ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Prezentace našich sbírek Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,417
Ok Applause
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 9/12/2023
Příspěvky: 70
😊


Haruda vložil tyto přílohy:
20260411_192245.jpg.jpg
20260411_192306.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/24/2009
Příspěvky: 1,735
Moja zostava pevných..


kilosunky vložil tyto přílohy:
IMG_20260319_101341.jpg.jpg
IMG_20260319_101505.jpg.jpg
IMG_20260319_101624.jpg.jpg
IMG_20260319_102621.jpg.jpg


In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
PJ
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2021
Příspěvky: 412
Pěkné kousky panové;)
Tohle nosím ve své kapse…


PJ vložil tyto přílohy:
IMG_2811.jpeg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/24/2013
Příspěvky: 325
Niečo z Čínskych veľkoskladovHappy


rotwailer vložil tyto přílohy:
20260414_160233.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/30/2005
Příspěvky: 193
Cast sbirky Microtech 👍


Steel Rat vložil tyto přílohy:
IMG_7656.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2013
Příspěvky: 1,102
... sestavička od Extrema Ratio ...


Kropacek vložil tyto přílohy:
20260417_130616.jpg.jpg


.... peklo jsou ti ostatní řidiči ....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/12/2017
Příspěvky: 2,001
Kropacek napsal:
... sestavička od Extrema Ratio ...


hodně dobrý, hlavně to prostřední pádlo, správnej nůž na vodu Ok Oh No
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/26/2012
Příspěvky: 1,223
Len tak skromne


Igi964 vložil tyto přílohy:
IMG_0229.jpeg.jpg



Always look on the bright side of life...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2013
Příspěvky: 1,102
Trochu z jiného soudku ....


Kropacek vložil tyto přílohy:
20260513_143510__1_.jpeg.jpg


.... peklo jsou ti ostatní řidiči ....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Příspěvky: 1,757
WuDan napsal:
Kropacek napsal:
... sestavička od Extrema Ratio ...


hodně dobrý, hlavně to prostřední pádlo, správnej nůž na vodu Ok Oh No

😅 Zrovna jsem to chtěl taky komentovat, co je to za lopatu... ale pro Kropiho je to klasika.
Za to ty vyse, pro něj nejsou úplně typické 🧐🤔🤣
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2013
Příspěvky: 1,102
DrU2 napsal:
WuDan napsal:
Kropacek napsal:
... sestavička od Extrema Ratio ...


hodně dobrý, hlavně to prostřední pádlo, správnej nůž na vodu Ok Oh No

😅 Zrovna jsem to chtěl taky komentovat, co je to za lopatu... ale pro Kropiho je to klasika.
Za to ty vyse, pro něj nejsou úplně typické 🧐🤔🤣


... ale svoje kouzlo ( a velikost Laugh ) mají ....
.... peklo jsou ti ostatní řidiči ....
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/6/2023
Příspěvky: 36


Eskal vložil tyto přílohy:
20260514_100908.jpg.jpg
20260514_101803.jpg.jpg
20260514_102203.jpg.jpg
20260514_102039.jpg.jpg
20260514_102358.jpg.jpg
20260514_102337.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/18/2011
Příspěvky: 475
Včera som sa snažil zistiť, aké mám nože od firmy Spyderco. Chvíľu to trvalo, ale nakoniec som ich našiel Happy


Igor44 vložil tyto přílohy:
Spyderco_IK._1jpg.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/6/2023
Příspěvky: 36
[quote=Igor44]Včera som sa snažil zistiť, aké mám nože od firmy Spyderco. Chvíľu to trvalo, ale nakoniec som ich našiel Happy [/quote


... to máš tak, keď sa pavúčiky rozlezú kadetade po tmavých kútoch obydlia ... Wink
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/11/2017
Příspěvky: 178
Nějak se to rozmnožilo, či co 😁


jarpo vložil tyto přílohy:
20260602_102131.jpg.jpg
20260602_102345.jpg.jpg
20260602_102610.jpg.jpg
20260602_102428.jpg.jpg
20260602_102654.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Nože majú veru túto tendenciu...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/23/2010
Příspěvky: 1,244
Väčšina zatiaľ vo vitrínach... ale asi to ešte prerobím.


peku86 vložil tyto přílohy:
20260607_190531.jpg.jpg
20260607_190611.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris