ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Lipová 28.5. - 31.5.2026 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/29/2009
Příspěvky: 3,059
Jeden hudebník naživo bez UI Applause Wink


Dudulik vložil tyto přílohy:
IMG_1300.jpeg.jpg


Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/6/2023
Příspěvky: 36
Grin
... tak už konečne aj na ďalekom východe zaparkované ...
... prichádzal som s rešpektom a odišiel som, ako keby som tých
21 ročníkov strávil s Vami ...

Wink ... ďakujem Vám za všetko, a ďakujem Vám všetkým ... Ok Ok Ok


Eskal vložil tyto přílohy:
Lipova__po_prve__..._.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2011
Příspěvky: 401
Pohrobek zbojníka Ondráše taky hlásí bezproblémové přistání 👍
Letošní Lipová byla opět úžasná proto díky VÁM VŠEM 🙏
Extra díky Danielce s obsluhou i novému panu majiteli- díky, díky, díky.


Lotr vložil tyto přílohy:
photo_5823575788085776157_y.jpg.jpg


My life, my rules! No pain,no gain!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/19/2010
Příspěvky: 1,154


outdoorman vložil tyto přílohy:
20260530_121558.jpg.jpg
20260530_121705.jpg.jpg
20260530_121613.jpg.jpg
20260529_221619.jpg.jpg
20260529_152819.jpg.jpg
20260529_205231.jpg.jpg
20260531_081700.jpg.jpg
20260531_095428.jpg.jpg

P.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/11/2005
Příspěvky: 6,564
V pátek ráno se našlo dost kamarádů na krájení masa, cibule, hub, přípravu česneku i nařezání dřeva na oheň.Ok O samotné uvaření guláše se potom postaralo pár vytrvalců.Ok


P. vložil tyto přílohy:
Guláš_001.jpg.jpg
Guláš_002.jpg.jpg
Guláš_003.jpg.jpg
Guláš_004.jpg.jpg
Guláš_005.jpg.jpg
Guláš_006.jpg.jpg
Guláš_007.jpg.jpg
Guláš_008_.jpg.jpg
Guláš_009.jpg.jpg
Guláš_010.jpg.jpg
Guláš_011.jpg.jpg
Guláš_012.jpg.jpg
Guláš_013.jpg.jpg

P.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/11/2005
Příspěvky: 6,564
Díky za již tradiční možnost ochutnat kvalitní destiláty a poslechnout si zasvěcený výklad.Applause Ok


P. vložil tyto přílohy:
Degustace_.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/6/2023
Příspěvky: 36
... sek sem sexem ... Grin Ok


Eskal vložil tyto přílohy:
20260530_122134.jpg.jpg
20260530_122051.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/31/2021
Příspěvky: 288
zdravím chlapi,
hezky jste se měli koukám.
Snad se tam za váma někdy dostanu.
Můžu se jen zeptat co je to za kousek ?
Je tady někde víc fotek k pokochání ?


filos0 vložil tyto přílohy:
IMG_3253.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,441
filos0 napsal:
zdravím chlapi,
hezky jste se měli koukám.
Snad se tam za váma někdy dostanu.
Můžu se jen zeptat co je to za kousek ?
Je tady někde víc fotek k pokochání ?

Jirka Kolečka
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Nazdar přátelé!
Cestou k Faktorymu jsem v Polsku krapet zabloudil, protože to tam měli rozkopané.... A že jsem si mapy nestáhl, jel jsem nazdařbůh. Ale zas bylo pokoukání po kopcích.
Faktory vás pozdravuje a snad příště dorazí.
No a já už vyklidil binec z auta a hraju si s kloboukovou kudličkou.
Tak fotky sem!!!!!
A příští rok ve stejnou dobu, když už tam "někdo" vyřvává : " Dobré ráno, Lipová!" To jsou totiž filmy , co se mi dost líbí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2007
Příspěvky: 2,731
Přátelé! děkuji za krásné a ozdravné setkání. Jsem jako vyměněný. S vámi jsem dofoukl duši, potkal se s úžasnými kamarády a pobyl v dobře nabitém místě.
Na to, že jsem zahrál asi 3 písně pro sebe jsem si zasloužil foto jako hudebník,Laugh ,, úžas. Těším se nazarok.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,366
Ahojky. Toto sem si přitáhnul z Lipové. Pecka, jako vždyOk
Neco je dáreček, neco sem kůpil za hodně dobré prašule Admire


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20260601_113445.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/29/2009
Příspěvky: 3,059
Admire


Dudulik vložil tyto přílohy:
IMG_1233.jpeg.jpg
IMG_1234.jpeg.jpg
IMG_1235.jpeg.jpg
IMG_1236.jpeg.jpg
IMG_1237.jpeg.jpg
IMG_1238.jpeg.jpg
IMG_1240.jpeg.jpg
IMG_1241.jpeg.jpg
IMG_1243.jpeg.jpg
IMG_1246.jpeg.jpg
IMG_1247.jpeg.jpg
IMG_1250.jpeg.jpg
IMG_1252.jpeg.jpg
IMG_1253.jpeg.jpg
IMG_1260.jpeg.jpg
IMG_1261.jpeg.jpg
IMG_1262.jpeg.jpg
IMG_1264.jpeg.jpg
IMG_1265.jpeg.jpg
IMG_1266.jpeg.jpg
IMG_1267.jpeg.jpg
IMG_1268.jpeg.jpg
IMG_1269.jpeg.jpg
IMG_1270.jpeg.jpg
IMG_1271.jpeg.jpg
IMG_1272.jpeg.jpg
IMG_1273.jpeg.jpg
IMG_1274.jpeg.jpg
IMG_1275.jpeg.jpg
IMG_1276.jpeg.jpg
IMG_1277.jpeg.jpg
IMG_1280.jpeg.jpg
IMG_1279.jpeg.jpg
IMG_1281.jpeg.jpg
IMG_1283.jpeg.jpg
IMG_1284.jpeg.jpg
IMG_1285.jpeg.jpg
IMG_1286.jpeg.jpg
IMG_1289.jpeg.jpg
IMG_1290.jpeg.jpg
IMG_1291.jpeg.jpg
IMG_1293.jpeg.jpg
IMG_1294.jpeg.jpg
IMG_1295.jpeg.jpg
IMG_1297.jpeg.jpg
IMG_1299.jpeg.jpg
IMG_1300.jpeg.jpg
IMG_1305.jpeg.jpg
IMG_1306.jpeg.jpg
IMG_1314.jpeg.jpg
IMG_1316.jpeg.jpg
IMG_1319.jpeg.jpg


Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/27/2011
Příspěvky: 289
Sice pozdě ale přece 🙂. Chatka 13 taky děkuje za super prodloužený víkend, bylo fajn jako vždy!. Tak zase za rok. 👍
Mám silně vyvinutou slabou vůli.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/8/2017
Příspěvky: 419
Děkuju za pohodový víkend, Mílovi a INMU za trička, za kudlu pro malého a všem za pokec. Na viděnou za rok Happy Admire


Bodlak vložil tyto přílohy:
PXL_20260529_134825926.jpg.jpg
PXL_20260529_174732994.jpg.jpg
PXL_20260529_174732995.jpg.jpg
PXL_20260529_232811655.jpg.jpg
PXL_20260529_232818446.jpg.jpg
PXL_20260529_232834033.jpg.jpg
PXL_20260529_232834034.jpg.jpg
PXL_20260529_234357243.jpg.jpg
PXL_20260529_234758815.jpg.jpg
PXL_20260530_201402124.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/16/2013
Příspěvky: 2,659
Teď mi tady říká manželka,že jsem byl,pod vlivem přehnaně sprostý/rejpavý/neuctivý na Ahasvehra… Nebojte se lidi,my jsme s Tomem v pohodě…
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/29/2009
Příspěvky: 3,059
Muscatel napsal:
Teď mi tady říká manželka,že jsem byl,pod vlivem přehnaně sprostý/rejpavý/neuctivý na Ahasvehra… Nebojte se lidi,my jsme s Tomem v pohodě…


Tak je to Tvůj "otec" Laugh Laugh Laugh
Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/16/2013
Příspěvky: 2,659
Dudulik napsal:
Muscatel napsal:
Teď mi tady říká manželka,že jsem byl,pod vlivem přehnaně sprostý/rejpavý/neuctivý na Ahasvehra… Nebojte se lidi,my jsme s Tomem v pohodě…


Tak je to Tvůj "otec" Laugh Laugh Laugh


Jasně, že je… Ok
Jen žena nevěděla, která dcera reklamovala…
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 2,973
Ahoj kamarádi, děkuji za pár hezkých chvilek, i za krásné fotky.
A opakuji slova, s kterýma jsem se loučil, BUĎ ZA ROK, nebo … na kamínku..


St.Nicolaus vložil tyto přílohy:
vzpomínka.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/16/2013
Příspěvky: 2,659
Jj. Danielka nám slíbila, že “kamínek” schová. Ať ho za rok najdeme. 👍
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris