ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/10/2011
Msamurai napsal:
Ty nové Voyagery mají předpokládám tu novou pojistku Tri-Ad ® lock .Je tomu tak?

ano
Sharp blade, sharp mind.
Eat Survive Reproduce
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Ano... Stejně jako American Lawman, Reconi, Hold Outy, Vaquera, Rajahy, Mackinac Hunter a Lone Star Hunter, Counter Point, Espady, AK-47, Spartan... Happy
"Thin is sharp."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/31/2012
Děkuji za krásný a souhrnný seznam nožů,které ji mají.Happy
Co Tě nezabije to Tě posílí.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/20/2002
Ahoj, na výstavě se mi zalíbil nůž CS Mackinac Hunter. Je dosť těžký ale po určitých úpravách to bude jiný nůž. Teď prohlížím youtube a evidentně už je na světě jeho úprava a samotný nůž pozvedá někam mnohem výš - prostě paráda. Možná by šla částečně odvrtat střenka, aby byl nůž lehčí.

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/22/2007
Tento nůž vlastním, ale hledám někoho, kdo na něj udělá nové střenky. Ten původní plast je ... Kdyby někdo měl zájem, prosím o PM. Děkuji.
Posláno:

Štamgast
mikup: Jak už jsem ti psal v emailu, fajnová práce, nože velmi prokoukly... Ale tyhle malé střenky jsou k ničemu. Chtělo by to dodělat plné, aby kryly celý bok rukojeti, navazovaly pěkně na kraje příložek a rukojeť byla pohodlná do ruky. i když by tím ještě o kousek narostla hmotnost Mackinacu, která už takhle vůbec není malá (skoro 190 gramů).

glock69: Zkus hanese, tady se ti jiného doporučení asi stejně nedostane Happy.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
už len keď by na ňom bol pravý paroh,tak je to paráda Applause
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:

Štamgast
Přišel vám Recon 1 se 4-palcovou čepelí moc velký a Mini Recon s 3-palcovou zase moc malý? Cold Steel zdá se vyslyšel volání lidí, kteří mají nejradši "něco mezi" (třeba já Happy) a jako novinku pro rok 2013 přichystal řadu zavíráků pod názvem CODE-4.

Tři verze s clip-point, spear-point a tanto čepelí, ostří hladké nebo polozubaté, tvarem nůž hodně podobný právě Reconu, ale s 3.5 palcovou čepelí (89 mm) a 5 palcovou ručkou (127 mm), čili přesně ta velikost, která Reconům nebo Voyagerům podle mě chybí Ok. Ocel AUS-8 a střenky z hliníku připomínajícího povrchovou úpravou titan. Hmotnost slušných 122 gramů, pojistka jak jinak než Tri-Ad Lock.

MSRP stejná jako American Lawman, tudíž Code-4 by u nás měl být do dvou tisícovek.

http://www.coldsteel.com/Product/58TPS/CODE-4_SPEAR_POINT.aspx
http://www.coldsteel.com/Category/19_1/New_for_2013.aspx

Tyler vložil tyto přílohy:
Cold_Steel_Code_4_Spear_Point_AUS_8_89_mm_Aluminium_127_mm_122_g_CS58TPS_1.jpg
Cold_Steel_Code_4_Spear_Point_AUS_8_89_mm_Aluminium_127_mm_122_g_CS58TPS_2.jpg
Cold_Steel_Code_4_Clip_Point_AUS_8_89_mm_Aluminium_127_mm_122_g_CS58TPC_1.jpg
Cold_Steel_Code_4_Clip_Point_AUS_8_89_mm_Aluminium_127_mm_122_g_CS58TPC_2.jpg

"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/10/2011
tak ja jsem rozhodnut jít do Talwaru Applause

Scharf vložil tyto přílohy:
21TTXL_m.jpg

Sharp blade, sharp mind.
Eat Survive Reproduce
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/9/2010
tak to je nadheraOk moc pěkny do toho bych šel a kdy se to bude dat koupit ta novinka u nas ČR??Happy
KOUPIM...Kershaw Shallot s hladkou čepeli nebo Kershaw Damascus Shallot nebo Kershaw Shallot Sandvik 14CZN/ZDP189 composite steel
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/18/2010
Tyler napsal:
Přišel vám Recon 1 se 4-palcovou čepelí moc velký a Mini Recon s 3-palcovou zase moc malý? Cold Steel zdá se vyslyšel volání lidí, kteří mají nejradši "něco mezi" (třeba já Happy) a jako novinku pro rok 2013 přichystal řadu zavíráků pod názvem CODE-4.

Tři verze s clip-point, spear-point a tanto čepelí, ostří hladké nebo polozubaté, tvarem nůž hodně podobný právě Reconu, ale s 3.5 palcovou čepelí (89 mm) a 5 palcovou ručkou (127 mm), čili přesně ta velikost, která Reconům nebo Voyagerům podle mě chybí Ok. Ocel AUS-8 a střenky z hliníku připomínajícího povrchovou úpravou titan. Hmotnost slušných 122 gramů, pojistka jak jinak než Tri-Ad Lock.

MSRP stejná jako American Lawman, tudíž Code-4 by u nás měl být do dvou tisícovek.

http://www.coldsteel.com/Product/58TPS/CODE-4_SPEAR_POINT.aspx
http://www.coldsteel.com/Category/19_1/New_for_2013.aspx

KUA to je krasavec, kde na to mam brat Grin
Ohleduplný člověk je ten, který se chová tak, aby jeho smrt nikoho nezarmoutila...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
Scharf napsal:
tak ja jsem rozhodnut jít do Talwaru Applause

Respekti budící kudla, takový já rád.... , a pak nám to pěkně nafoť Ok
vratislavindrastudio.cz
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/15/2008
Mohol by som sa spytat majitelov nozov so starsim Ultra lockom (stare recony) ako su spokojny? Spolahlivost pojistky, vole v poistke a moznost ich vymedzenia? Dakujem!!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
Talwar 4 palec je akurátny, ale ten Talwar 5 1/2 palec by mohol byť parádny kamarát pre môjho Rajaha 2.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/24/2010
Zdravim.
Potrebuji poradit, velmi prosim, kde by se dal zakoupit novy klip na starsiho Voyagera od Cold Steel. Je to stredni velikost- 4 palce cepel. Dnes jsem ho nedopatrenim bohuzel ulomil.
Dekuji.

kanal vložil tyto přílohy:
nuz_001.jpg.jpg
nuz_002.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/31/2012
kanal napsal:
Zdravim.
Potrebuji poradit, velmi prosim, kde by se dal zakoupit novy klip na starsiho Voyagera od Cold Steel. Je to stredni velikost- 4 palce cepel. Dnes jsem ho nedopatrenim bohuzel ulomil.
Dekuji.

Zkus na High life jsou hl.dovozcem a prodejcem cold steel.
Co Tě nezabije to Tě posílí.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
Msamurai napsal:
kanal napsal:
Zdravim.
Dekuji.

Zkus na High life jsou hl.dovozcem a prodejcem cold steel.

To už raději napiš do Cold Steelu.... Laugh
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Štamgast
Přesně tak, napiš na zákaznickou podporu Cold Steelu... Ještě máš ale jinou a na 100% jistou možnost - oslov hanese (viz Nožířská galerie), ten ti udělá nový klip dle tvých představ, tvarově i materiálově.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Jo, to je asi lepší řešení. Ta origo mi nevyhovuje. Oproti buckojc profíkovi leze přes lem kapsy velice neochotně. Žes ji narovnával....... Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/26/2011
Možná zbytečná otázka... Nevíte jak jsou na tom Cold Steel s posíláním náhradních klipů? Nemám nic starýho, mám novýho Recona a chtěl bych si na něm upravit klip. Tak se jenom chci informovat předem, kdyby se mi to náhodou nějak brutálně nepovedlo. (Mám v plánu vyškrábat nápis na klipu - líběj se mi viditelně popsaný klipy, typu Gerber, Sog, Ontario)

Už jsem takhle upravil pavoučka na Spydercu, měl by k tomu kdyžtak někdo nějakou radu ? Rád se přiučím od zkušenějších :)
In Omnia Paratus
WOSM member, Pack Rat #32 EDC: BM BC 092/500, Skeletool, Izula #22121
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum