ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
malysef Václav Č. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Tak kostička nevyšlo, no tak bude další světluška 🫤 😉


malysef vložil tyto přílohy:
IMG_1465.jpeg.jpg


V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Dvě připravené ručky.....teď se bude leptatWink


malysef vložil tyto přílohy:
IMG_1475.jpeg.jpg


V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Zdravím, další dokončený kousek...Šídlák Světluška.
Nerezový San Mai s jádrem M390 od Roman Blaha na keramickém ložisku na kaleném čepu. 3,8 x 24 x 85/195 mm.
Ostatní titan a Forged Carbon Fiber😉
Volná tvorba..


malysef vložil tyto přílohy:
IMG_1512.jpeg.jpg
IMG_1513.jpeg.jpg
IMG_1514.jpeg.jpg
IMG_1516.jpeg.jpg
IMG_1521.jpeg.jpg


V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Příspěvky: 1,757
Ten je parádní Ok
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Po všetkých stránkach vydarená ukážka vydarenej remeselnej práce.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/28/2008
Příspěvky: 4,415
Máš to zase Applause PARRÁDNÍ!

Svítí tak Grin že nebudou mít ve Fenixu co žrát ...

POKUD MÁTE DOTAZ, PIŠTE NA MAIL!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Díky moc, tak ještě jeden dokončený Křivák, A pak ta modrá rozdělaná kudla. A bude zase chvíli pauza. Mám plný šuplík a není čas😂
A kdyby zrovna náhodou tenhle chtěl už má pána, Mě💪 Je to náhradník za mojeho Šídláka.


malysef vložil tyto přílohy:
IMG_1528.jpeg.jpg
IMG_1527.jpeg.jpg
IMG_1525.jpeg.jpg
IMG_1524.jpeg.jpg
IMG_1529.jpeg.jpg


V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2007
Příspěvky: 556
Ahoj, moc se mi líbí šidlak světluska a měl bych o něj zájem. Ať se koukám, jak se koukám, nepoznám, jak se otvírá ani jakou má pojistku. Do mailu bych poprosil o případnou cenu. Děkuji
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/24/2018
Příspěvky: 754
"šidlak světluska" je parádny kúsokOk , myslím, že je to nenápadný frontflipper...Applause Admire
ČASY JSOU ZLÉ, KAMILE...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Pánové děkuji, přesně tak to je. Na hřbetu pár zoubku stačí jenom lehounce švihnout a je venku
V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Ahoj lidi...tak jeden dokončený a zasejc si dáme chvillku pauzu.
Mám na ponku kousek sendviče s mědí a v hlavě jeden zavírák co jsem udělal a nejde mi z ní nějak dostat.
Jinak tento dokončený Křivák je vlastně jen nová čepelka do mého pracovního nože z elmaxu.
Jo a nový střenky a teď je mi vlastně líto ho tahat a odloupávat s ním mamuta a přizvedávat dveřeLaugh


malysef vložil tyto přílohy:
IMG_1549.jpeg.jpg
IMG_1550.jpeg.jpg
IMG_1553.jpeg.jpg
IMG_1552.jpeg.jpg
IMG_1548.jpeg.jpg
IMG_1551.jpeg.jpg


V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/11/2013
Příspěvky: 33
malysef napsal:
Ahoj lidi...tak jeden dokončený a zasejc si dáme chvillku pauzu.
Mám na ponku kousek sendviče s mědí a v hlavě jeden zavírák co jsem udělal a nejde mi z ní nějak dostat.
Jinak tento dokončený Křivák je vlastně jen nová čepelka do mého pracovního nože z elmaxu.
Jo a nový střenky a teď je mi vlastně líto ho tahat a odloupávat s ním mamuta a přizvedávat dveřeLaugh


Ahoj Maly,Velky,sefe, ;)
Kdyby nemel, nahodou, pana, tak bych se o nej, treba postaral ja. ;)

Dekuju!
Milda
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Mildo ahoj,
díky za obchod a pokec no a tato kudla?
Až budeš potřebovat v kapse pořádnýho hrubiána tak písni a určitě se můžeme domluvit.Laugh
V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2013
Příspěvky: 1,102
Pridam i sem jednu tématickou .... Admire Applause


Kropacek vložil tyto přílohy:
20260415_164643.jpg.jpg


.... peklo jsou ti ostatní řidiči ....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Děkuju Jiří za parádní fotku mamutů.🤘
V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/11/2013
Příspěvky: 33
malysef napsal:
Mildo ahoj,
díky za obchod a pokec no a tato kudla?
Až budeš potřebovat v kapse pořádnýho hrubiána tak písni a určitě se můžeme domluvit.Laugh


Ohohoooo, tak tomuhle rikam vyzva!
Sem s nim! ;)


Tva kudla se libi kazdemu!
Je to parada!
Diky.

Milda


MildaPajda vložil tyto přílohy:
690625238_2490571298044708_3010354696237736022_n.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
Děkuju za parádní fotoWink
Jsem rád, že kudla dělá radostRazz
V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2013
Příspěvky: 1,102
Trochu sourozenci .....


Kropacek vložil tyto přílohy:
20260606_120949.jpg.jpg
20260606_120849.jpg.jpg


.... peklo jsou ti ostatní řidiči ....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2012
Příspěvky: 2,431
To tedaSurprised
Asi je dělal jeden člověkLaugh
Díky za parádní foto Ok
V případě zájmu,se neváhejte zeptat.....prosím na e-mail.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris