ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Raiser Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2010
Příspěvky: 3,094
Jeden volný bodák přátelé.


Raiser vložil tyto přílohy:
IMG_20260210_WA0007.jpeg.jpg


Drobné nedostatky jsou známkou kvalitní ruční práce.
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/7/2016
Příspěvky: 117
Ahoj, budou jestě někdy zavíráky? Doteď si vyčítám ,že jse kdysi vyměnil tveho Raptora.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2010
Příspěvky: 3,094
Nebudou asi ani pevný.
Drobné nedostatky jsou známkou kvalitní ruční práce.
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/7/2016
Příspěvky: 117
Cry
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2025
Příspěvky: 55
Raiser napsal:
Nebudou asi ani pevný.

Ešte že je tam to slovíčko “asi”.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,417
Applause


Růža vložil tyto přílohy:
20260218_123652.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2010
Příspěvky: 3,094
Dodělám 4 kudly co.tu mám a to dva bodaky a dva safe a až někdy.
Spíše ne a to jeden bodak si nechám kdyby byl třeba.
Drobné nedostatky jsou známkou kvalitní ruční práce.
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/7/2016
Příspěvky: 117
Růža napsal:
Applause

ParadniApplause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2010
Příspěvky: 3,094
Poslední kudly k mání.Už nic dělat určitě nebudu bo to nemá cenu ani budoucnost.Kdy by někdo chtěl tak se může ozvat.Jeden bodák jsem uložil pro archeology,aby taky u nas byl nějaký nález a ne jen Husuti.
Čepele jsou Sleipner a navoskované.


Raiser vložil tyto přílohy:
20260301_092526.jpg.jpg


Drobné nedostatky jsou známkou kvalitní ruční práce.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/31/2021
Příspěvky: 288
zdravím ve spolek,
pane mistr nebo příznivci RAISER, mají tyhle vroubky nějaký účel ?
Konečně jsem se stal šťastným majitelem jednoho z kousků
a tak jsem si všimnul........a nějak nemůžu na nic přijít.
......jen tak ze zvědavosti....


filos0 vložil tyto přílohy:
raiser.jpg
raiser2.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2013
Příspěvky: 1,432
Já myslím, že vroubky zbrzdí ruku, kdyby chtěla v nějaké situaci sklouznout na ostří.
Věci a situace mají takovou váhu, jakou jim přiřadíme.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2010
Příspěvky: 3,094
Ano je to tak.
Drobné nedostatky jsou známkou kvalitní ruční práce.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris