Příspěvky: 374
Applause 3
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/16/2019
Příspěvky: 677
Já dvojkuHappy
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/20/2020
Příspěvky: 65
2
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2013
Příspěvky: 2,268
2 Happy
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,538
Jednička nejzajímavější, nejvíc práce na kudle i futru.
Trojka, spolehlivá klasika. Záleží taky na materiálu čepele….
Osobně bych si vybral 1s 312 a koženýma kroužkama.
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/10/2013
Příspěvky: 708
Happy 2
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/24/2015
Příspěvky: 51
3
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610
Pospaknives-254) Bróňa- na prodej
ocel 14 260 kalená na hamon, paroh, kůže, mosaz, pouzdro ve výrobě

celkem- 231 mm
ručka 120 mm
čepel- 111 mm
tloušťka 3 mm
váha 140 g


Pospa vložil tyto přílohy:
a1.jpg.jpg
a3.jpg.jpg
a4.jpg.jpg
a6.jpg.jpg
a7.jpg.jpg
a8.jpg.jpg
a9.jpg.jpg


chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610
Konečně jsem došil futro.


Pospa vložil tyto přílohy:
IMG20250922152205.jpg.jpg
IMG20250922152135.jpg.jpg
IMG20250922152118.jpg.jpg
IMG20250922152049.jpg.jpg


chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,538
Zdar Juro! Tahle hračka mě pořád baví; a když s ní neřežu, tak si ten kousek truhlařiny aspoň prohlížím jelikož to stojí za to👍👍


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_2212.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610
Díky Jardo. Spíš než v dílně, trávím čas venku. Jizerky před 3 týdny. Při nečekaném setkání mi někdo slíbil poslat fotky bovijáku Happy Wink .


Pospa vložil tyto přílohy:
s.jpg.jpg
l.jpg.jpg
n.jpg.jpg
t.jpg.jpg
k.jpg.jpg
h.jpg.jpg
e.jpg.jpg
q.jpg.jpg
c.jpg.jpg
f.jpg.jpg
d.jpg.jpg


chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610
Hejšovina před 14 dny.👍


Pospa vložil tyto přílohy:
IMG_20251008_195833.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0398.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0267.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0242.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0211.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0193.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0184.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0073.jpg.jpg
IMG20250927135621.jpg.jpg
IMG20250927135137.jpg.jpg
IMG20250927133451.jpg.jpg
IMG20250927123450.jpg.jpg
IMG20250927122103.jpg.jpg
IMG_20250927_WA0366.jpg.jpg


chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610
Po delší době jsem zalezl do dílny. Zatím jen nahrubo nasucho. Šrouby buď zapuštěné nebo půlkulaté, dle vkusu každého soudruha, že. N690 ještě musí do kalírny (i když někteří tzv MISTŘI ji kalí od oka v plynovce😃). Tak co, šedá myška, nebo modrá jako hladina?


Pospa vložil tyto přílohy:
IMG_20251220_181431.jpg.jpg
IMG_20251222_150209.jpg.jpg
IMG20251222144419.jpg.jpg
IMG_20251222_150417.jpg.jpg
IMG20251222145221.jpg.jpg
IMG20251222145319.jpg.jpg


chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/21/2007
Příspěvky: 936
Modrá
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/24/2015
Příspěvky: 51
Modrá!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/13/2015
Příspěvky: 1,479
..... je dobráOk
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 7/2/2023
Příspěvky: 5
Modrá!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610
Včera stezkou ledu. Někteří kolemjdoucí neměli nejen nesmeky, ale i kalhoty, triko a bundu. Cestu ledopády vzhuru jsem dal. Ne však cestu skoro po rovině z Pradědu. Tak jsem se připojil k těm asi 12 lidem, kteří se váleli po prdeli (nepočítám děti, ty chtěly).


Pospa vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg
4.jpg.jpg
5.jpg.jpg
7.jpg.jpg
8.jpg.jpg
9.jpg.jpg
11.jpg.jpg
20.jpg.jpg
20a.jfif.jpg
20b.jpg.jpg
20c.jpg.jpg
21.jpg.jpg
21a.jfif.jpg
22.jpg.jpg
22a.jpg.jpg
23.jpg.jpg
24.jpg.jpg
24a.jfif.jpg
24b.jpg.jpg
24c.jpg.jpg
25.jpg.jpg
25a.jpg.jpg
25c.jpg.jpg
26.jpg.jpg
26a.jpg.jpg
27.jpg.jpg
27a.jpg.jpg
27c.jpg.jpg
28a.jpg.jpg
29.jpg.jpg
30.jpg.jpg
31.jpg.jpg
32.jpg.jpg
33.jpg.jpg
IMG20251226121730.jpg.jpg
IMG20251226125417.jpg.jpg
IMG20251226125715.jpg.jpg
IMG20251226125944.jpg.jpg
IMG20251226130145.jpg.jpg
IMG20251226130211.jpg.jpg
IMG20251226130302.jpg.jpg
IMG20251226130336.jpg.jpg
IMG20251226130704.jpg.jpg
IMG20251226135432.jpg.jpg


chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610
Pospaknives 255) ZEUS- na prodej

nerezová ocel N690 vakuové kaleni, mražení a 2x popuštění, tvrdost 60 HRC se zkušebním protokolem. Čepel a šrouby acid stene wash. Střenky uskočené, G-10 Damascus White-black. Úderný hrot. Pouzdro kydex + teklok.
celkem 285 mm
čepel 150 mm
tloušťka 5 mm
tvrdost 60 HRC
váha 410 g


Pospa vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg
3.jpg.jpg
4.jpg.jpg
4a.jpg.jpg
5.jpg.jpg
6.jpg.jpg
7.jpg.jpg
8.jpg.jpg
8a.jpg.jpg
9.jpg.jpg


chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Příspěvky: 3,610



chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris