ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
POHODA JE ... Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/4/2016
Příspěvky: 2,922
Hory..mm rad hory


purschack vložil tyto přílohy:
Screenshot_20260508_195341_Gallery.jpg.jpg
IMG_20260508_WA0070.jpg.jpg
20260508_182858.jpg.jpg
20260508_170659.jpg.jpg
20260508_110442_0_.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/27/2016
Příspěvky: 474
Pohoda je … třebas když mám volno a v klidu si robim pořádek v sejfu. Hraje hudba, popíjím muso a je mi dobře 😍 V tom sem si vzpomněl jak u nás byl nedávno synovec ( 21 ) a chtěl vidět zbraně. Tož vzal sem ho ke skříni, stál, čučel do toho a pak se otočil, ukázal na tu fotku a zcela vážně se zeptal …. to je kdo? 🫩
No nic …. tak já si jdu zase dělat krásno na duši. Ať je Vám taky dobře 😉


zabikuch88 vložil tyto přílohy:
IMG_3373.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Příspěvky: 1,758
Njn, tyhle filmy s ním už tolik nedávají.
Jojo, Muž z Ria, Hongkongu, Acapulca, Bezva finta a další a další 🤔 😊🫠 filmy mého mladí 😊
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,419
Hmmm.
Život je príma Wink
Hezký den všem.


Růža vložil tyto přílohy:
20260512_224032.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/18/2016
Příspěvky: 890
..když už mě dcerka na padesátce užene, jak malýho kluka..


fusgal vložil tyto přílohy:
1000009089.jpeg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/10/2015
Příspěvky: 175
DrU2 napsal:
Njn, tyhle filmy s ním už tolik nedávají.
Jojo, Muž z Ria, Hongkongu, Acapulca, Bezva finta a další a další 🤔 😊🫠 filmy mého mladí 😊

Jj, mám na DVD a to je pro ně taky jak z muzea. 🤠🤝
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/4/2016
Příspěvky: 2,922
Potkávat novy kamarádky


purschack vložil tyto přílohy:
IMG_0076.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/4/2018
Příspěvky: 903
More


kamzik vložil tyto přílohy:
20260519_103005.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/5/2011
Příspěvky: 401
kamzik napsal:
More


Ja vidím zem na obzore Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/4/2018
Příspěvky: 903
šalter napsal:
kamzik napsal:
More


Ja vidím zem na obzore Happy


To je väčšinou ten rozdiel medzi morom a oceánom 😉 Ale dnes už dobro došli.


kamzik vložil tyto přílohy:
20260522_191520.jpeg.jpg

PJ
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2021
Příspěvky: 413
První zrnka kávyLaugh… 6g


PJ vložil tyto přílohy:
IMG_3063.jpeg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2025
Příspěvky: 77
Spraviť si pepco


Nostrodumbass vložil tyto přílohy:
IMG_4772.jpeg.jpg
IMG_4773.jpeg.jpg
IMG_4774.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,744
...mít dvě domácnosti. Ať přijdu, kam přijdu, všude mě drbou a hladí. Grin


Sidney vložil tyto přílohy:
MVIMG_20260602_153111_2.jpg.jpg
MVIMG_20260602_153120_2.jpg.jpg
MVIMG_20260602_153122_2.jpg.jpg

Dal
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2013
Příspěvky: 545
Nostrodumbass napsal:
Spraviť si pepco


Co že to prosím vyrábíš? Jaké pepco?
Per pedes,
Nechaj noža - bolí koža, Mrtvému nože netřeba
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2025
Příspěvky: 77
Dal napsal:
Nostrodumbass napsal:
Spraviť si pepco


Co že to prosím vyrábíš? Jaké pepco?


Používam ho pri grilovaní, bežné podpaľovače mi zapáchajú benzínom, toto je zhruba 40dkg borovicovej živice a lieh, žiaden zápach ani dym.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,539
Pohoda byla včera…. No dneska taky, ale zase jiná🙃🙃


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_3737.jpeg.jpg
IMG_3738.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/13/2015
Příspěvky: 1,479
Jardah napsal:
Pohoda byla včera…. No dneska taky, ale zase jiná🙃🙃


5 putňové, pán je fajnšmekr, Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/11/2009
Příspěvky: 1,125
Duha nad Brnem


vakovlk vložil tyto přílohy:
IMG_1b4d745c63554808e14a9ad6bd7e879d_V.jpg.jpg


Za všechno si můžu sám
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,539
dagger napsal:
Jardah napsal:
Pohoda byla včera…. No dneska taky, ale zase jiná🙃🙃


5 putňové, pán je fajnšmekr, Ok


DíkyAdmire jsi mne potěšil👍dřív to byla taková sláva a dneska to skoro nikdo nezná…..
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,923
Jardah napsal:
dagger napsal:
Jardah napsal:
Pohoda byla včera…. No dneska taky, ale zase jiná🙃🙃


5 putňové, pán je fajnšmekr, Ok


DíkyAdmire jsi mne potěšil👍dřív to byla taková sláva a dneska to skoro nikdo nezná…..


Jpjo, vynikající záležitost. Aj jsem si do Tokaje zajel podívat. Jak řekla moje žena : " Taková prdelka a tak pěkný vína..." Happy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris