ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Vencál Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Proč já vůl dělám věci složitě? Laugh
Kamarádovi se oštípl kus jasanové lžíce na boty, kterou jsem mu dělal, tak jsem ji opravil.


Vencál vložil tyto přílohy:
l1.jpg.jpg
l2.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
A ještě pár dodělávek, nové střenky na pár kuchyňáků, jeden pouze mírně zrestaurovaný a růže k narozeninám.


Vencál vložil tyto přílohy:
t1.jpg.jpg
t2.jpg.jpg
rj1.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Václave - jako žaponci - perfekcionismus ve své podstatě!!! Asi bych radši udělal novou..... Tu lžíci.Pasování muselo být něco extra!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
K ořechové misce na předchozí straně jsem ještě vystrouhal salátový setík ze stejného materiálu.


Vencál vložil tyto přílohy:
iv1.jpg.jpg
iv2.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
jedna rychlá oprava


Vencál vložil tyto přílohy:
lm1.jpg.jpg
lm2.jpg.jpg
lm3.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Václave, nechceš mě vzít do servisu, když tak koukám na tvoje opravy? Grin
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207


Vencál vložil tyto přílohy:
PF_2026.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Dva kuchyňáky ala japonsko, VG10 z francie a stabilizovaná karelka. Nedorazily mě magnety, tak jenom sranda stojánek, aby se neřeklo. Byla ro rychlovka, tak se omlouvám za fotky.


Vencál vložil tyto přílohy:
jb1.jpg.jpg
jb2.jpg.jpg
jb3.jpg.jpg
jb4.jpg.jpg
jb5.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Pěkný! Na něco podobného se chystám už asi??? 10 let...
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/8/2021
Příspěvky: 228
Vencál napsal:
Dva kuchyňáky ala japonsko, VG10 z francie a stabilizovaná karelka. Nedorazily mě magnety, tak jenom sranda stojánek, aby se neřeklo. Byla ro rychlovka, tak se omlouvám za fotky.


Moc pěkný stojánek! Pořídil jsem si magnetický, ale je tak silný, že od něj musím nože odervat tak, že se skoro prohnou. Nebo je tahat nahoru. Nakonec je píchám do stojánku ze štětin. Je to jednodušší a šetrné je to taky.
Tenhle bych měl taky radši než magnetický. Asi bych jenom pořešil lepší stabilitu. Buď větší patky, nebo k něčemu připevnit.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Já budu ten magnetický stojánek vyrábět, takže si zkusím, kolik musím nechat tl. dřeva, aby mi to šlo dobře. Mám s tím celkem dobrou zkušenost. To co jsem vyrobil viz výše, byla jenom srandička, abych nešel s prázdnou Laugh
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/14/2012
Příspěvky: 1,355
Ahoj, máš je moc pěkné, ty japonské kuchyňáky! Applause
L.
Prosím, pište mi na e-mail, ten čtu denně.:-)
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Konečně jsem dodělal stojánek k nožům výše, teda ne jenom k nim. Dřevo je z habru, na čelech je jasan. Magnety kolem dokola. A ještě jsem s dcerou dělal stojánek na vonné tyčinky z olivy.


Vencál vložil tyto přílohy:
s1.jpg.jpg
s2.jpg.jpg
s3.jpg.jpg
s4.jpg.jpg
vt1.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/11/2009
Příspěvky: 1,125
Původní stojánek se mi líbil víc. Ale dobrá práce Ok
Za všechno si můžu sám
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
zase jeden dokončený rest


Vencál vložil tyto přílohy:
pn1.jpg.jpg
pn2.jpg.jpg
pn3.jpg.jpg
pn4.jpg.jpg
pn5.jpg.jpg
pn6.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Moc pěkný, Václave, pěkný!! Applause
Popovídáme si o něm v Lipové.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Jedna rychlá lžíce z jasanu, určeno na nabírání kvašené zeleninyHappy


Vencál vložil tyto přílohy:
lb1.jpg.jpg
lb2.jpg.jpg
lb3.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2007
Příspěvky: 6,012
Stále při ruce 😉


Gero vložil tyto přílohy:
IMG_20260508_172707.jpg.jpg
IMG_20260508_174025.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Jé super, jsem rád, že je k užitku. Díky za fotky Gero!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Letošní kloboukový setík, kudla je malé nakiri, kované z péra Tatry 26, k tomu jasanová lžíce a jasanový panáček. Pak pár lžic pro přátele a kamarády a nakonec kudla od Limaka, kterou jsem si vytáhl z klobouku já.


Vencál vložil tyto přílohy:
kl1.jpg.jpg
kl2.jpg.jpg
kl3.jpg.jpg
kl4.jpg.jpg
l1.jpg.jpg
kamil.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris