ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cestování - fotky z cest II. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2010
Příspěvky: 899
Flector EP napsal:
Trochu Salvatora Daliho.😄


Nebo Antoni GAIUDÍ...?...Happy
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2007
Příspěvky: 428
Laugh Při mém vzdělání se mi tito pánové trochu pletou.Nějak tu demenci musím schovat.🤪
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2007
Příspěvky: 428


Flector EP vložil tyto přílohy:
IMG_20260425_WA0027.jpg.jpg
IMG_20260425_WA0028.jpg.jpg
IMG_20260425_WA0026.jpg.jpg
IMG_20260424_WA0122.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,366
Ahojky. Přehrada H. Bečva - vyhlídka....Ok


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20260502_113744.jpg.jpg
IMG_20260502_110905.jpg.jpg
IMG_20260502_110914.jpg.jpg
IMG_20260502_112858.jpg.jpg
IMG_20260502_112925.jpg.jpg
IMG_20260502_112930.jpg.jpg
IMG_20260502_113007.jpg.jpg
IMG_20260502_113120.jpg.jpg
IMG_20260502_113453.jpg.jpg
IMG_20260502_113455.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
Byl jsem od pátku u kamarádů v Rovensku pod Troskami, tak pár fotek z cesty.


Sidney vložil tyto přílohy:
MVIMG_20260517_104434.jpg.jpg
MVIMG_20260517_102827.jpg.jpg
MVIMG_20260517_094420.jpg.jpg
3148.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Že jsi začal Skalkou, je mi to nějak povědomé! A fotky paráda.
P.S. Trika se už tisknou....
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
Miloslav Zítek napsal:
Že jsi začal Skalkou, je mi to nějak povědomé! A fotky paráda.
P.S. Trika se už tisknou....


To je zřícenina hradu Starý Berštejn u Vrchovan, Mílo. Jezdím tudy z Dubé, když jedu do Doks.
Trička = super! Ok
Edit. Fotky...no zatím se s tím učím zacházet. Je to Xiaomi 15T Pro a kupoval jsem ho právě kvůli foťáku, který je ve své cenové kategorii asi naprosto mimo soutěž. Ladila ho Leica a je to znát.
Teď akorát zbývá, aby ten tvor, co to mačká, dokázal využít všechno, co mu tenhle mobil nabízí. Laugh
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,417
Zase trocha těch Pragensií Wink
Vrtbovská barokní zahrada.


Růža vložil tyto přílohy:
20260518_152200.jpg.jpg
20260518_150037.jpg.jpg
20260518_153049.jpg.jpg
20260518_154349.jpg.jpg
20260518_154706.jpg.jpg
20260518_154923.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/10/2010
Příspěvky: 557
Letošní akce Apalucha v Orlických.... Happy


yeneek79 vložil tyto přílohy:
IMG_2500.JPEG.jpg
IMG_2518.JPG.jpg
IMG_2521.JPG.jpg
IMG_2523.JPEG.jpg
IMG_2531.JPG.jpg
IMG_2534.JPG.jpg
IMG_2540.JPG.jpg
IMG_2544.JPG.jpg
IMG_2547.JPEG.jpg
IMG_2548.JPG.jpg
IMG_2551.JPG.jpg
IMG_2558.JPG.jpg
IMG_2566.JPG.jpg
IMG_2574.JPG.jpg
IMG_2589.JPG.jpg
IMG_2593.JPG.jpg
IMG_2597.JPG.jpg
IMG_2602.JPG.jpg
IMG_2604.JPG.jpg
IMG_2613.JPG.jpg


"...můžeš bejt blbej jak chceš, ale musíš si umět poradit..."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/13/2015
Příspěvky: 513
yeneek79 napsal:
Letošní akce Apalucha v Orlických.... Happy


Ok Ok Nejlepší hory v celým vesmíru, paráda
Zatím jsem nezažil nic, co bych nepřežil.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2008
Příspěvky: 1,389
Teplické serpentíny


venco vložil tyto přílohy:
20260531_133314.jpg.jpg
20260531_133708.jpg.jpg
20260531_134815.jpg.jpg
20260531_134811.jpg.jpg
20260531_135258.jpg.jpg
20260531_142713.jpg.jpg
IMG_20260531_WA0014.jpg.jpg
IMG_20260531_WA0013.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 1,241
Dnes den plný bouřek, ale přes to pohoda Wink

Pramen Radbuzy (694 m.n.m.)
Hochfels (755 m.n.m.)
Rozhledna Ebene(894 m.n.m.)
Burgfels Reichenstein NE von Stadlern (874 m.n.m.)


rettromen vložil tyto přílohy:
IMG_20260531_091700.jpg.jpg
IMG_20260531_094343.jpg.jpg
IMG_20260531_094416.jpg.jpg
IMG_20260531_094442.jpg.jpg
IMG_20260531_110727.jpg.jpg
IMG_20260531_110828.jpg.jpg
IMG_20260531_110900.jpg.jpg
IMG_20260531_112140.jpg.jpg
IMG_20260531_114211.jpg.jpg
IMG_20260531_114252.jpg.jpg
IMG_20260531_120128.jpg.jpg
IMG_20260531_120538.jpg.jpg
IMG_20260531_124000.jpg.jpg
IMG_20260531_133326.jpg.jpg
IMG_20260531_133329.jpg.jpg
IMG_20260531_133404.jpg.jpg
IMG_20260531_140023.jpg.jpg
IMG_20260531_142013.jpg.jpg
IMG_20260531_142118.jpg.jpg
IMG_20260531_142215.jpg.jpg
IMG_20260531_142952.jpg.jpg
IMG_20260531_143732.jpg.jpg
IMG_20260531_143926.jpg.jpg
IMG_20260531_144123.jpg.jpg
IMG_20260531_142449.jpg.jpg
IMG_20260531_142626.jpg.jpg
IMG_20260531_142729.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/12/2023
Příspěvky: 216
Jak jinak ve Francii ...Admire


indián vložil tyto přílohy:
20260605_150457.jpg.jpg
20260605_150533.jpg.jpg
20260605_150134.jpg.jpg
20260605_151139.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/12/2023
Příspěvky: 216
Slavnosti vylodění D- Day, Sainte Mére - Eglise, Pointe du Hoc, pláž Juno, spousta techniky, dobové uniformy, hudba - prostě důstojně pojaté výročí otevření druhé fronty.


indián vložil tyto přílohy:
20260606_113209.jpg.jpg
20260606_115106.jpg.jpg
20260606_141631.jpg.jpg
20260606_150915.jpg.jpg
20260606_151053.jpg.jpg
20260606_191130.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 2,973
Ahoj všem. Začátkem prázdnin se budu toulat po Novohradských a Slepičích horách, poraďte, co neopomenout? památky, příroda, historie, ... děkuji
EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Příspěvky: 6,082
St.Nicolaus napsal:
Ahoj všem. památky, příroda, historie, ... děkuji

Cuknštejn..nevím jestlivá se dostanete dovnitř,je to netuctová tvrz,Trhové Sviny (poutní kostel) a nedaleko je Buškův hamr...
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Na hamru hrávají i divadlo, Cuknštejn je soukromý a na "zimním" stadionu ve Sviních jsou občas dobrý koncerty.
Jo a na Kohoutovi jsem zahlídl rysa!!!!!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2008
Příspěvky: 1,389
Hradište pri Sklabini


venco vložil tyto přílohy:
20260607_134624.jpg.jpg
20260607_134758.jpg.jpg
20260607_135107.jpg.jpg
20260607_135153.jpg.jpg
20260607_135407.jpg.jpg
20260607_135806.jpg.jpg
20260607_134616.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/12/2023
Příspěvky: 216
Vyloďovací pláže, muzea, německé baterie - Normandií křížem krážem, Slavnosti pokračují 👍🖐
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/10/2010
Příspěvky: 557
indián napsal:
Vyloďovací pláže, muzea, německé baterie - Normandií křížem krážem, Slavnosti pokračují 👍🖐

————
Uplne te chapu… my tam byli vloni, chtel jsem, aby kluci poznali trochu moderni historie a vedeli, ze svoboda neni zadarmo…


yeneek79 vložil tyto přílohy:
IMG_6529.jpeg.jpg
IMG_6538.jpeg.jpg
IMG_6504.jpeg.jpg
IMG_6649.jpeg.jpg
IMG_6775.jpeg.jpg


"...můžeš bejt blbej jak chceš, ale musíš si umět poradit..."
Uživatelé v tomto tématu
Guest, Papuák, yeneek79

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris