ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
zavíráky Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 6/15/2020
Příspěvky: 2
Sonny napsal:
Nazdar chlapi,
potrebujem poradiť,,
chcem kúpiť zavírák Kizlyar supreme, buď Biker X http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7793-kizlyar-supreme-biker-x-d2-titanium.html
alebo Bloke X http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7784-kizlyar-supreme-bloke-x-d2-satined.html

neviem čo si mám o nich myslieť?!? nenašiel som moc recenzií ani ohlasov,,a hlavne neviem či mám túto kvázi sesteskú firmu od Kizlyar OOO PP brať ako Byrd od Spyderca???

ísť do toho alebo zvoliť inú cenovo podobnú alternatívu,,poradte prosím ďakujem Stano aka SonnyWink



KIZLYAR BIKER X - vlastním ho cca 5rokov 3 roky denno denne moje EDC. nôž sa mi velmi páčil otvorenie vytiahnitím z vrecka, veľkostne mi vyhovoval, čepel z D2 tiež splnila požiadavky, maličký nedostatok že klip sa nedán prehodiť na druhú stranu čo som vedel pri kúpe. ten nôž mi má pomáhať a používam ho na všetko a často potrebujem prerezať niečo aj s hrubou silou a tu nastane problém keď niečo treba prebodnúť Liner Lock ho nikdy neudržala a nôž zavrel, Keď som poistku prepružil ťažko sa zatváral a po čase nôž získal vôľu, veľkú vôľu

Ten nôž vypadá pekne v poličke a keď sa s ním zahráte ako s novým. Nahradil ho lacný Broker s asistenciou a aktuálne sa mi páči zatvarák KIZER s čelelou S90V len sa bojím či tak drahý nož pri mojom používaní ma nesklame

Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 6/15/2020
Příspěvky: 2
Sonny napsal:
Nazdar chlapi,
potrebujem poradiť,,
chcem kúpiť zavírák Kizlyar supreme, buď Biker X http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7793-kizlyar-supreme-biker-x-d2-titanium.html
alebo Bloke X http://www.baterky-noze.sk/sk/zatvaracie-noze/7784-kizlyar-supreme-bloke-x-d2-satined.html

neviem čo si mám o nich myslieť?!? nenašiel som moc recenzií ani ohlasov,,a hlavne neviem či mám túto kvázi sesteskú firmu od Kizlyar OOO PP brať ako Byrd od Spyderca???

ísť do toho alebo zvoliť inú cenovo podobnú alternatívu,,poradte prosím ďakujem Stano aka SonnyWink



KIZLYAR BIKER X - vlastním ho cca 5rokov 3 roky denno denne moje EDC. nôž sa mi velmi páčil otvorenie vytiahnitím z vrecka, veľkostne mi vyhovoval, čepel z D2 tiež splnila požiadavky, maličký nedostatok že klip sa nedán prehodiť na druhú stranu čo som vedel pri kúpe. ten nôž mi má pomáhať a používam ho na všetko a často potrebujem prerezať niečo aj s hrubou silou a tu nastane problém keď niečo treba prebodnúť Liner Lock ho nikdy neudržala a nôž zavrel, Keď som poistku prepružil ťažko sa zatváral a po čase nôž získal vôľu, veľkú vôľu

Ten nôž vypadá pekne v poličke a keď sa s ním zahráte ako s novým. Nahradil ho lacný Broker s asistenciou a aktuálne sa mi páči zatvarák KIZER s čelelou S90V len sa bojím či tak drahý nož pri mojom používaní ma nesklame

Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 7/21/2015
Příspěvky: 2
Ahoj, rád bych se zeptal. Nemá někdo zkušenost se značkou Poikilo?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,621
Co jsem tak koukal na recenze, tak by to mělo byt v topu, nebál bych se toho. Ale osobně žádný nemám.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris