ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2021
Wolfes napsal:
bolfiik.edc napsal:
Wolfes napsal:
bolfiik.edc napsal:
Engage 3,5" S35VN skladem na lamnii
zde odkaz

Úžasný, dokonce ve slevě Laugh Laugh .
Zlatej Recon1

No starou řadu CS v S35VN pro jistotu pohřbili cenou .... Jako pardón ale 4-5 tisíc za recon 1 je nehoráznost...ten nůž za tu cenu může koupit jedině blázen Grin

Tak nevím teda co je lepší starej dobrej Recon který se dá stále sehnat
3500, cs.cz za 4200. Ocel na čepelí stejná a nůž je větší což mám rád a ne jen prďolík kolem 200mm. A nebo tedy novej CS se stejnou oceli a menší a ve slevě 5500

Lepší je recon ale dobrá koupě to taky rozhodně není :) a na "dá sehnat za 3,5" bych vůbec nespoléhal... jeden je za tu cenu rozbalený na Alze a knifestock má myslím polozub tanto za obdobnou cenu, což oba kusy (popř, jiné zbývající) za chvíli zmizí.
Jinak většina prodejců už jde nad čtyři tisíce.

bolfiik.edc vložil tyto přílohy:
IMG_20220703_222403.jpg.jpg
IMG_20220703_222416.jpg.jpg
IMG_20220703_222429.jpg.jpg

Kde je vůle, tam je cesta
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/23/2018
Nemá cenu se hádat máš pravdu, že už to není žádná sláva sehnat Recona za rozumnou cenu. Ale, stále je pro mě Recon lepší volba. Recon ve většině obchodů vychází 4200 a Engage 6200 a což mi vyrazilo dech na CS.cz 6750 což už je opravdu nesmysl. Pro mě Recon CS klasika a líbí se mi i vzhledově, Engage kdybych nevěděl, že je to CS tak bych to ani nepoznal a myslel bych si, že je to nějaká jiná značka. Prostě v tom nevidím CS. Moc bych si přál aby to nebyla pravda ale obávám se, že bude hůř a CS půjde do kytek. Ale třeba se pletu a něčím překvapí.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/25/2019
Wolfes napsal:
kdybych nevěděl, že je to CS tak bych to ani nepoznal a myslel bych si, že je to nějaká jiná značka. Prostě v tom nevidím CS.

Já v tom vidím nějakého psa, ale nemůžu přijít na to, kterého 😁.
Když se koukám na ty ceny (což i chápu, když zdražuje vše, tak proč by ne nože Neutral ), tak jsem si měl nechat toho Recona v tantu to rezervy 😁
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...

EM vložil tyto přílohy:
IMG_20220704_103042.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/11/2018
Kdyby jste někdo toužil po nových barvičkách Happy https://www.coutellerie-tourangelle.com/nouveautes.php
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/15/2006
Držím Coldsteel palce a mám rád ich nože, ale ten farebný Kobun a SRK... to je hnus velebnosti.
'Raymond, you don't need camping equipment, you need these skills.'
Posláno:

Pokročilý
Mám tušení, že to s nima pujde už jen z kopce. Kdyby raději obnovili starší modely jako broken skull apod….
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/15/2006
Ja zase zhanam Recon Scout kde sa da už ani neviem ako dlho
'Raymond, you don't need camping equipment, you need these skills.'
Posláno:

Pokročilý
Posláno:

Pokročilý
Slevy na cold-steel.cz
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Fakt slevy? Neprijde mi, ze by sly ceny nejak zajimave dolu.
Posláno:

Pokročilý
Code 4 necelé 3 tisícky
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
Od r. 2016 moje najpožívanejšie edc dnes dostali háky z aliexpresu. Doprava trvala týždeň. 👍

outdoorman vložil tyto přílohy:
20220715_134736.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
outdoorman napsal:
Od r. 2016 moje najpožívanejšie edc dnes dostali háky z aliexpresu. Doprava trvala týždeň. 👍

Ahoj, taky jsem tam na ně koukal+ deep carry clip na Recon 1.
Jak to bylo s poštou, bylo nutné řešit clo nebo platit poště, popřípadě jsem někde četl, že to řeší poslání přes AliExpress standard shipping?
Posláno:

Štamgast
Kus stál 2,01e. Objednal som 2ks a kožený remienok na hodinky od iného predajcu. Všetko z Číny. Prišlo to všetko spolu. Pošta zadarmo, clo a poplatky zahrnute v cene tovaru. Neplatil som nic nevyše ani neriešil. Len objednal, zaplatil, prišiel dnes kurier a podal balíček.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/20/2020
Ahoj pripojím sa k téme teraz dosť veľa objednávame z A
clo som platil 1x .Príde to akože z Poľska a tak ...Už to majú vymyslené navyše to skoro vždy privezie kuriér.
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/29/2020
Chlapi, když se tu tak řeší nákupy z ciziny, nenarazili jste někde na pocket clip k Rajah III ? Buď neumím hledat, nebo to snad ani neexistuje... Potřebuju úplně obyč levý. Na etsy jsem aspoň na nějaké jiné CS nože našel, ale zrovna na ten můj ne, jak na sviňu.
Posláno:

Pokročilý
outdoorman napsal:
Kus stál 2,01e. Objednal som 2ks a kožený remienok na hodinky od iného predajcu. Všetko z Číny. Prišlo to všetko spolu. Pošta zadarmo, clo a poplatky zahrnute v cene tovaru. Neplatil som nic nevyše ani neriešil. Len objednal, zaplatil, prišiel dnes kurier a podal balíček.

Děkuju.

hpmickey napsal:
Chlapi, když se tu tak řeší nákupy z ciziny, nenarazili jste někde na pocket clip k Rajah III ? Buď neumím hledat, nebo to snad ani neexistuje... Potřebuju úplně obyč levý. Na etsy jsem aspoň na nějaké jiné CS nože našel, ale zrovna na ten můj ne, jak na sviňu.

Podle mě, by tam mohl jít napasovat klip z AK-47, Recon 1.
Vizuálně to vypadá podobně, např. Na starý scimitar sem napasovat klip z Voyageru.
Někde bych měl mít na Recon 1, ale není černý.
Posláno:

Štamgast
Dnes tu úraduje aj dámsky ružový element. 👍😁

outdoorman vložil tyto přílohy:
20220716_154015.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/29/2020
Funkysaurus napsal:
hpmickey napsal:
pocket clip k Rajah III ?

Podle mě, by tam mohl jít napasovat klip z AK-47, Recon 1.
Vizuálně to vypadá podobně, např. Na starý scimitar sem napasovat klip z Voyageru.

Jj, máš pravdu, např. z Broken Scull pasuje, zkusil jsem. Code 4 a Recon 1 by asi šel taky - patka vypadá stejně. Problém je, že levé nejsou nikde. Pravých je k mání šest půlek (mimochodem, i docela pěkné a levné deep-carry, viz třeba ebay, ali).

Funkysaurus napsal:
Někde bych měl mít na Recon 1, ale není černý.

Kdybys ho náhodou někdy našel, a chtěl se ho zbavit, tak mi pls písni mail, koupil bych, nebo vyhandloval za něco, a zkusil bych.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum