ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Právě jsem dokončil II. Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/5/2013
Příspěvky: 342
Dnes jeden kousek s javorem, Elmax 3,8 mm, celková délka 220 mm.


Exodus vložil tyto přílohy:
2026_04_14_081.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2011
Příspěvky: 1,311
Hezký nožík!!
A krásně vyšlo to dřívko, moc hezké!
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/5/2013
Příspěvky: 342
Gyrl napsal:
Hezký nožík!!
A krásně vyšlo to dřívko, moc hezké!


Děkuji
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/16/2021
Příspěvky: 207
Další dokončený kousek -Láčava - 19312 od Jirky Pindrocha, díky za pokuk 😉


sedli vložil tyto přílohy:
IMG_2839.jpeg.jpg
IMG_2855.jpeg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2023
Příspěvky: 69
Dodělané dýky pro zeťáky

Kuba, přítel starší dcery, má rád meče a dýky, tak jsem si řekl, že mu nějakou pro radost vyrobím. Výsledkem je pokus o ledvinovou dýku (bollock dagger) postavený na čepeli z platové dýky od Camillusu
Tu už jsem tu ukazoval, protože ale mladí na domluvenou návštěvu nakonec nedorazili, zbyl čas k vytunění rukojeti lehkým zdobením Happy

No a protože Mílovi, manželovi mladší dcery, to bylo líto (prohlásila moje drahá polovička Grin Grin ), vznikla pro něj variace na selskou (rolnickou?) dýku, tentokrát na čepeli z platové dýky od JKR Wink


Timoteus vložil tyto přílohy:
20260429_131752.jpg.jpg
20260429_131950.jpg.jpg
20260429_132045.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/11/2012
Příspěvky: 646
Několik nedávno dokončených, 3,8mm Elmax, čepel 8,5cm.


Prosím, znovu žádám ty, co mají svůj nožířský chlívek, aby neduplikovali příspěvky a fotky ve více vláknech, neb k tomu nevidím žádný důvod vyjma mrhání kapacitou serveru.

díky, AdamFF


Gollik vložil tyto přílohy:
_N6A6865.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/15/2014
Příspěvky: 443
Taky přihodím jednu malou příšerku.


Emilos-E1 vložil tyto přílohy:
IMG_20260510_072227_100.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Sympatický.
Nielen "malosťou",no najmä tvarom čepele.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/5/2013
Příspěvky: 342
Dnes tu mám dva bratry v kůži. Elmax 3,8 mm o celkové délce 225 mm.


Exodus vložil tyto přílohy:
2026_05_18_018.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,529
Krásný kudlyApplause Applause
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/5/2013
Příspěvky: 342
Jardah díky.
Dnes tu mám Elmax 3,8 mm s mexickou žlutou hruškou o celkové délce 230 mm.


Exodus vložil tyto přílohy:
2026_05_18_300.jpg.jpg
2026_05_18_258.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/16/2021
Příspěvky: 207
Další Butcher HP7 - Stabilka K720 - čepelka Honza Pištěk
Díky za pokuk 😉


sedli vložil tyto přílohy:
IMG_3181.jpeg.jpg
IMG_3195.jpeg.jpg
IMG_3211.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Exodus napsal:
Jardah díky.
Dnes tu mám Elmax 3,8 mm s mexickou žlutou hruškou o celkové délce 230 mm.


Práca tradične čistá a pekná,hlavný je ale tentoraz ten zaujímavý tvar čepele.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 2/23/2021
Příspěvky: 90
Právě dokončený jeden na přání.


Babson vložil tyto přílohy:
knif.jpg.jpg
KNIF3.jpg.jpg
knif2.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/19/2014
Příspěvky: 214
Javor a elmax. Vic u me.


Ondřej Kolařík vložil tyto přílohy:
IMG_20260513_184626252_HDR.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/7/2023
Příspěvky: 12
Další zrestaurovaná hračka do kuchyně. Tygří dřevo + stabilizovaný subfosilní dub.


UTG1 vložil tyto přílohy:
P1450469.JPG.jpg
P1450471.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/15/2014
Příspěvky: 443
Dva prcky pro vnuky. Ještě teda nabrousit.


Emilos-E1 vložil tyto přílohy:
IMG_20260531_151510_481.jpg.jpg
IMG_20260531_151808_004.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,366
Ahojky. Nebylo to dneska, ale to asi nevadí.
Kudla do klobůka. Rozměry nevím Confused
N 690, Mikarta. Pudlo z hověziny.
Už je na Slovensku Happy
Eště sem spáchal dvě škrtadla, tak to sem prdnu. Sů pryč.
R.


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20260527_170916.jpg.jpg
IMG_20260527_170959.jpg.jpg
IMG_20260526_192819.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Emilos-E1 napsal:
Dva prcky pro vnuky. Ještě teda nabrousit.


Vydarená dvojica.Ok
S príbehom,čo sa ešte bude písať...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris