ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Prodejní akce - výhodné nákupy Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
[quote=germanicus1]na mall.cz Victorinox Spartan všechny barvy za 369,-

Ahojte. Vie mi niekto povedať, prečo sú vyobrazené číselné údaje zrkadlovo obrátené? To som sa kedysi celkom zakoktal, keď sa ma na to otec spýtal a myslel som, že sa ku mne dostal nepodarok, no teraz, keď asi o rok neskôr vidím to isté...
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/5/2014
Příspěvky: 414
ty čísla jsou vidět skrz průhledný střenky, kdyby byly červený nic vidět neni, a byly by vidět jen například při otevření nože v mezeře po složený čepeli nebo jinýmu nástroji. Víc bych v tom nehledal
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/10/2007
Příspěvky: 107
@Germanicus1 moc diky za tip. Vanoce se blizi - taky jsem jeden vnox poridil Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Vďaka za ujasnenieOk Ok, červené nepriehľadné črienky ma veru nenapadli. Ale aj keď vidno nie sú, tak by to tak nemalo byť. Možno by bolo dobré dať do príslušného vlákna o Victorinoxoch rozborku červených verzií, aspoň sa ohľadom tých čísel Laugh.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/11/2001
Příspěvky: 296
Dnes je vtipná akce na nuz.cz. 30 % na nože značky PUMA. A na skladě mají 4 ks, z toho dvě břitvy.Shocked
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/10/2018
Příspěvky: 818
Myslím, že obchody s noži, které mají kamenné prodejny se řítí do neštěstí, protože nože jsou zbytná věc kterou má každý doma a nepotřebuje za to nyní utrácet.

Pomalu se prodeje přesunou na Alzy, Mall(y) a přežijí jenom ti co to dělají doma z obýváku, nebo ti co mají naspořeno na přežití.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/23/2013
Příspěvky: 1,254
janm napsal:
Myslím, že obchody s noži, které mají kamenné prodejny se řítí do neštěstí, protože nože jsou zbytná věc kterou má každý doma a nepotřebuje za to nyní utrácet.

Pomalu se prodeje přesunou na Alzy, Mall(y) a přežijí jenom ti co to dělají doma z obýváku, nebo ti co mají naspořeno na přežití.

Ty jsi tedy optimista... Do neštěstí se toho momentálně řítí tolik, že si to raději ani nechci představit v celé šíři; a i ti, co práci mít budou, si nebudou nijak vyskakovat (viděl jsem reakce některých firem na návrhy odborářů jak zvýšit mzdy).
Jenomže spíš než do neštěstí se řítíme vstříc nějaké jiné formě... čeho? Možná i civilizace. A nedá mi necitovat jednoho poměrně chytrého pána - 11. bod jeho rad, jak přežít tohle pitomé období:
Jestli tím neohrozíte rodinný rozpočet, tak utrácejte. Za vybavení domácnosti, šatníku, dílny, za knihy, vzdělání, opravy bytu, chalupy, za dovoz jídla z oblíbené restaurace. Šetrnost a střídmost ve spotřebě bývá považována za ctnost - v současné situaci to však neplatí. Investujte do své budoucnosti, zabavte se a nechte druhým vydělat.
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
Koho jsi prosím citoval ? Rád bych si to přečetl celé. Děkuji
mad
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/13/2003
Příspěvky: 149
tolokan napsal:
Koho jsi prosím citoval ? Rád bych si to přečetl celé. Děkuji


Jaroslav Flegr
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
Ještě bych doplnil, že je to jeho "dvanáctero" . Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/10/2018
Příspěvky: 818
yarr napsal:

Ty jsi tedy optimista... Do neštěstí se toho momentálně řítí tolik, že si to raději ani nechci představit v celé šíři; a i ti, co práci mít budou, si nebudou nijak vyskakovat (viděl jsem reakce některých firem na návrhy odborářů jak zvýšit mzdy).
Jenomže spíš než do neštěstí se řítíme vstříc nějaké jiné formě... čeho? Možná i civilizace. A nedá mi necitovat jednoho poměrně chytrého pána - 11. bod jeho rad, jak přežít tohle pitomé období:
Jestli tím neohrozíte rodinný rozpočet, tak utrácejte. Za vybavení domácnosti, šatníku, dílny, za knihy, vzdělání, opravy bytu, chalupy, za dovoz jídla z oblíbené restaurace. Šetrnost a střídmost ve spotřebě bývá považována za ctnost - v současné situaci to však neplatí. Investujte do své budoucnosti, zabavte se a nechte druhým vydělat.


Optimista opravdu nejsem. Optimismus je pro snílky v duchu "možná, kdyby". A na to už jsem moc starý, abych snil o tom jak to tu jednou bude bezvadný.
Jsem realista. Přijímám informace, třídím je a pak si dělám závěry.

V prostřední části mi vlastně potvrzuješ to co píši. Polovina národa žije z ruky do huby i bez krize a covidu. Jsou rádi, že našetří pár korun, aby vyvezli děti na nějakou trapnou dovolenou a tím veškerá zábava a koníčky končí.
Tím, že pár desítek pošahanců (do kterých se řadím i já) sbírá nože, ty kamenné prodejny opravdu nezachrání. Oni potřebují, aby tam přišel i někdo z ulice a koupil si něco jiného, než poslední model titanovýho zavíráku. A toto se dá naroubovat na všechny zbytné věci co člověk nepotřebuje, protože už je má v jiné podobě doma.

S posledním odstavcem souhlasím s důrazem na první větu.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/14/2010
Příspěvky: 419
Ahoj,

zajímavá cena Mikov List.
https://www.sportisimo.cz/mikov/list-725-b-18/406127/
Jeden už je na cestě 🙂
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
janm napsal:
yarr napsal:

Ty jsi tedy optimista... Do neštěstí se toho momentálně řítí tolik, že si to raději ani nechci představit v celé šíři; a i ti, co práci mít budou, si nebudou nijak vyskakovat (viděl jsem reakce některých firem na návrhy odborářů jak zvýšit mzdy).
Jenomže spíš než do neštěstí se řítíme vstříc nějaké jiné formě... čeho? Možná i civilizace. A nedá mi necitovat jednoho poměrně chytrého pána - 11. bod jeho rad, jak přežít tohle pitomé období:
Jestli tím neohrozíte rodinný rozpočet, tak utrácejte. Za vybavení domácnosti, šatníku, dílny, za knihy, vzdělání, opravy bytu, chalupy, za dovoz jídla z oblíbené restaurace. Šetrnost a střídmost ve spotřebě bývá považována za ctnost - v současné situaci to však neplatí. Investujte do své budoucnosti, zabavte se a nechte druhým vydělat.


Optimista opravdu nejsem. Optimismus je pro snílky v duchu "možná, kdyby". A na to už jsem moc starý, abych snil o tom jak to tu jednou bude bezvadný.
Jsem realista. Přijímám informace, třídím je a pak si dělám závěry.

V prostřední části mi vlastně potvrzuješ to co píši. Polovina národa žije z ruky do huby i bez krize a covidu. Jsou rádi, že našetří pár korun, aby vyvezli děti na nějakou trapnou dovolenou a tím veškerá zábava a koníčky končí.
Tím, že pár desítek pošahanců (do kterých se řadím i já) sbírá nože, ty kamenné prodejny opravdu nezachrání. Oni potřebují, aby tam přišel i někdo z ulice a koupil si něco jiného, než poslední model titanovýho zavíráku. A toto se dá naroubovat na všechny zbytné věci co člověk nepotřebuje, protože už je má v jiné podobě doma.

S posledním odstavcem souhlasím s důrazem na první větu.
vidím to ted na inzerci, kdekdo se snaží prodat co by nikdy neprodal a nožíři se prodávají opravdu pod cenou co byla v létě,. A stejně to nefunguje , nikdo nenakupuje
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/5/2018
Příspěvky: 992
https://aukro.cz/konvolut-24ks-original-oteviracich-nozu-wenger-a-victorinox-6976815125

Na Aukru 24ks Vinox/Wenger za 5000.-
To vychází necelých 210.- na nůž...
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 4/3/2020
Příspěvky: 10
Zdravím,

Nevíte někdo jestli někde neodemkli sklady s Wengery?
Na heurece je najednou nabídek
noze.heureka.cz/f:7917:48958/
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/24/2018
Příspěvky: 466
Jenom bych rád podotkl, že příští rok se nezaměstnanost teprv rozjede.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/12/2013
Příspěvky: 1,229
Neboj, podle profesora Flégra pomře tolik lidí, že o ty zbylý se firmy budou rvát Happy
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/16/2020
Příspěvky: 144
Hoši nechcete si tu debatu vzít jinde ? Třeba do volného pokecu...
ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 1,241
Rebel17 napsal:
Zdravím,

Nevíte někdo jestli někde neodemkli sklady s Wengery?
Na heurece je najednou nabídek
noze.heureka.cz/f:7917:48958/

Asi odemkli prázdný sklady, kliknul jsem namátkově na pět modelů a všechny jsou momentálně nedostupné Admire
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 12/30/2014
Příspěvky: 5
Myslim, ze Acron zrusil nejaky stanek (viz bazar prodej stanku na sbazaru) a naskladnil to, obchody co odebiraji jejich zbozi to prebrali a je to. Ale nesmirne mne vytocili, potvrzena objednavka, cekam ze napise ppl a sup mail z Acronu, bohuzel, nedorozumeni...bla bla bla a nic vam neposleme, byl jeden kus...uz jsem pomerne smirlive reagoval, ze se zcela jiste jedna z jejich strany o nedoruzumeni, tak uvidime, ale zatim je to spise na blacklist.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris