ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Jaký nůž nebo nože máte právě u sebe ? - VII. Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/6/2014
Příspěvky: 188
...


martin.h vložil tyto přílohy:
zt550_avocado.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/6/2025
Příspěvky: 175
Happy


Snody vložil tyto přílohy:
IMG_20260523_232423063.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2010
Příspěvky: 351
Dnešní přírůstek 🔪


Porter vložil tyto přílohy:
IMG_1630_SnapseedCopy.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/14/2012
Příspěvky: 1,165


papen vložil tyto přílohy:
IMG_3328.jpeg.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Příspěvky: 6,085
...


EM vložil tyto přílohy:
1000026152_01.jpeg.jpg


"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/1/2008
Příspěvky: 505
Trio


Ponci vložil tyto přílohy:
20260603_130908.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/12/2024
Příspěvky: 72
🟡⚫⚪


Roumen vložil tyto přílohy:
Lumii_20260603_141340987.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/25/2013
Příspěvky: 354
Duo


wojtech vložil tyto přílohy:
20260603_141527.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/1/2004
Příspěvky: 735
4 Ponci: prosím tě co je ten spodní damaškovej zač?
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2023
Příspěvky: 428
Dneska v saltu...


vojtechposmourny vložil tyto přílohy:
IMG_7295.jpeg.jpg
IMG_7296.jpeg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/2/2012
Příspěvky: 132
..


minatrix vložil tyto přílohy:
PSX_20260603_165102.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,539


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_3740.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/25/2013
Příspěvky: 354
liman napsal:
4 Ponci: prosím tě co je ten spodní damaškovej zač?

Civivi Incindie
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 2,973
Jardah napsal:


Jardo zdar, tady motivace z klobouku, ladilo mi to k bundě, a vůbec nevím, kdo si skvost vytáhl z klobouku, ale dělal to Roman5:Applause Applause
https://www.knife.cz/DesktopModules/YetAnotherForumDotNet/resource.ashx?ab=1032660
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/9/2012
Příspěvky: 535


Mazzi vložil tyto přílohy:
IMG_4169.jpeg.jpg


“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”
---> Knife is life
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2014
Příspěvky: 2,884
V dobré společnosti 👍☕️🔪✌️


wrafan vložil tyto přílohy:
20260602_170430.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,923
St.Nicolaus napsal:
Jardah napsal:


Jardo zdar, tady motivace z klobouku, ladilo mi to k bundě, a vůbec nevím, kdo si skvost vytáhl z klobouku, ale dělal to Roman5:Applause Applause
https://www.knife.cz/DesktopModules/YetAnotherForumDotNet/resource.ashx?ab=1032660

Chachááááá, tak to jsem byl já!!!! A to tak, že už mám od Martina druhý!! Loni zelený, ten je bez pojistky. Ale cvaká se s ním taky dobře. A oba nože pěkně řežou!!
A mám ho na nočním stolku! Happy
A jak psal Vencál v případě Limakovo kloboukovky : " Mám a nedám!!!". Grin
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,923
wojtech napsal:
liman napsal:
4 Ponci: prosím tě co je ten spodní damaškovej zač?

Civivi Incindie


Taky po ní koukám.... Ale opět píšou damašková ocel a přitom je to sendvič a co je na středu, neuvedou. Aspoň na knilandu. Proč to ti prodejci dělaj, jen matou.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2013
Příspěvky: 2,269
Mílo, neuvádí to ani civivi, ale na netu jsem před časem na několika místech (už ale nevím kde) našel, že by to mělo být z 10Cr15CoMoV (měla by se blížit VG-10) a 9Cr18MoV Happy
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2020
Příspěvky: 618
😉


Peter 80 vložil tyto přílohy:
20260604_125857.jpg.jpg


Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris