ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Samurai Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 6,898
jedna rychlovka celkem nenáročná na výrobu než se pustím do nové várky složitých:

předloha:


Samurai vložil tyto přílohy:
original.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 6,898
a moje variace:


Samurai vložil tyto přílohy:
ohradka1.jpg.jpg
ohradka2.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 6,898
tak jako každý rok mě lipová dokope k dohánění i nožířských restů.. krom kloboukového nože (kterého jsem pracovně nazval Striderco Laugh ) jsem konečně dodělal futrálek na Matův kooperační nožík.. jen taková praktická rychlovka..


Samurai vložil tyto přílohy:
pouzdro_grohmat.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/7/2011
Příspěvky: 863
no pěkny to máš..
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 6,898
makovička napsal:
no pěkny to máš..


díky, tohle ti pošlu na tu rytinu a už se těším.. povrchovka po čtvermém odokujování nevypadá špatně..


Samurai vložil tyto přílohy:
tsuba_obloha.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 6,898
no jelikož jedu za pár minut směr Lipová a většina asi taky, tak už možu zveřejnit můj letošní nůž do klobouku.. postupně jsem se dostal z velkých macků (že Micale a Hlohu) až k prckovi, který snad nového majitele potěší.

Materiál je N690, plochý výbrus, pouzdro z rejnokem je pro verzi neck-knife, hnědé pouzdro pak pro verzi pověšení za nůž a nebo volně v kapse. Vzhledem k velikosti nožíku nemělo smysl dělat závěs na opasek, ale šel by kdyžtak dodělat. Nazval jsem ho Striderco Wink


Samurai vložil tyto přílohy:
striderco1.jpg.jpg
striderco2.jpg.jpg
striderco3.jpg.jpg
striderco4.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/3/2011
Příspěvky: 275
Pavle, ten je krásný Razz Ok
LK
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/15/2009
Příspěvky: 1,452
Perfektní Ok Ok
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/21/2012
Příspěvky: 93
Paráda ! Ta pavučina ti dala zabrat, co ? Wink
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/30/2008
Příspěvky: 1,599
Tak to je hodně pěkný kousek. Applause
Trochu závidím a hodně gratuluji novému budoucímu majiteli.
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2011
Příspěvky: 1,055
To je moc krásna robota aj nápad... Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/17/2010
Příspěvky: 1,145
No tak tady jde poznat kdo se prací s kůží živíApplause I nožík je parádníOk
Sláva
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2008
Příspěvky: 51
Krásnej nožík a ten název je myslím dost trefnýApplause
Ve všech dobách se lidé na cestě záhuby opájejí nesmyslnou iluzí, že to nejsou oni, koho čeká zkáza.
(Eiji Yoshikawa)
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/20/2011
Příspěvky: 410
parádní práce Admire
STRIDER
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2011
Příspěvky: 323
Krásný nůž do klobouku,budoucí losovatel bude mít obrovskou radost :) Ale jak tak koukám evokuje mi to myšlenku : Co kdyby se ta pavučina táhla přes rukojeť celou a pavouk by šel pryč?
Jinak není co dodat :)
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 10/7/2005
Příspěvky: 34
Strašně krásnej, ale nechápu. Můžu poprosit o naznačení jak se tohle dělá?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/16/2008
Příspěvky: 1,566
Sam už je určitě v Lipové, tak snad se nebude zlobit, když odpovím za něho.
Laserem nebo vodním paprskem. Tipnul bych to u něj na tu vodu, pač tak nechá řezat i tsuby.

K vítězství blbosti úplně vystačí zabedněnosti rádoby chytrých lidí !!!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 6,898
díky za pochvalu, šťastným novým majitelem je Mat, což mě těší, když mám od něj pro změnu jeho Grohmata Laugh
Badrider: celopavučina by nebyla tak hezká, bylo by to moc fádní..

add Pejrak: jak psal Raďas je to řezáno vodním paprskem, komu se líbí může si ho vyrobit. přikládám výkres, řezal jsem to v Awacu 1mm tryskou, řez stál kolem 400,-

www.samurai.006.cz/striderco.dwg
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Příspěvky: 6,898
konečně jsem se dneska dokopal k jednomu futrálu na F1, které nosí majitel vzadu vodorovně na opasku kvůli prohnutí tenkých futrálů se mu už podařilo projet špičkou skrz bok futrálu, takže jsem spíchnul takovýto..

je to 5 vrstev 3mm hověziny, prostřední kopíruje tvar nože, dvě prostřední jsou i na bocích čepele a vnější dvě jsou jedna přehnutá kůže, čili v 15mm se to už moc neohne, jen to byla radost šít.. vyměnil jsem proto šídlo za vrtačku a zvětšil rozteč dírek na 9mm.. uvidíme jestli se majiteli bude líbit..


Samurai vložil tyto přílohy:
F1_pouzdro_1.jpg.jpg
F1_pouzdro_2.jpg.jpg
F1_pouzdro_3.jpg.jpg
F1_pouzdro_4.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2002
Příspěvky: 5,659
Ono taky při nošení vodorovně se nesmí ta poutka dávat tak daleko od sebe, tohle ho možná bude skoro až tlačit Happy, hrozná "krabice" i když parádně, čistě udělaná.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris