ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Obchodnické reference místních uživatelů Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/28/2025
Příspěvky: 54
marin996 - rychlá komunikace, platba, díky za obchodOk
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/10/2015
Příspěvky: 754
Daniel Žižkov: perfektní komunikace, nevídaná rychlost. Daně, moc Ti děkuji za velmi příjemný obchod.🫱. Leo
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/4/2025
Příspěvky: 171
Leopold01 napsal:
Daniel Žižkov: perfektní komunikace, nevídaná rychlost. Daně, moc Ti děkuji za velmi příjemný obchod.🫱. Leo


Taky děkuju 🙏
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,527
Musím pochválit Knifestock, rozhodoval jsem se mezi dvěma barvami, zavolal jsem, paní operátorka slíbila zavolat do skladu, že mi kudly vyfotí.
Za chvíli mail s několika fotkama i krabičkou s popisem!!
Paráda smekámOk
Jarda
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/5/2012
Příspěvky: 746
Ahoj bohužel se musim pochlubit špatnou zkušeností s uživatelem " Fugas brno "kdy po výhře v Aukci v Inzerci přestal komunikovat
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/3/2004
Příspěvky: 865
Díky, Rockatansky, za obchod, dobrá komunikace, rychlé odeslání 👍
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/18/2009
Příspěvky: 296
Ahoj. Tiež ďakujem teoretic.🥳. Pochvala.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/11/2010
Příspěvky: 1,013
Daniel Zizkov, Juris, super obchodyOk
Youtube: Jakub Kmoch -MONOLITH knives and tools
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/2/2012
Příspěvky: 136
DanielZizkov, MONOLITH.... paráda jako obvykle
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/11/2010
Příspěvky: 1,013
minatrix napsal:
DanielZizkov, MONOLITH.... paráda jako obvykle


přesně takOk
Youtube: Jakub Kmoch -MONOLITH knives and tools
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/6/2023
Příspěvky: 35
... síce trochu opozdene, ale radšej neskôr ako nikdy ...
... Pejrak01, ďakujem za ochotu a za dobrý obchod s pekným ANVéčkom ... Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2007
Příspěvky: 2,561
montelie napsal:
Rád bych poděkoval uživateli PaFel za skvělý obchod i komunikaci... Applause


Skoda ze ja to povedat nemozem, najprv sprava so ziadostou o video na whatsapp, ked som poslal este otazka ci je doklad a odvtedy 2 dni ticho - akoze k ziadnej skode neprislo ale naco???
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2023
Příspěvky: 414
jakham - rychlá domluva, osobní předání se super pokecem, kudla samozřejmě taky v topu. Mohu jedině doporučit.


vojtechposmourny vložil tyto přílohy:
IMG_7204.jpeg.jpg
IMG_7205.jpeg.jpg

Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/6/2023
Příspěvky: 35
Mico 1300 ... ďakujem za trpezlivosť a za pekné ZTéčko ...

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris