ZAREGISTROVAT
|
PŘIHLÁSIT
|
PROHLEDAT
FÓRUM
ČLÁNKY
Fórum
Knife.cz
Články
Recenze
Technika
Legislativa
Publikace
Seznam Akcí
Fórum
Kdo je kdo
Inzerce
FAQ
Galerie
Odkazy
Slovník
Nožíři
Jiří Andrýsek
Galerie
Zdeněk Janča
Galerie
Vlada Klihavcová
Galerie
Milan Pokorný
Galerie
Lubomír Šmidrkal
Galerie
Pavol Turňa
Galerie
Buddy Weston
Galerie
Wiki
Fórum
Vítejte
Hledej
|
Aktivní témata
|
Členové
Fórum
»
Všeobecné
»
Zavírací nože
»
zavíráky
225 stránek:
První
...
219
220
221
222
223
224
[
225
]
zavíráky
Možnosti
Předchozí téma
·
Následující téma
ICOPM
Posláno:
Wednesday, August 27, 2025 8:28:06 AM
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 6/15/2020
Příspěvky: 2
Sonny napsal:
Nazdar chlapi,
potrebujem poradiť,,
chcem kúpiť zavírák Kizlyar supreme, buď Biker X
http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7793-kizlyar-supreme-biker-x-d2-titanium.html
alebo Bloke X
http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7784-kizlyar-supreme-bloke-x-d2-satined.html
neviem čo si mám o nich myslieť?!? nenašiel som moc recenzií ani ohlasov,,a hlavne neviem či mám túto kvázi sesteskú firmu od Kizlyar OOO PP brať ako Byrd od Spyderca???
ísť do toho alebo zvoliť inú cenovo podobnú alternatívu,,poradte prosím ďakujem Stano aka Sonny
KIZLYAR BIKER X - vlastním ho cca 5rokov 3 roky denno denne moje EDC. nôž sa mi velmi páčil otvorenie vytiahnitím z vrecka, veľkostne mi vyhovoval, čepel z D2 tiež splnila požiadavky, maličký nedostatok že klip sa nedán prehodiť na druhú stranu čo som vedel pri kúpe. ten nôž mi má pomáhať a používam ho na všetko a často potrebujem prerezať niečo aj s hrubou silou a tu nastane problém keď niečo treba prebodnúť Liner Lock ho nikdy neudržala a nôž zavrel, Keď som poistku prepružil ťažko sa zatváral a po čase nôž získal vôľu, veľkú vôľu
Ten nôž vypadá pekne v poličke a keď sa s ním zahráte ako s novým. Nahradil ho lacný Broker s asistenciou a aktuálne sa mi páči zatvarák KIZER s čelelou S90V len sa bojím či tak drahý nož pri mojom používaní ma nesklame
Nahoru
0
Příspěvek je skryt, jelikož jeho karma je menší než máte
nastaveno
.
ICOPM
Posláno:
Wednesday, August 27, 2025 8:29:04 AM
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 6/15/2020
Příspěvky: 2
Sonny napsal:
Nazdar chlapi,
potrebujem poradiť,,
chcem kúpiť zavírák Kizlyar supreme, buď Biker X
http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7793-kizlyar-supreme-biker-x-d2-titanium.html
alebo Bloke X
http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7784-kizlyar-supreme-bloke-x-d2-satined.html
neviem čo si mám o nich myslieť?!? nenašiel som moc recenzií ani ohlasov,,a hlavne neviem či mám túto kvázi sesteskú firmu od Kizlyar OOO PP brať ako Byrd od Spyderca???
ísť do toho alebo zvoliť inú cenovo podobnú alternatívu,,poradte prosím ďakujem Stano aka Sonny
KIZLYAR BIKER X - vlastním ho cca 5rokov 3 roky denno denne moje EDC. nôž sa mi velmi páčil otvorenie vytiahnitím z vrecka, veľkostne mi vyhovoval, čepel z D2 tiež splnila požiadavky, maličký nedostatok že klip sa nedán prehodiť na druhú stranu čo som vedel pri kúpe. ten nôž mi má pomáhať a používam ho na všetko a často potrebujem prerezať niečo aj s hrubou silou a tu nastane problém keď niečo treba prebodnúť Liner Lock ho nikdy neudržala a nôž zavrel, Keď som poistku prepružil ťažko sa zatváral a po čase nôž získal vôľu, veľkú vôľu
Ten nôž vypadá pekne v poličke a keď sa s ním zahráte ako s novým. Nahradil ho lacný Broker s asistenciou a aktuálne sa mi páči zatvarák KIZER s čelelou S90V len sa bojím či tak drahý nož pri mojom používaní ma nesklame
Nahoru
0
Příspěvek je skryt, jelikož jeho karma je menší než máte
nastaveno
.
Valgor1985
Posláno:
Monday, September 29, 2025 4:07:07 PM
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 7/21/2015
Příspěvky: 2
Ahoj, rád bych se zeptal. Nemá někdo zkušenost se značkou Poikilo?
Nahoru
0
Příspěvek je skryt, jelikož jeho karma je menší než máte
nastaveno
.
Martin Morávek
Posláno:
Monday, September 29, 2025 6:00:26 PM
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,621
Co jsem tak koukal na recenze, tak by to mělo byt v topu, nebál bych se toho. Ale osobně žádný nemám.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Nahoru
0
Příspěvek je skryt, jelikož jeho karma je menší než máte
nastaveno
.
Uživatelé v tomto tématu
Guest
225 stránek:
První
...
219
220
221
222
223
224
[
225
]
Fórum
»
Všeobecné
»
Zavírací nože
»
zavíráky
Přechod na fórum
Všeobecné
- Vše o nožích
- Připomínky pro tvůrce Knife.cz
- Vrhání (nožů)
- Boj nožem
- Zavírací nože
- Pevné nože
- Ruční výroba
- Typy ocelí
- Literatura
- Vojenské nože
- Nožířské výstavy / akce
- Příslušenství
- Články - Recenze
- Nožířská galerie
- Hledám výrobce / Potřebuju poradit
- Debata a mimotématická vlákna
- Jak a čím brousit
- Materiály pro výrobu
- Zajímavé linky, recenze, galerie
- Ankety
Inzerce
- Prodej
- Koupě
- Nabídka nožířů
- Nenožová Inzerce - Prodej
- Nenožová Inzerce - Koupě
Nemůžete
zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete
odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete
mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete
editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete
vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete
hlasovat v průzkumech v tomto fóru.
RSS - hlavní fórum :
Aktuálně
Jak udělit souhlas s migrací vašeho účtu
Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR
zde
Reklama
Terms Of Use
|
Privacy Statement
|
Copyright 2006 by Milan Pokorný
|
Připomínky:
support@knife.cz
Souhlas s nastavením osobních údajů
Powered by
Progris
Vytiskni téma
RSS Feed
Sledovat toto téma
Pošli téma emailem
Threaded
Normal