ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Jaký nůž nebo nože máte právě u sebe ? - VII. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2014
Příspěvky: 529
Magnacut.....Happy


Rasty vložil tyto přílohy:
20251104_152530.jpg.jpg
20251104_152836.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2023
Příspěvky: 215


Pejrak01 vložil tyto přílohy:
20251104_174905.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/10/2020
Příspěvky: 1,184


Leoner vložil tyto přílohy:
a0da5120_7260_43fe_9710_d32e2b8aaed4.jfif.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,504
jerry napsal:
Pracanti na chalupě


Tak to by som chcel teda vidieť teda tie zbierkové...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 10/21/2024
Příspěvky: 15


Robeert vložil tyto přílohy:
20251104_161219.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/6/2006
Příspěvky: 500
Delewar napsal:
jerry napsal:
Pracanti na chalupě


Tak to by som chcel teda vidieť teda tie zbierkové...

Proč? Zaana jsem koupil s tím, že ho budu nosit a používat, taky nebyl nový. A ANV má sice nový futrál, ale jinak je to letitý dělník. Jinak ve sbírce mám, samozřejmě, pár nožů, které moc nenosím, ale to jsou vesměs kousky, které už se nedají sehnat a byly jen v pár kusech.
"Where must we go...
we who wander this Wasteland in search of our better selves?"
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/26/2012
Příspěvky: 1,228


Igi964 vložil tyto přílohy:
IMG_6018.jpeg.jpg



Always look on the bright side of life...
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/12/2023
Příspěvky: 226
Hezký den.... 🖐


indián vložil tyto přílohy:
20251105_091808.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/10/2016
Příspěvky: 1,125


zdenki vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 673
Tak trochu karbonu.Applause


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20251105_112542.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2010
Příspěvky: 353
Jeden nový nůž pro synáčka, jeden nový nůž pro tatínka 😉😁


Porter vložil tyto přílohy:
IMG_8305_SnapseedCopy.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/13/2022
Příspěvky: 302
.


Knifelover vložil tyto přílohy:
jericho.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/11/2012
Příspěvky: 127


OndraPod vložil tyto přílohy:
IMG_20251105_123401.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2023
Příspěvky: 432
Dneska mi to ladí Happy


vojtechposmourny vložil tyto přílohy:
IMG_4215.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/4/2008
Příspěvky: 817
Křivák....


ANUP vložil tyto přílohy:
20251105_091743.jpg.jpg
20251105_091856.jpg.jpg
20251105_091016.jpg.jpg


Důvěřuj Cestě ikdyž nevidíš kam vede.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/10/2020
Příspěvky: 1,184
Applause Admire


Leoner vložil tyto přílohy:
62252729_e832_4098_b7d1_e1f1187eb976.jfif.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,625
Rasty napsal:
Martin Morávek napsal:
Rasty napsal:
Ten okruzok na kolicku je super vec....ala umnumzaanLaugh


K čemu je to tady dobré, pls?


Netlaci ten kolicek tolko do palca pri otvarani....skus 10krat otvorit bez okruzku a s nim.....

Asi tak...Wink


Já tuhle kudlu miluju, mam ji dokonce 2. Večer u filmu jsem jí otevřel treba 200x a tenhle problem jsem nikdy neměl. Jinak pořád jedno z nejlepších EDC ever.


Martin Morávek vložil tyto přílohy:
20231226_121521.jpg.jpg


“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 10/21/2024
Příspěvky: 15
Tissot prx a Antonini


Robeert vložil tyto přílohy:
20251105_183548.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2014
Příspěvky: 2,884
U mě dobrý 🔪✌️.


wrafan vložil tyto přílohy:
1000076700.jpg.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Příspěvky: 6,088
...


EM vložil tyto přílohy:
1000021831_01.jpeg.jpg
1000021850_01.jpeg.jpg


"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris