ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 8/25/2025
Příspěvky: 14
Ahojte, otazocka. Aký priemer majú bronzové podložky na military? A kde by sim ich kúpil? Poprípade aj deepcary klip? A backspacer? A už keď tak aj hardvér? Dik za info.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/3/2023
Příspěvky: 759
Jurajko10 napsal:
Ahojte, otazocka. Aký priemer majú bronzové podložky na military? A kde by sim ich kúpil? Poprípade aj deepcary klip? A backspacer? A už keď tak aj hardvér? Dik za info.

Ahoj,
průměr ti z hlavy nepovím, ale řekni si o ně Vojtovi - mydlinkaTM tady na knajfu.
Dělá úžasné.Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/23/2013
Příspěvky: 1,254
Jurajko10 napsal:
...Poprípade aj deepcary klip?...

Deep carry klipy bych hledal od Lynche (TADY KLIK). K dostání u nás anebo na jednom velmi známém e-shopu ve Finsku (anebo taky rovnou od Lynche, ovšem se cly a tak podobně). Mám klipy tři a zkušenost zatím dobrá.
Hardware bych zkusil hledat na Etsy (TADY KLIK); nebo Flytanium, podle toho, co vlastně chceš (flytanium k dostání podobně jako ty klipy).
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/3/2023
Příspěvky: 759
Ano, Lynch NW mohu také doporučit, mám je na všch svých modifikovaných.
Co zbývá...backspacer.
Já mám rád ty od Rockscale design - *CLICK*
Na rozdíl od těch, které se "nasazují" na originální HW, tě tento naopak zbaví jednoho barelového spaceru a lanyard tubičku má integrovanou.


Totoro vložil tyto přílohy:
BSP.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/26/2015
Příspěvky: 568
Ahoj! Musím se vám pochlubit s novinkou z minulého týdne.mrGreen


Dagoberd vložil tyto přílohy:
IMG_2575.jpeg.jpg


...je to sice dál, ale zato horší cesta.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/9/2017
Příspěvky: 49
Ahoj všem, rád bych se zeptal ohledně Spy Military.. vyplati se, nebo má velký smysl verze 2 oproti 1 ? Mebo jít na 100% už jen do dvojky? 1 jsem kdysi vlastnil, mám i Paru 2 ale Mili 2 jsem v ruce ještě neměl. VŠechny rozdíly mezi verzema znám, spíš mi jde o reálnou zkušenost. Děkuji
Instagram: wena_vk
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2020
Příspěvky: 613
Ahoj dovolím si svoj názor: Military by som už asi neriešilmal som ho viac krát ,ale vekom si uvedomujem že je už moc veľký.Ak ho nechceš do poličky tak asi nie.Naviac sa mi na dvojke nepáči že má užšiu čepeľ oproti jednotke.Ale viem ,že mnohý ho nosia ...Tak že to je rozdielne.
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/9/2017
Příspěvky: 49
Peter 80 napsal:
Ahoj dovolím si svoj názor: Military by som už asi neriešilmal som ho viac krát ,ale vekom si uvedomujem že je už moc veľký.Ak ho nechceš do poličky tak asi nie.Naviac sa mi na dvojke nepáči že má užšiu čepeľ oproti jednotke.Ale viem ,že mnohý ho nosia ...Tak že to je rozdielne.


Děkuji za reakci. První odpověď a vlastně jsem si tim hned uvědomi, že jedna z důvodu proč jsem ho kdysi prodal byla velikost. 🤦🏻‍♂️ Určitě to většina z nás zná, taková ta touha je to mít i když někde v zadu člověk ví, že tam je vic proti 😀
Instagram: wena_vk
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2020
Příspěvky: 613
Nie som tu dlho cca od roku 2016 ale poslednú (dosť dlhú)si dobu si všímam že už sa tu toľko nediskutuje ...niekto položí otázku chce riešiť problém, ale keď sa dočká jednej odpovede je to úspech...škoda...😔
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/9/2017
Příspěvky: 49
[quote=Peter 80]Nie som tu dlho cca od roku 2016 ale poslednú (dosť dlhú)si dobu si všímam že už sa tu toľko nediskutuje ...niekto položí otázku chce riešiť problém, ale keď sa dočká jednej odpovede je to úspech...škoda...😔[/quo


Jen mi přišlo nezdvořilé neodpovědět, jinak nevím že bych otázku ukončil... když dostaneš jasnou odpověd,. úspěch to být může..
Instagram: wena_vk
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2020
Příspěvky: 613
To nebolo na teba ale vo všeobecnosti myslené.Dávnejšie by si k tvojej otázke mal desať názorov..Inak jexno milie je v inzercii vždy sa rád kuknem...
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris