ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Práce s kůží Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Ahoj, sešité to je rovně, ale bohužel jsem to zatavil vepředu a ne vzadu a tak to je vidět a trochu to vypadá jako když to ujelo, je to ale tím že tam je zatavené víc nitě, příště už si dám pozor a zatavím to vzadu. Rikal jsem si, ze až budu mít chvilku ze to přešiju znovu.


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_8644.jpeg.jpg
IMG_8643.jpeg.jpg
IMG_8645.jpeg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
A taky jsem to asi zbytečně obšil okolo mi pak došlo, že je to nejen zbytečný, ale i nepěkný a nepraktický. To pak udelam taky jinak.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
NikoTa2 napsal:
A taky jsem to asi zbytečně obšil okolo mi pak došlo, že je to nejen zbytečný, ale i nepěkný a nepraktický. To pak udelam taky jinak.


Obšít okolo skutečně není nutné. A možná příště trochu větší stehy, tyhle vypadají jako kuličky a působí to neučesaně. Na tom pouzdru je to jiný kafe.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Sidney napsal:
NikoTa2 napsal:
A taky jsem to asi zbytečně obšil okolo mi pak došlo, že je to nejen zbytečný, ale i nepěkný a nepraktický. To pak udelam taky jinak.


Obšít okolo skutečně není nutné. A možná příště trochu větší stehy, tyhle vypadají jako kuličky a působí to neučesaně. Na tom pouzdru je to jiný kafe.


Na pouzdru jsou úplně stejnou vidličkou) stejný
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Sidney napsal:
NikoTa2 napsal:
A taky jsem to asi zbytečně obšil okolo mi pak došlo, že je to nejen zbytečný, ale i nepěkný a nepraktický. To pak udelam taky jinak.


Obšít okolo skutečně není nutné. A možná příště trochu větší stehy, tyhle vypadají jako kuličky a působí to neučesaně. Na tom pouzdru je to jiný kafe.


No možná by se vetsi stehy hodily, musim pořídit širší derivaci vidličku. Opravil jsem si to takhle.


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_8648.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
NikoTa2 napsal:
...Opravil jsem si to takhle.


Dobrý. Ok
ost
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2010
Příspěvky: 2,547
NikoTa2 napsal:
Ahoj, sešité to je rovně, ale bohužel jsem to zatavil vepředu a ne vzadu a tak to je vidět a trochu to vypadá jako když to ujelo, je to ale tím že tam je zatavené víc nitě, příště už si dám pozor a zatavím to vzadu. Rikal jsem si, ze až budu mít chvilku ze to přešiju znovu.

Ahoj.
Tím,že jsi to sešil takto napříč a jestě celkem krátkým stehem,tak jsi vytvořil podobnou perforaci jako je na hajzlpapíruCool Wink
Postupem času,až to párkrát propotíš a kůže trochu ztvrdne,tak ti to v tomto mistě praskne.
Lepší je nýtovat,šroubovat,nebo sešít podélně.Wink


dočkej času,jako host piva ostleatherzavináčgmailtečkacom
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
ost napsal:
NikoTa2 napsal:
Ahoj, sešité to je rovně, ale bohužel jsem to zatavil vepředu a ne vzadu a tak to je vidět a trochu to vypadá jako když to ujelo, je to ale tím že tam je zatavené víc nitě, příště už si dám pozor a zatavím to vzadu. Rikal jsem si, ze až budu mít chvilku ze to přešiju znovu.

Ahoj.
Tím,že jsi to sešil takto napříč a jestě celkem krátkým stehem,tak jsi vytvořil podobnou perforaci jako je na hajzlpapíruCool Wink
Postupem času,až to párkrát propotíš a kůže trochu ztvrdne,tak ti to v tomto mistě praskne.
Lepší je nýtovat,šroubovat,nebo sešít podélně.Wink



Dekuju za tip, jsem si vědom ze příště udělám bud vetsi steh, nebo tam seknu nýty. Díky všem za rady. Mozna tam jeste dodávej přidám nýty 😁
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2014
Příspěvky: 210
NikoTa2 napsal:
ost napsal:
NikoTa2 napsal:
Ahoj, sešité to je rovně, ale bohužel jsem to zatavil vepředu a ne vzadu a tak to je vidět a trochu to vypadá jako když to ujelo, je to ale tím že tam je zatavené víc nitě, příště už si dám pozor a zatavím to vzadu. Rikal jsem si, ze až budu mít chvilku ze to přešiju znovu.

Ahoj.
Tím,že jsi to sešil takto napříč a jestě celkem krátkým stehem,tak jsi vytvořil podobnou perforaci jako je na hajzlpapíruCool Wink
Postupem času,až to párkrát propotíš a kůže trochu ztvrdne,tak ti to v tomto mistě praskne.
Lepší je nýtovat,šroubovat,nebo sešít podélně.Wink



Dekuju za tip, jsem si vědom ze příště udělám bud vetsi steh, nebo tam seknu nýty. Díky všem za rady. Mozna tam jeste dodávej přidám nýty 😁


Netráp sa NikoTa2, ten opasok je skvelý, má peknú farbu a ak Ti nebude za chvíľu krátky, tak z neho budeš mať dlho radosť. To, že si ho pri šití perforoval znamená akurát to, že na ňom nebudeš môcť ťahať dvojtonový náklad, ale iba jeden a pol tonový..Happy
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Tibor Mihálik napsal:
NikoTa2 napsal:
ost napsal:
NikoTa2 napsal:
Ahoj, sešité to je rovně, ale bohužel jsem to zatavil vepředu a ne vzadu a tak to je vidět a trochu to vypadá jako když to ujelo, je to ale tím že tam je zatavené víc nitě, příště už si dám pozor a zatavím to vzadu. Rikal jsem si, ze až budu mít chvilku ze to přešiju znovu.

Ahoj.
Tím,že jsi to sešil takto napříč a jestě celkem krátkým stehem,tak jsi vytvořil podobnou perforaci jako je na hajzlpapíruCool Wink
Postupem času,až to párkrát propotíš a kůže trochu ztvrdne,tak ti to v tomto mistě praskne.
Lepší je nýtovat,šroubovat,nebo sešít podélně.Wink



Dekuju za tip, jsem si vědom ze příště udělám bud vetsi steh, nebo tam seknu nýty. Díky všem za rady. Mozna tam jeste dodávej přidám nýty 😁


Netráp sa NikoTa2, ten opasok je skvelý, má peknú farbu a ak Ti nebude za chvíľu krátky, tak z neho budeš mať dlho radosť. To, že si ho pri šití perforoval znamená akurát to, že na ňom nebudeš môcť ťahať dvojtonový náklad, ale iba jeden a pol tonový..Happy


Dekuju! No určitě nezhubnu, ale rezervu mam na obě strany a tak jsem ho raději ještě pojistil a ted už to snad aspoň tunu dá 😆. Dekuju! 🙂


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_8705.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/21/2016
Příspěvky: 1,431
Myslím, že jsi tomu nijak nepomohl.
Podle mě ti Ost chtěl naznačit, že ti to prdne v tom švu hned za přezkou a v tom ti ty nýty nepomůžou.
Já bych ale řekl, že než to prdne, budeš mít vousatý vnučky, takže bych se tím moc netrápil Wink ....
Sapere Aude.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Ja to robím takto:


zepa vložil tyto přílohy:
20240910_102322_2.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
zepa napsal:
Ja to robím takto:


Máš to pěkný, sešitý se mi to líbí víc. Ale steh to chce aspoň 5,6mm, to je pravda.
Dekuju
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2014
Příspěvky: 210
zepa napsal:
Ja to robím takto:


Skryl si steh do drážky. Už som o tom mnohokrát čítal a počul ako o nevyhnutnej činnosti, ale chcem sa spýtať, či je ten steh naozaj tak ohrozený oderom, alebo je to len mýtus. Niečo, na čom sa bazíruje viacmenej zo zvyku.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Tibor Mihálik napsal:
zepa napsal:
Ja to robím takto:


Skryl si steh do drážky. Už som o tom mnohokrát čítal a počul ako o nevyhnutnej činnosti, ale chcem sa spýtať, či je ten steh naozaj tak ohrozený oderom, alebo je to len mýtus. Niečo, na čom sa bazíruje viacmenej zo zvyku.


Nemyslím si, že by to bolo nutné, ani že by ten steh oveľa viac vydržal, jednoducho sa mi to tak viac páči a hlavne, keď si urobím drážku a potom to do nej dierujem, je to pekne v línii a stehy pekne ukladá.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Peňaženka, hladenica 1 mm, voskovaná, laserom robený motív lesa


zepa vložil tyto přílohy:
IMG_20250119_105117.jpg.jpg
IMG_20250119_105418.jpg.jpg
IMG_20250119_105150.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
A ešte dámska peňaženka...farby zdobenie podľa objednávky


zepa vložil tyto přílohy:
IMG_20250120_WA0006.jpg.jpg
IMG_20250120_WA0002.jpg.jpg
IMG_20250120_WA0003.jpg.jpg
IMG_20250120_WA0004.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,365
Ahojky. Pytlíky na nesmysly Happy


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20250201_113650.jpg.jpg
IMG_20250201_113439.jpg.jpg
IMG_20250201_113625.jpg.jpg
IMG_20250201_113248.jpg.jpg
IMG_20250201_113337.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/9/2013
Příspěvky: 728
zepa napsal:
A ešte dámska peňaženka...farby zdobenie podľa objednávky

Krásna práca 👍
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/19/2014
Příspěvky: 732
Pouzdro


smirk vložil tyto přílohy:
DSC_7789.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris