ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
menem Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
Vdaka Delewar.
Dalsi z elmaxu 242mm,4,6 karelska breza


menem vložil tyto přílohy:
20250329_130318__1_.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
elmax,micarta asi 350mmx5,2 Happy




menem vložil tyto přílohy:
20250404_181410.jpg.jpg
20250404_183600.jpg.jpg
20250404_183457.jpg.jpg
20250404_183405.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
dnesny elmax,g10 245x122x4,6mmWink



menem vložil tyto přílohy:
20250406_152949.jpg.jpg
20250406_152835.jpg.jpg
20250406_153015.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,501
Pekne sa to sype.
Zladené aj farebne.Ok
Toho Elmaxu sú zjavne slušné zásoby...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
Vdaka Delewar,elmax mam rad Happy
jeden neck 170mmx4,6mm elmax,mrozi kel


menem vložil tyto přílohy:
20250419_192303.jpg.jpg
20250419_192435.jpg.jpg
20250419_192359.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/25/2011
Příspěvky: 2,145
Ahoj Míro, tenhle tvůj nový tvar je zajímavý Ok Evidentně se bude při krájení pohodlné držet Admire
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
Vdaka Olda
Jeden z N690 335x 7mm ,stabilizovany orech



menem vložil tyto přílohy:
20250527_200655.jpg.jpg
20250527_200631.jpg.jpg
20250527_201008.jpg.jpg
20250527_200552.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
este jedna N690 7mm dlzka okolo 330 dlzka,stabilizovana jelsa



menem vložil tyto přílohy:
20250819_193156.jpg.jpg
20250819_193057.jpg.jpg
20250819_193431.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
este prihodim jeden z elmaxu z poslednej doby 5,9mm hrubka dlzka okolo300mm



menem vložil tyto přílohy:
20250808_195058.jpg.jpg
20250808_194921.jpg.jpg
20250808_195219.jpg.jpg
20250808_195011.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
ahojte,jeden dnesny elmax,karelska 265mm x 3.8mm 😉



menem vložil tyto přílohy:
20250913_185156.jpg.jpg
20250913_185030_0_.jpg.jpg
20250913_185021.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,501
Krásne štruktúry- ako dreva, tak čepele.Ok Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
vdaka,jeden z elmaxu a po par mesiacoch dokoncene futro malemu prckovi z HAP72Happy 190x4mm 68HRC



menem vložil tyto přílohy:
20250929_071900.jpg.jpg
20250929_072240_0_.jpg.jpg
20250929_072324_0_.jpg.jpg
20250929_071709_0_.jpg.jpg
20250929_071659.jpg.jpg
20250929_071755.jpg.jpg
20250929_071724_0_.jpg.jpg
20250929_071810.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,501
Už sa patrilo to tu oživiť.Wink
Tie materiálové spracovania sú fakt už na úrovni a ešte to aj dobre vyzerá.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
Delewar dakujem za pochvaluOk
jeden do kuchyne,s mikrofazetkou,taka vyzva z nudy...nazval som ho hyenakitchen Happy elmax,stabilizovana korenovica hrab 296mm


menem vložil tyto přílohy:
20251008_155948.jpg.jpg
20251008_160241.jpg.jpg
20251008_160300.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,501
No, tvarovo aj rozmerovo je akurát na hyeny...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
vdaka Happy

jeden na styl bodaku 347mm 4,5mm N690,micarta




menem vložil tyto přílohy:
20251016_152339.jpg.jpg
20251016_152327.jpg.jpg
20251016_152406.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,501
Takých sa už vidí málo.
A ešte ulhladeno-temno elegantných.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
dakujem,ono to bolo na zelanie urobit nieco na styl noz v podobe bodakuHappy
dnesny sleipner 280x140x4mm,stabilizovana jelsa




menem vložil tyto přílohy:
20251022_170633.jpg.jpg
20251022_170440.jpg.jpg
20251022_170243.jpg.jpg
20251022_170556.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
este jeden bodacik Happy
sleipner,zircote 322x4mm


menem vložil tyto přílohy:
20251024_144725.jpg.jpg
20251024_144406.jpg.jpg
20251024_144608.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/1/2006
Příspěvky: 1,383
jeden na styl Kindžal.. 335mm sendvic 19312 /stab.orech😉



menem vložil tyto přílohy:
20251107_160528.jpg.jpg
20251107_160552.jpg.jpg
20251107_160658.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris