ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Prodejní akce - výhodné nákupy Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
https://www.lamnia.com/cs/p/33018/no%C5%BEe/ma%C4%8Deta-gerber-bolo-machete-2076
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 5/11/2021
Bohužel s KNIFESTOCK stejná zkušenost, ceny podstatně vyšší něž doporučené ceny a pak dají 25-30% slevu. Jinak z akce v únoru na Fenix -30%, doteď čekám na čelovku, která je jinde dostupná.

Aktuálně dobré ceny na Alze na Victorinox.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/22/2007
U KNIFESTOCKu si dejte pozor na to, co máte napsáno ve faktuře při rozdělení zásilky na více dodávek z důvodu různé dostupnosti zboží... Byl jsem blahový a fakturu nekontroloval, pak mi dodali místo dvou kusů stejného výrobku, u kterého původně měly termín dodání asi 2 měsíce, jen jeden. No, druhý mi prý dodali s první zásilkou, mám to na faktuře... Vyřešeno. Holt chybami se člověk učí.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
V únoru jsem tam fénixe (laser) nakoupil a 👍👍
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/29/2020
Trochu chaozzz v tom knifestock asi občas má, zvlášť před Vánocemi. Ale zas na druhou stranu, ceny třeba Cold Steelu nebo Civivi (co mě tak +/- zajímá) mi nepřijdou špatné ve srovnání s ostatními e-shopy. Nekoukám teda, jaká je "sleva", ale kolik to stojí... Zatím z nich mám spíš pozitivní dojem. Objednávka buď třetí pracovní den doma, nebo druhý den mail, že to byl poslední kus, a někdo byl holt rychlejší.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Myslím že tam nakupuji dost často a zatím vždy maximální spokojenost, i co se ceny týká Ok
Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/5/2014
já sem tam před asi měsícem koupil filtr Sawyer za nejnižší cenu než jinde a rychlost dodání přímo luxusní. Za mě spokojenost
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/12/2011
Zaratan napsal:
Bohužel s KNIFESTOCK stejná zkušenost, ceny podstatně vyšší něž doporučené ceny a pak dají 25-30% slevu. Jinak z akce v únoru na Fenix -30%, doteď čekám na čelovku, která je jinde dostupná.

Aktuálně dobré ceny na Alze na Victorinox.

Taky jsem tam bral 2 čelovky v uvedené akci a obě dorazili v pohodě a celkem rychle.
Nakupoval jsem tam už vícekrát a nikdy nebyl problém.
Posledně jsem reklamoval, jeden nůž od Bökeru, protože se mi nelíbila vůle v pojistce a vyřešili to rychle s vrácením peněz a ani si neodečetli poštovné.
Pracuju, abych žil ! Nežiju, abych pracoval !!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2020
Od Knifestock beru fakt hodně nožů a maximální spokojenost,cena,přístup,dodání,reklamace !!!
Na rozdíl od Šulce,od kterého sem nakoupil noře za vyšší statisíce a při reklamaci za 1100,- to bere div ne za osobní útok !!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/25/2013
když kupuji nové nože, tak v akci a obchod knifestock je jeden z těch kde kupuji a zatím v poho. Je ale fakt, že slevy si ověřuji a je třeba si být na pozoru, ale to dělám u jakéhokoliv jiného obchodu vč. alzy, a spousta dalších.

když jsme u toho: nemá někdo prosím kod na 10% slevu u knifestock?
MOC DÍKY
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/11/2024
Také se na knifestocku chystám poprvé nakoupit, tři Spyderca, celkem za 7000, pár procent dolů bych docela ocenil (spíš peněženka :)). Mě na tom eshopu zaráží takové ty varovné signály, jako fake recenze pod noži a podobně. Kdyby neměli tak dobré ohlasy tady a na heuréce, vyhnul bych se jim obloukem.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/30/2017
vochcalpadlo napsal:
... Mě na tom eshopu zaráží takové ty varovné signály, jako fake recenze pod noži a podobně...

Tie fejk recenzie pod tovarom je bežný prieskum spokojnosti, po nákupe ti príde dotazník, buď ho vyplníš, alebo ignoruješ.
Ale práve za takýto odoslaný dotazník posielajú Zľavové kódy, ktoré sa tu tak často pýtajú.
Aspoň kedysi to takto bolo, nekupoval som tam už nejaký ten rok.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 8/4/2023
Ano, z Knifestock přijde dotazník a za recenzi pošlou slevový kód (někdy 5%, někdy 10%). Jen si vybírají jaké recenze zveřejní - kdykoliv jsem napsal negativní, nebyla zveřejněna.
I přesto tam nakupuji často a rád - dobré ceny, pro-zákaznický přístup, k reklamacím se staví čelem. Přišel mi prasklý brusný kámen - stačilo jim foto a již druhý den jsem měl nový a ten samý kurýr si odvezl ten prasklý. Bez jakýchkoliv nákladů navíc.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/9/2023
Na boker.de kuchyňák Saga Chef 440C za 69 € + katalóg k tomu free.
Myslím že knifestock to vie v tej cene zabezpečiť, keďže je oficiálny distribútor
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2020
BOKER25 ..... Knifestock.cz
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/29/2020
Teď jsem se po více jak týdnu konečně dokopal zlikvidovat krabici po balíčku z knifestock.cz, a hleďme, co na mě vypadlo (kromě bublinkové fólie Wink ). To není špatné, ne?

hpmickey vložil tyto přílohy:
SalesCode.png.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/6/2020
Díky za kódy kluci, využil jsem Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
U Trapper.cz 15% "hokejová" sleva po dobu konání MS, slevový kupón

https://svetnozu.cz/HokejovaSleva15.jpg
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/11/2013
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/17/2021
Objednáno, díky
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum