ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
BUCK Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/26/2026
Příspěvky: 10
Další nože této firmy doma :) ještě udělat lovecký lístek a hurá na ně :)


Novis01 vložil tyto přílohy:
IMG_5821.jpeg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2025
Příspěvky: 55
Jedna z lesa.


codefiveclaws vložil tyto přílohy:
IMG_3240.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/6/2025
Příspěvky: 172
👍


Snody vložil tyto přílohy:
20250508_153047.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2025
Příspěvky: 55
Pre fanúšikov Buck knives, jeden nádherný skinner zo zbierky. Jeho korene siahajú do roku 1971.


codefiveclaws vložil tyto přílohy:
CCD18AFF_A39B_4464_B9DE_FAD178C23890.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2013
Příspěvky: 695
Zelenej je u mě už dvanáct let a ten uhlíkovej skoro devět. A pořád náramná spokojenost.


Arim vložil tyto přílohy:
IMG_4747.jpeg.jpg
IMG_4746.jpeg.jpg
IMG_4748.jpeg.jpg


výhoda šelem, všude jako doma
HFT Team NKS
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/1/2004
Příspěvky: 735
ten zelenej mám taky ve verzi 112. Už jsem přemýšlel že bych ho poslal dál, ale vždycky zaváhám....
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2013
Příspěvky: 695
Jo, to chápu. Ty zelený jsou lehoučký, levný a přesto užitečný.
Zjistil jsem po letech a letech kdy jsem měl nožomilský klid a uspokojení, že nutně potřebuju 112ku.
Přestože jsem jich pár už vlastnil a znovu prodal nebo vyměnil, tak asi těch dalších deset let k věku volá po něčem tradičním Laugh


Arim vložil tyto přílohy:
IMG_4760.jpeg.jpg
IMG_4758.jpeg.jpg
IMG_4756.jpeg.jpg


výhoda šelem, všude jako doma
HFT Team NKS
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2025
Příspěvky: 55
Vôňa lesa a tabaku…a to ticho!


codefiveclaws vložil tyto přílohy:
IMG_9308.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Už aj to tam ho treba hľadať...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2025
Příspěvky: 55
Jedna z motovýletu..


codefiveclaws vložil tyto přílohy:
IMG_9965.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/30/2017
Příspěvky: 2,457
Skoro bych povedal, že sme tam boli spolu.. 😂💪


Mico1300 vložil tyto přílohy:
IMG_20260518_204043.jpg.jpg
IMG_20260518_204512.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/30/2017
Příspěvky: 2,457


Mico1300 vložil tyto přílohy:
IMG_20260601_124620.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/9/2009
Příspěvky: 3,262
Byl jsem obdarován a rozrostla se mi rodina Bucků.Admire


Limak vložil tyto přílohy:
DSC04930.JPG.jpg
DSC04931.JPG.jpg


Cokoli děláš, s rozumem čiň a na konec mysli.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris