ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kershaw Zero Tolerance Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/10/2020
Příspěvky: 1,183
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,624
Novinka 0117, za mě parádní počin a ultimátní Bugout killer. CF, ložiska, Magnacut na 62-64 HRC (sem se koukej, Benchmade), čepel 2.3 mm tlustá, 84 mm dlouhá, FFG, 54 gramů. A pěkných 240 USD. Pecka.

https://zt.kaiusa.com/0117.html


Martin Morávek vložil tyto přílohy:
Screenshot_20260112_194900_Chrome.jpg.jpg


“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
vaf
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/1/2009
Příspěvky: 326
Jestli bude "zero tolerance" vakl na pojistce, tak dvojnásob!
Móóc povedený...
DD
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 10/27/2021
Příspěvky: 11
Taková obdoba 0545 s DuraLockem a ThumbStud.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Příspěvky: 1,758
Napadlo mě to samé Ok. Velice příjemná letní kudlička ta 545ka Happy
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/13/2022
Příspěvky: 301
Tady další novinka, tentokrát v automatu.
https://zt.kaiusa.com/0556blk.html


Knifelover vložil tyto přílohy:
0556blk_profile.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,624
Sprint run 0203CF, M390, karbon a 360 USD...tuhle verzi bych doma snesl Happy.


Martin Morávek vložil tyto přílohy:
0.1_83572af9_46a0_4e0d_a89c_bf3344611758_grande.jpg


“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2023
Příspěvky: 426
Martin Morávek napsal:
Sprint run 0203CF, M390, karbon a 360 USD...tuhle verzi bych doma snesl Happy.
Jj, líbí se mi to víc jak základní verze.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/13/2009
Příspěvky: 157
Working finish je moc pěkný Ok


pajah vložil tyto přílohy:
20260204_160130.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen , Moderátor, Moderátor - inzerce
Připojený: 9/5/2022
Příspěvky: 282
už se chudák celej klepe na podložky od Skiffa, ten dílenskej bordel z kapes mu chroupe mezi zubama 🙈


AdamFF vložil tyto přílohy:
1000012316.jpg.jpg


CUM SPUMIS ORIS
instagram.com/forgottenkustoms
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/7/2016
Příspěvky: 114
pajah napsal:
Working finish je moc pěkný Ok

Parada. Uvazju nad nim. Muzes mrknout prosim jestli je USA made?
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,921
AdamFF napsal:
už se chudák celej klepe na podložky od Skiffa, ten dílenskej bordel z kapes mu chroupe mezi zubama 🙈

Si boural kvůli výhni zeď???😀
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen , Moderátor, Moderátor - inzerce
Připojený: 9/5/2022
Příspěvky: 282
to bourání je jen namalovaný, aspoň z většiny 😂
CUM SPUMIS ORIS
instagram.com/forgottenkustoms
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
Příspěvky: 7,558
Konečně jsem ukecal Vogysana 🤟🏻


Tyler vložil tyto přílohy:
IMG_20260314_215937.jpg.jpg


"Thin is sharp."
"Jsou místa, na který se nesmí, a na nich se možná rodí vesmír."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2011
Příspěvky: 1,540
Tyler napsal:
Konečně jsem ukecal Vogysana 🤟🏻


Kouše, mrcha?Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,624
Ochutnala lidskou krev, rychle se jí zbav. Adresu pošlu pres PM.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/15/2009
Příspěvky: 679
0562 se někdy dělala bez té vložky framelocku?

https://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&m=1321884#1321884
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,624
Ne, je to fejk.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/15/2009
Příspěvky: 679
V duchu sem si to myslel už u toho inzerátu na Facebooku.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen , Moderátor, Moderátor - inzerce
Připojený: 9/5/2022
Příspěvky: 282
kocourek konečně ve svém finálním pracant setupu, se Skiffovic PB podložkami místo KVT. V jednom balení jsou dvě sady,povrch hladký, jen sem je zlehka zaleštil na kůži. Rozměrově sedí krásně, čepel vystředěná. Chod hladký, ale čepelka se nezavře vlastní vahou. Mám ZT801 s POM podložkami od Mydlinky, kde čepelka při flipnutí lítá srovnatelně s KVT ložisky. Zároveň 801 mám takhle osazenou x let,takže zatím nedovedu porovnat,na kolik je to dané materiálem,a na kolik fází zaběhnutí podložek. Za mě spokojenost, případná další ZTčka určitě taky odložiskuju 👌


AdamFF vložil tyto přílohy:
1000013461.jpg.jpg


CUM SPUMIS ORIS
instagram.com/forgottenkustoms
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris