ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
WHITELIST- internetových obchodů Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/23/2021
Příspěvky: 489
gorshi napsal:
Zdar! Jaké teď máte zkušenosti s Lamnia? Nákup v pohodě, ale přijde mi, že doprava je čím dál delší a delší... Jako by to začali posílat sobím spřežením Happy))) Naposled jsem objednával 15.2. a furt je to někde v tranzitu. Z USA mi to pomalu chodí rychleji, než z Finska.


Cca 7 pracovnych dni od vyexpedovania ... dlhodobo to ide rovnaky cas ... mas tam dva vikendy ,takze to tipujem cca 26.2.
„Veľkí ľudia diskutujú o ideách, priemerní o udalostiach, a malí o iných ľuďoch.“ — Charles de Gaulle
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/15/2005
Příspěvky: 1,382
Budu trpělivý Laugh Dík
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/4/2018
Příspěvky: 900
No, ja som objednal v piatok vecer (poobede ich casu) z USA z DLT Trading a v utorok rano to uz bolo na colnici. Ze sa potom balik medzicasom stratil a tyzden cestoval v ramci Bratislavy je uz taka klasika, na ktoru som si zvykol Laugh

Pri Lamnii je pri doruceni zadarmo doprava 7-8 pracovnych dni, kedze to posielaju nejakou najlacnejsou moznou dopravou, takze to len treba pockat, pripadne si zaplatit expresnejsie dorucenie.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2007
Příspěvky: 2,565
Ja si z Lamnie priplacam tu Express postu lebo tou grátis to išlo po celej europe pomaly 2 týždne .,,
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2010
Příspěvky: 899
S Lamnia nikdy žádný problém...19.2. objednáno, dnes vyzvedávám ...takže cca týden...Ok
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/2/2024
Příspěvky: 5
Ahoj,

Od 27.března do 29. března použijte kód ARHADYR10 na lamina.com a získejte 10% slevu na celý sortiment produktů. Ok Ok Ok
Samuraj bez meče je jako samuraj s mečem, jenom bez meče.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris