ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Opinel Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/18/2011
Příspěvky: 482
Vůbec ne, spousta modelů Ti ještě chybí, zaber!👍🤣
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,453
Longin napsal:
Vůbec ne, spousta modelů Ti ještě chybí, zaber!👍🤣

Pravdu máš👌
Ale mě zajímají jen ty se starým značením👍
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2014
Příspěvky: 21
Mam Opinel v nerezu s 9cm cepeli a planuji i vetsi 10 nebo 12.

Kde se daji sehnat nejaka pouzdra? Pouzdro kozene originalni mam jenom co bylo v sade k No8 Carbon. Dekuji
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/31/2021
Příspěvky: 289
Deawon napsal:
Mam Opinel v nerezu s 9cm cepeli a planuji i vetsi 10 nebo 12.

Kde se daji sehnat nejaka pouzdra? Pouzdro kozene originalni mam jenom co bylo v sade k No8 Carbon. Dekuji


ahoj, mrkni na můj příspěvek o dve stránky zpet 53
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,367
Ahojky. Tak sem si zase hrál.


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20260601_130542.jpg.jpg
IMG_20260601_130549.jpg.jpg
IMG_20260601_130608.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2018
Příspěvky: 378
Hořčice?
Sovy nejsou tím, čím se zdají být ....
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,367
Tak nějak....., taková kašička,
ať se to nerozjede.
Ocet, kyselina citrónová a plnotučná hořčice.
Jak to na tu čepel nakápnu, nesmí se to moc rozjet Ok
Když použiju jenom hořčici, přijde mi, že to rychle uschne. Potřebuju to tam nechat aspoň 15-20 min.
EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Příspěvky: 6,085
...


EM vložil tyto přílohy:
1000026142_01.jpeg.jpg


"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris