ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
JK54 Jiří Koleček Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/29/2020
Příspěvky: 379
Mě úplně hypnotizuje ten bowiák. Čepel má naprosto dokonalý tvar. Fascinuje mě na tom, že se obejde bez všelijakých žlábků, hamonů, damašků, a je prostě jen čistě krásná. A samozřejmě, ta parohová ručka s kovovými doplňky tomu ještě přidává na přitažlivosti Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/16/2013
Příspěvky: 2,660
Naprostý souhlas. To bowie je excelentní. Sedlák Jirkova stálice a ten prostřední “příbor” jen nutí představu vysokého krvavého steaku vytáhnutého z ohně přímo na pařez. Jen tam vrazit vidli, říznout a debužírovat s představou zašlých časů…
Neuvěřitelné nože!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,367
Ahojky. Co si budem povídat Jirko. Na to se dá dívat furt dokola. Bowie, sedláček, ty opletené příboráky Admire Nádherné futrály.....takovou tloušťku bych fakt šít nechtěl Happy Třeba se poštěstí si na to šáhnout v Lipové ?
Nádherná práceApplause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/25/2011
Příspěvky: 2,145
Pěkná práce a překrásný výsledek. Jirka dělá nože, které jsou odpovědí na otázku ,, co kdybys měl mít už do konce dní jen jeden jediný ,, Admire
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/3/2013
Příspěvky: 1,030
Co dodat, prostě krása střídá nádheru Applause Admire Admire Admire
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,453
😀👌🙋


Roman5 vložil tyto přílohy:
IMG_20260508_114509.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/19/2010
Příspěvky: 1,154
Jirko, bolo príjemné v Lipovej pobudnúť vo Vašej trojgeneračnej spoločnosti. Admire

To, že som dvom súdruhom knajfákom vyfúkol "Dráčika" ma mrzí, tak im aspoň posielam časť textu piesne Roba Grigorova: "Uprostred sídliska nikdy nič nezískaš, ak nie si rýchly. Ten najrýchlejší z rýchlych!": Happy

Teším sa na stretnutie o rok.


outdoorman vložil tyto přílohy:
P1040626.JPG.jpg
P1040625.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/9/2009
Příspěvky: 3,262
Ještě,že se nade mnou Jirka letos v Lipové slitoval a prodal mi jeden ze svých nádherných nožů.
Ještě jednou díky.Admire


Limak vložil tyto přílohy:
DSC04932.JPG.jpg
DSC04933.JPG.jpg
DSC04934.JPG.jpg


Cokoli děláš, s rozumem čiň a na konec mysli.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2011
Příspěvky: 240
Ahoj Jiříku b.+k.


castor fibre vložil tyto přílohy:
IMG_20260606_083612.jpg.jpg
IMG_20260606_083343.jpg.jpg
IMG_20260606_084255.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris