ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Robik Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Scrimshaw skvostné a celé je to znovu umelecké dielo po všetkých stránkach.Applause Applause Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , Tento rok posledný nožík , čepel damasteel , rám titán , príložky stab.ťavia kosť. Rozmery v zavretom stave110 mm , čepel 80 mm. Všetkým pekný silvester a všetko dobré do nového roku..Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0472.JPG.jpg
DSC_0475.JPG.jpg
DSC_0477.JPG.jpg
DSC_0478.JPG.jpg
DSC_0479.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Tak nech aj ten nasledujúci rok pokračuje v tomto, až jasne umeleckom a nožiarskom duchu.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , vzhľadom k tomu , že ma posledné mesiace trápia zdravotné problémy , tak som rád , že sa mi podarilo dokončiť pár nožíkov , kôli výstave v Ba , toto je jeden z nich . Pracovný elmaxáčik s leptaným povrchom , čepel 123mm , celkovo 245mm. Na rúčke stabilizovaná karelka..Dík za pokuk , aj tým , čo sa zastavili pri mojom stole na výstave..Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0518.JPG.jpg
DSC_0520.JPG.jpg
DSC_0521.JPG.jpg
DSC_0524.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Tak hlavne nech zdravie umúdri čím skôr.
Tieto nože totiž hovoria sami za seba...

Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , jedna z odbočiek mojej tradičnej tvorby , trochu na military štýl. Leptaná N690 , G10 a kydex.. Celková dĺžka 270 mm , čepel 145. Nôž bez pána..Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0508.JPG.jpg
DSC_0510.JPG.jpg
DSC_0514.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Je to veru odklon od tvorby, no majstrovstvo sa nezaprie.Ok

Zmena je,vraj, život.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahoj , posledný nôž , ktorý som robil ešte pred výstavou v Ba, pierkový damašok vlastnej výroby , po dlhej dobe Happy , na rúčke bronz , koža , kosť. Na kosti scrim Billyho Kida , na púzdre mapa kde sa pohyboval vo svojich rokoch pôsobenia . Nôž je volný..
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahoj , posledný nôž , ktorý som robil ešte pred výstavou v Ba, pierkový damašok vlastnej výroby , po dlhej dobe Happy , na rúčke bronz , koža , kosť. Na kosti scrim Billyho Kida , na púzdre mapa kde sa pohyboval vo svojich rokoch pôsobenia . Nôž je volný..


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0528.JPG.jpg
DSC_0535.JPG.jpg
DSC_0536.JPG.jpg
DSC_0537.JPG.jpg
DSC_0538.JPG.jpg
DSC_0540.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Tak toto je nôž s príbehom....
A nie jedným.Applause Applause Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris