ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cold Steel Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/28/2025
Příspěvky: 56
Potřebuji vyrobit kydexové pouzdro na Coldsteel SRK-C. Poradíte, kam se obrátit? Prozatím mě zaujali pouzdra na https://www.facebook.com/kydexpronoze/?locale=cs_CZ
Nevíte zda je to některý z členů fóra? Díky Ok
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/28/2010
Příspěvky: 909
dobry den je todle oryginal nebo ne nezda se mi ten napis dekuji


brom vložil tyto přílohy:
Nepojmenované1.jpeg.jpg
Nepojmenované.jpeg.jpg


Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
Pri tomto kúsku, už len to púzdro stojí za to Ok Happy a nôž je až neskutočný Applause Applause Applause.


Štefan vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg
3.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
A ešte jeden preparádny kúsok a zadaril Ok Ok Happy Happy Happy.


Štefan vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 672
Gratuluji úžasné kousky.Ok Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
Wolfes napsal:
Gratuluji úžasné kousky.Ok Ok

Arigato gozaimasu Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/31/2021
Příspěvky: 289
moje 4 EDC
sem tam vemu i něco jiného ale
ColdSteel prostě válí…..Razz


filos0 vložil tyto přílohy:
IMG_3159.jpeg.jpg
IMG_3160.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2013
Příspěvky: 1,432
Včera se pan Šulc trefil přesně v ten správný den. K narozeninám mi poslal tohoto milého klasika. (No ale zaplatit jsem musel Happy )


Strom vložil tyto přílohy:
SRK_C_1.JPG.jpg
SRK_C_2.JPG.jpg


Věci a situace mají takovou váhu, jakou jim přiřadíme.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris