ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Inzerce - návrhy, připomínky, upozornění na šmelináře Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 2/20/2018
RadekSt si zjavne založil nové konto ako VasekH a spamuje ďalej... Opička si pýta bananik ;)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Len upozornenie..
http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=965662#965662
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017

UPOZORNUJES NA 1. STRANU ?
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
upozornil na spamerku Helen z amazonu, které jsem to smázl
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/5/2013
Upozorním na inzerát na bazos.sk nože alias nože benchmade hk
Ide o otf nože,ozve sa Vám Miro Jantoš z emailu microdell atď
POZOR nevymieňať,neposielať peniaze.
Kto si pamätá čo tu bolo tak vie
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
manuel noriega napsal:
Upozorním na inzerát na bazos.sk nože alias nože benchmade hk
Ide o otf nože,ozve sa Vám Miro Jantoš z emailu microdell atď
POZOR nevymieňať,neposielať peniaze.
Kto si pamätá čo tu bolo tak vie

dík Ok
Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/15/2009
Já sem s ním měnil v pohodě z ruky do ruky a né jednou.
Posláno:

Pokročilý
Nech sa to tu nenavrhne tak za prvé
Bola tu na neho podávaná hromadná žaloba,dostal nôž na výmenu či peniaze a neposlal čo mal,cca 5 ľudí isto.
Posláno:

Pokročilý
Myslím že aj hokyboy prišiel vďaka tomuto človeku o svoj hinderer.Snáď si ešte niekto spomenie.
Posláno:

Pokročilý
Hookyboy a šlo o stridera?Už som mu písal.Nemalo by sa zabúdať
Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/15/2009
Píšu pouze svoji zkušenost a jak jste dopadli krom tady toho pláče?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Možná se chlapec napravil, mně nabízel výměnu, když jsem mu připomenul minulost na knifu, tak mi nabídl, že pošle on nože první a já to odešlu, až mi to dorazí.
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2009
Ahoj, omlouvám se že píšu až teď, ale včera jsem byl na výstavě v Příbrami, tak jsem se na knife koukal až teď.

Především bych chtěl poděkovat členovi manuel noriega za to, že nezapomněl.
Jednalo so z mé strany o nůž Strider SNG Digi Camo, který dodnes nemám a nemám za něj od Jantoše stále ani žádnou kompenzaci.

shrnu to jen v pár bodech, vše ostatní je popsáno v obchodnických referencích v mých příspěvcích...

1.
dne 1.10.2014 jsem Jantošovi poslal Strider SNG Digi Camo, a napsal mu číslo zásilky
měl jsem od něj dostat výměnou ZT0600.
on mi 6.10. napsal že můj Stider už dostal aže je super
Nastal olotoč výmluv a dopisování, ale nikdy mi neposlal číslo balíku, ani důkaz, že mi nůž odeslal.

2.
Vše šlo na SR policii, kde jim on tvrdil, že se mu nůž nelíbil a poslal mi ho nazpět.
ovšem nikdy nedal policii ani mně potvrzení, že mi nůž poslal nazpět.
dodal jsem policii veškerou mailovou komunikaci s Jantošem a dokonce i telefonické nahrávky, kde mi do telefonu tvrdí, že ten Strider zadrbal jeho kamarád a že už ho nemá, že mi nabidne jako kompenzaci DPX HEST, Leatherman MUD, Lionsteel SR2 atd.
velké díky tímto členovi tomcat.mira, který mi ze vším pomohl.

3.
i když Jantoš policii jasně lhal, protože mně tvrdil do telefonu že nůž ztratil jeho kamarád a jim u výslechu někdy na jaře 2015 říkal, že mi ho v lednu 2015 poslal zpátky že se mu nelíbil.
(divné po 3 měsících, když 6.10.201 mi psal jak je Strider super)
Mohu odpřísáhnout, že mi ho neposlal, což vám dojde z dalších bodů. a mohu to komukoliv doložit mailovou komunikací.

4.
Policie případ odložila, a to z důvodu že jsem se pustil do rizikové výměny s nespolehlivým uživatelem a že telefonické nahrávky nemůžou brát v potaz, protože jsem je pořídil bez souhlasu druhé strany.
Na nich se Jantoš několikrát jasně přiznává, že mi nůž neposlal, ani jinak nenahradil.
Ovšem právně to nebylo v pořádku, takže pro mně smolíček.

5.
Začal jsem přemýšlet o osobní návštěvě, případně poslání velvyslanců z ČR do Beluši, pro ústní vyřízení podrazu ze strany Jantoše vůči mně.
Ale neudělal jsem to, protože když předtím řešila případ policie a náhodou by došlo na jiné než ústní domluvení, byl bych první na seznamu podezřelých.

6.
Když už jsem se se vším prakticky smířil a zapomněl na to, kontaktoval mně 20.9.2017 zdejší člen KKubrick, že si toho všiml až později, ale že s Jantošem někdy v srpnu uskutečnil obchod a vyměnil s ním Guardian Tactical za Strider SNG Digi Camo který, jak později zjistil, byl pravděpodobně můj.
zavolali jsem si, a přeposlali fotky nožů a Digi Camo vzor seděl na 100%,
(firma Strider má na každé čepeli jinou kamufláž, takže každý kousek je unikát a žádný není stejný)
tímto mu chci také moc poděkovat z ochotu a upřímnost

7.
Takže tímto se jasně potvrdilo, že Jantoš celou dobu lhal jak mně , tak policii SR a že můj Strider celou dobu měl a jen mně tahal za nos...podvedl... okrad...zneužil mojí důvěry...blbosti...že jsem mu poslal svůj Strider jako první.

8.
vím že Jantoš teď asi jedná tak, že nůž klidně pošle dopředu jako první, protože jedná se stálými a poctivými členy knife a nikdo si nedovolí mu nůž neposlat, aby se dostal do problémů.
ale za mně je to pořád ulhanej z..d (písmena ať si každý doplní), kterej mně obral o nůž, celou dobu jen lhal a Strider pak po 3 letech vesele pustil dál. když myslel, že se na to zapomnělo.

9.
Závěrem bych chtěl jen říct, že komukoliv kdo nevěří, nebo by se chtěl případně jen pobavit, pošlu rád celou emailovou komunikaci s Jantošem, včetně nahrávek telefonických rozhovorů, případně kopii rozhodnutí Policie SR.

P.S. Doufám že boží mlýny melou a Jantošovi se někdy dosatne dostatečné odměny...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/5/2015
Ešteže sa to tu píše, lebo p.Jantoš je stále aktívny. Asi 2 dni naspäť mi ponúkal OTF za pavúka, ktorého inzerujem. Výmena pripadá do úvahy asi ozaj len so známymi členmi fóra.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
taky mi před pár dny nabídl své OTF bez ohledu na text inzerátu ... švábi a šmejdi jsou bohužel skoro nezničitelní Beating
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/5/2013
Chtěl bych upozornit na člena vystupujícího pod nickem "martinhoracek", že se jedná o nespolehlivou osobu. Vyhrál v aukci nůž, přemluvil mne k odeslání na dobírku a balíček samozřejmě nevyzvedl. Kontaktoval jsem ho mailem asi po týdnu a velice se divil, že má na poště nevyzvednutý balík. Nebudu to celé rozvádět, ale je naprosto jasné, že se jedná o člověka bez charakteru a upozorňuji ostatní aby si na něj dali pozor!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
ahoj, díval jsem se teď na inzerát WUDANa, to je nekonečný příběh furt stejných žvástů ... nestálo by za to dávat za takovéhle vstupy do inzerátu ban? Pisatel si sice uleví od větrů, ale odér v inzerátu zůstane Beating
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/31/2019
Chloupek napsal:
ahoj, díval jsem se teď na inzerát WUDANa, to je nekonečný příběh furt stejných žvástů ... nestálo by za to dávat za takovéhle vstupy do inzerátu ban? Pisatel si sice uleví od větrů, ale odér v inzerátu zůstane Beating

Applause
Nechtěl jsem tam reagovat,ale musel jsem už mi takto taky psali do inzerátu a nechápu takoví lidi proč mají tu potřebu!!!pokud je to sere ať napíšou rovnou e-mail a neplevelej inzerát Beating
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/16/2020
Chloupek napsal:

Naprosto souhlasím. Myslím si že se každý občas pozastaví nad cenou nějakého inzerátu, ale nevidím důvod to okomentovat jak největší krypl, ještě když nemám zájem. Když mám zájem napíšu slušně inzerátovi PM/email jestli se s tím nedá něco udělat ...a když ne , tak popřeju hodně štěstí a jdu dál .

A myslím si že 3,9 za nepoužitý Manix 2 v ČERNÉ je dobrá cena ... Hlavně když nový je za 4,5-5.
ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
děkuju pánové, administrátor to tam už díkybohu pročistil Happy
Admire Ok
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum