ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Hejkal von Sovinec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Kostka s pověšátkem.
Na tuhle konstrukci nože vymyslet nějaké očko, aby se neztratil a zároveň aby to fungovalo a nepřekáželo byl docela oříšek, ale nakonec to pod hlavním čepem vypadá naprosto přirozeně a funguje to jak má. Rozměry nevím, ocel TENAX a rukojeť nerez.

Prodáno.


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240398.JPG.jpg
P1240399.JPG.jpg
P1240400.JPG.jpg
P1240401.JPG.jpg
P1240402.JPG.jpg
P1240403.JPG.jpg
P1240404.JPG.jpg
P1240406.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
...a vyhráváte KLÍČENKU! Ne, tahle není soutěžní, tahle už majitele má. Ale baví mě to dělat, tak kdyby někdo chtěl... Dneska jsem ji nafotil ve voze, protože na klíčích od auta je to super. I když v autě člověk pivo nepije. Ale i klasická sodovka kombajnérka se s tím otevřít dá. (Dělají se vůbec ještě?) Tak dnes jen pár fotek pro potěchu oka.

Prodáno


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240496.JPG.jpg
P1240498.JPG.jpg
P1240499.JPG.jpg
P1240501.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/8/2011
Příspěvky: 1,348
Jen bych s tim nezkousel zavitat do Nemecka ;) Prece jen to podezrele pripomina tlacnou dyku, ktera je tam zakazana...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
To já asi taky ne, ale s mým vozem by toho asi bylo víc co by německé policajty dráždilo. Naštěstí u nás je to v klidu. Tady je každému fuk jak vypadá tvůj otvírák na pivo.mrGreen
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/8/2011
Příspěvky: 1,348
Tak jasne. A vubec, jaktoze mas na klicich klic od meho traktoru? ;-P
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Ten je od KAŽDÉHO traktoru a taky od každé jawy kejvačky... A moje auto je taky trochu traktor...
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Váleček. Mohla by to být kostka, nebo kvádřík, ale nakonec je to váleček. Myšlenka k tomu skládacímu noži dát střenky zdála se býti zajímavou, ale pak jsem přišel na to, že je to past. Dostat nýtky do plechu, který je stočený do U tak, aby zevnitř měly zapuštěné hlavičky byla fakt výzva. Ale díky náhlému záblesku inspirace jsem nakonec zvítězil.
Takže ocel TENAX nerez plech a jelení paroží. Rozměry nevím

Prodáno


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240505.JPG.jpg
P1240506.JPG.jpg
P1240507.JPG.jpg
P1240508.JPG.jpg
P1240502.JPG.jpg
P1240503.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Koncepcia noža bola stále zaujímavá a zjavne aj sa darí.
S tým parohom ešte povýšila.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/10/2008
Příspěvky: 574
Mě se líbily už ty předchozí. Tenhle ovšem, jim dal pěkně na prdel Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/9/2013
Příspěvky: 728
Pekná práca 👍
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,529
Hejkale 🍀pomocníci na záhumenku🙏


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_3507.jpeg.jpg
IMG_3508.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Tak něco se mi vytvořit podařilo, něco teprve dodělávám, fotím mizerně, tak si to přijďte osahat v sobotu nebo neděli do Čech pod Kosířem...


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240529.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Rybička pro chlapa. V každém chlapovi je kluk a většina z nás má nějaký vztah a vzpomínku k tomu nejobyčejnějšímu klukovskému nožíku - rybičce. Stávala pár korun, ani dnes není drahá a býval to často první nožík, se kterým jsme si hráli, nebo se poprvé řízli do prstu. Všichni jsme vyrostli, ale ten malý kluk tam někde uvnitř pořád je. Co tak mu nadělit novou rybičku? Tentokrát výrazně větší, z kvalitnějších materiálů, oháknutou v elegantní černé G10. Ocel 19 356, příložky nerez, pružina z trabanta a nýtky a podložky ze zlatě lesklé mosazi, co na tom černém kvádru vypadají prostě elegantně. Celkem má tahle zlatooká ryba 180 mm, čepel 74mm, takže v ruce je to plnohodnotný pohodlný nožík na buřty i vyřezání lodičky z kůry...
Schválně, hodíte mi sem do komentů nějakou hezkou historku, nebo vzpomínku s rybičkou?

Chcete ji? pište mail.

K prodeji


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240539.JPG.jpg
P1240540.JPG.jpg
P1240541.JPG.jpg
P1240542.JPG.jpg
P1240538.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Keltoid ve zbroji. Tyhle nože s kroužkem na konci co vycházejí z laténských vzorů mám moc rád a ručky opletené drátem taky. Dlouho tu takový nebyl, tak jsem zas jeden udělal. Je to pořádná kudla s Tenaxu, co se nelekne ani hrubší práce a přitom je vybroušená hezky do tenka, aby se s ní hezky porcovala pořádná flákota.
Celkem 278 mm, čepel 142 mm.

Prodáno


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240534.JPG.jpg
P1240535.JPG.jpg
P1240536.JPG.jpg
P1240537.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,529
Jardah napsal:
Hejkale 🍀pomocníci na záhumenku🙏


Tahle kudlička je v zahradě doma🤠


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_3696.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Krása. to už máte jahody?

Skládanky. Skládací nožíky se střenkami z G10 do série k Válečku. Ten systém je zajímavý, ale už si od něj zase rád chvilku odpočinu. (komu jsem ho slíbil, samozřejmě dodám.)
Prodáno


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240568.JPG.jpg
P1240569.JPG.jpg
P1240570.JPG.jpg
P1240571.JPG.jpg
P1240572.JPG.jpg
P1240573.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,529
Místní družstvo, na část jara je zakrývají, tak jsou rychlejší a takhle obrovský je taky u mne na zahradě nepotkáš…..Razz
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Hlad.
Hlad provází všechny války a není třeba nad tím přemýšlet proč. Kdekoliv, kudy prošla armáda, zůstává spoušť a ohlodané kosti. V té zpola vypálené skřetí vesnici kde v rozvaleném domě ležel tenhle nůž bylo vidět, že to byla velká kuchyně. Zbyly tam jen velké rezavé kotle, obrané kosti, mouchy a hrozitánský puch. Na špalku tam ležel tenhle porcovací nůž. Slušně velký kousek, celých 301 mm, s hrubě kovanou čepelí 166 mm, bronzovým slitkem na místě záštity a hnátem nějaké mrtvoly na ručce. Žádná krása, ale prostě bez příkras udělaný nůž na práci s masem. Ani si nechci představovat, co všechno v tom hladovém období musel porcovat. Ale co, on se někomu bude hodit a já ho třeba vyměním za nějakou pořádnou flákotu, abych pro změnu zahnal svůj hlad.

Prodáno


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240580.JPG.jpg
P1240581.JPG.jpg
P1240582.JPG.jpg
P1240583.JPG.jpg
P1240585.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Příspěvky: 3,199
Klíčenka. Všechny co jsem měl šly do světa, tak jsem ukul jednu další... Kdo potřebuje v létě otvírat pivo a nechce nosit v kapse nic těžkého, může se ozvat. Tahle je k dispozici a kdo uhádne na jakém voze je takováhle klika, může mít i poštu zdarma. 🙂

Prodáno


Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
P1240597.JPG.jpg
P1240598.JPG.jpg
P1240599.JPG.jpg


Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/13/2015
Příspěvky: 1,478
Hejkal von Sovinec napsal:
Klíčenka. Všechny co jsem měl šly do světa, tak jsem ukul jednu další... Kdo potřebuje v létě otvírat pivo a nechce nosit v kapse nic těžkého, může se ozvat. Tahle je k dispozici a kdo uhádne na jakém voze je takováhle klika, může mít i poštu zdarma. 🙂
K prodeji


Vozidlo je čtyřkolka s hafo fofrpákama čili traktooor. Laugh
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris