ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Brněnská výstava nožů Knifemaster 4.10.2025 Možnosti
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
Příspěvky: 1,049
Automaticky založená diskuze k článku Brněnská výstava nožů Knifemaster 4.10.2025
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Díky za zveřejnění Jirko!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/10/2015
Příspěvky: 754
Ahoj. Nebyl by k nahlédnutí seznam nožířů, kteří se výstavy zúčastní ?? Leo.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/9/2020
Příspěvky: 575
Mají to na stránkách knifemaster2025.cz
Zatím tihle, včetně mě 😀 tož se doufám že se na mě někdo dojde podívat


Hann vložil tyto přílohy:
Seznam_vystavovatel_IV.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,439
Hann napsal:
Mají to na stránkách knifemaster2025.cz
Zatím tihle, včetně mě 😀 tož se doufám že se na mě někdo dojde podívat

Já ano🙋
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/9/2020
Příspěvky: 575
To su rád Marťo 👍
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Už tuhle sobotu


Vencál vložil tyto přílohy:
Seznam_vystavovatel_IV.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2015
Příspěvky: 858
Ahoj,
natočili jsme Vám krátké video jako malou pozvánku a představení toho, co tam bude od nás k vidění.

Bude super, když dorazíte, těšíme se na Vás!
Anička a Matěj




Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 9/12/2023
Příspěvky: 69
Top, bylo fajn vidět lidi od kterých mám doma pár kousků a udělat si radost. Děkuji :)


Haruda vložil tyto přílohy:
20251004_140123.jpg.jpg
20251004_140135.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,439
Dnešní výstava 👌takže spokojenost veliká.
Potkal jsem pár známých z řad vystavujících tak návštěvníků a dali řeč. Takže krásný den
Dík organizátorům.👍👍👍
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/13/2015
Příspěvky: 1,476
Roman5 napsal:
Dnešní výstava 👌takže spokojenost veliká.
Potkal jsem pár známých z řad vystavujících tak návštěvníků a dali řeč. Takže krásný den
Dík organizátorům.👍👍👍


Haruda má taky pěkný dýně-Laugh

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/28/2010
Příspěvky: 910
zadny fotky pry tam bylo malo lidi sem slisel?
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/9/2020
Příspěvky: 575
Jo lidí přišlo opravdu poskromnu 😪
Škoda, ale i tak jsme si to s dcerkou užili.
Tak aspoň foto našeho stolku, aby jste věděli o co jste přišli 😀


Hann vložil tyto přílohy:
IMG_20251007_190122.jpg.jpg
IMG_20251007_190242.jpg.jpg
IMG_20251007_190313.jpg.jpg
IMG_20251004_150534.jpg.jpg
IMG_20251004_093307.jpg.jpg
IMG_20251004_150538.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 12/26/2018
Příspěvky: 118
Účasť cca 300 ľudí je podľa už veľmi zle pre organizátora aj vystavovateľov...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris