ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Práce s kůží Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Jednoduchá peňaženka. 1mm s 2mm koža.


zepa vložil tyto přílohy:
20240410_175857.jpg.jpg
20240410_175931.jpg.jpg
20240410_175947.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2007
Příspěvky: 1,497
Pekna.

Videl sem reseni kdy mince se zaviraly tim jak ji slozis, bez chlopne.

Chapu ale ze nez se na to clovek nauci tak byde sypat drobaky vsude mozne
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/9/2013
Příspěvky: 728
Ahoj.
Niečo čo sa k práci s kožou bude hodiť a jadna klasická.😉


atlas vložil tyto přílohy:
IMG_20240412_132227.jpg.jpg
IMG_20240412_132904.jpg.jpg
IMG_20240407_160839.jpg.jpg
IMG_20240407_160727.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2019
Příspěvky: 519
ten kosicí nůž je krásný, na práci až škoda...Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/9/2013
Příspěvky: 728
Ďakujem.
Niečo také som ešte nevyrabal tak som sa trochu vyhral.🙂
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Aj tam je vidieť remeselná zručnosť z výroby nožov- veľmi pekné.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/4/2015
Příspěvky: 97
Zase dvě kapsičky na opasek Happy


Boodeeck vložil tyto přílohy:
DSCN4240.JPG.jpg
DSCN4244.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Príjemné farby.Ok
A celkový kontrast na tej prvej.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 5/8/2023
Příspěvky: 4
můžu mít dotaz, jak správně vylisovat tu kůži na tu kapsičku? Bortí se mi ta kůže v rozích. Foto by se hodilo
RS
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/2/2011
Příspěvky: 716
Třeba pomůže toto.
https://www.knife.cz/Knifecz/tabid/36/ctl/Details/mid/1122/ItemID/227/Default.aspx
Pište mi prosím raději email než PM.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/4/2015
Příspěvky: 97
Delpr napsal:
můžu mít dotaz, jak správně vylisovat tu kůži na tu kapsičku? Bortí se mi ta kůže v rozích. Foto by se hodilo

Jsem začátečník a samouk, dělo se mi to samé. Stačilo zaoblit spodní hranu a rohy formy a hned to šlo lisovat mnohem lépe. Hodně záleží na kůži, já dělám z různých zbytků a mezi různýma dvěma kusy kůže je obrovský rozdíl.


Boodeeck vložil tyto přílohy:
20240602_180016.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/20/2008
Příspěvky: 693
Ahoj,
mám prosbu na zdejší kožomistry. Potřebuji dva řemeny z hlazenky o rozměrech 70 x 2 cm. Tloušťka kůže 2 mm.
Děkuji za typy kde se dá nakoupit, nebo najde- li se dobrodinec, který se podělí ze svých zásob.
Materiál i dopravu uhradím.




Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty. G.S. Patton
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/27/2009
Příspěvky: 350
Nevím, jestli je to aktuální, ale napsala jsem email.
Kráčím, tedy jsem.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Ahoj, jsem amatér a po dlouhé době udelal pouzdro a první pasek, co říkáte?


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_8604.jpeg.jpg
IMG_8603.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2010
Příspěvky: 155
NikoTa2 napsal:
Ahoj, jsem amatér a po dlouhé době udelal pouzdro a první pasek, co říkáte?
závist Happy
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Bendourek napsal:
NikoTa2 napsal:
Ahoj, jsem amatér a po dlouhé době udelal pouzdro a první pasek, co říkáte?
závist Happy


Děkuju 🙏
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 1,948
Velmi zdařilé, jen pokračuj.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Ak sú to naozaj prvotiny, tak vynikajúce,Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Nevidno to na tej fotke dosť dobre, ale pripadá mi to, ako keby tá koža za prackou bola prerušená a nejako divne to je zošité. To prečo si tak urobil?
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Toto som mal na myslí :


zepa vložil tyto přílohy:
IMG_20241203_142631.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris