ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
MIKOV II. - historie i současnost Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/13/2013
jo taky jsem byl ve smyku když jsem to četl
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Wolfes napsal:

Stejný prodejce - https://aukro.cz/utocny-nuz-svedsko-7010773310 Grin Laugh Grin
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Nojo, útočný nůž se asi líp prodává. Happy
PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/14/2020
montelie napsal:

to je jenom vtip ne ?
PN
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/20/2016
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Vypada celkem pekne. Zitra pry zverejni cenu.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/15/2007
Cena je v odkazu, 5830.- Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Jj, uz jsem si vsiml. No, cena je takova sebevedoma …
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
U Mikovu někdy nebyla? :)
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Dobry den nevypada spatne ale cena a tloustka 5mm a to pouzdro asi ne za ty penize je mnoho jinych nozu,
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/12/2006
Je to, podle mě, šikovný malý nůž, který nemá na sobě nic zbytečného. Pouzdro neznám, ale s nezakaleným nožem jsem od loňského léta tak "zábavně" házel a chodí pěkně. Střenky jsem vyměnil za kůži a je nerozbitný. Vzdálenosti podle českého mistrovství 3,5,7, m za rukojeť i čepel a desítku a cca třináctku za čepel. Tedy nemohu říci jestli se zakalený nepoškodí, ale má dost velký rádius špičky, tak by to mohlo být OK. Nůž je moc příjemný a je to povedená reminiscence na bodák k SA vz. 58. Je podstatně lehčí a menší než STORM.
A má něco, co žádný nůž na světě a to plošky na patce rukojeti, které mají připomínat korunkový uzávěr lahví. Ti co byli na vojně ví a jistě rádi zavzpomínají.
Nechci komentovat cenu, ale nedá mě to, jsem živnostník a bez DPH je to cca 4800 a z toho je 300 na konto "Vojenského fondu solidarity".

john1 vložil tyto přílohy:
20210812_100807.jpg.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...

EM vložil tyto přílohy:
IMG_20220602_144729.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
Ad Repetitor - nůž je moc pěkný, jednoduchý. Ale to pouzdro ho, podle mého názoru, hodně degraduje. Cožpak Mikov musí objevovat kydex podobně, jako objevoval N690 ocel? Jakoby kydex doteď v Mikulášovicích nepoznali. A k tomuhle nožu by se kydex hodil, velmi. Nebo retro kožené pouzdro, když už teda někdo chce šité.....
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:
Štamgast
nijak se to nepodobá originálu. Tohle je reinkernace nože.

tolokan vložil tyto přílohy:
20220529_154347.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
to nikoho nenapadlo udělat ho s tou dřevotřískou jako je originál. Tvar čepele dobrý (inovace) ale ta rukojeť to je hrůza . O pouzdru ani nemluvě . Originál má štíhlé pouzdro a tohle je rozcapené do všech stran .
PN
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/20/2016
FMJ napsal:
Ad Repetitor - nůž je moc pěkný, jednoduchý. Ale to pouzdro ho, podle mého názoru, hodně degraduje. Cožpak Mikov musí objevovat kydex podobně, jako objevoval N690 ocel? Jakoby kydex doteď v Mikulášovicích nepoznali. A k tomuhle nožu by se kydex hodil, velmi. Nebo retro kožené pouzdro, když už teda někdo chce šité.....

Kydex se v Mikovu pouziva - List, Storm, Patron.... Ale zde autor odkazoval v projektu Valecny veteran na misi v Jugosce, nuz ma a pripomina bodak k sa58, tak proc kydex?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/15/2021
mě ten nůž přijde jako od Condoru, akorát s cenovkou TOPS
Neutral
1. nick zde od roku 2011 - Kitias
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Kohn napsal:
mě ten nůž přijde jako od Condoru, akorát s cenovkou TOPS
Neutral

Poslechnou, Kohn

Psal jsem maila do Mikova, kdeže se poděly, Adlery s parohem ze 440C, v odpovědi napsali, že tyhle nože byly kompletně vyprodány a že už nebudou. Na můj dotaz proč, když to patřilo ke slušným výrobkům z dobrého materiálu a voni vodpověděli, že jejich cílem je posun vpřed, ne obnovování zastaralých licencí. Oh No

Tak nepřemejšlej, koupějí to, budou mít kousek železa na rejpání pampelišek!Laugh
PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/15/2021
však jo, to je tomu podobný, takový rydlo na pampulišky má moje roba doma, je to takovej jako kephart no, ale prostě oni na to nacpou ten naciomarketing a je z toho extra eňo ňuňo navoněnka pro Pány...

mimochodem by mě zajímalo, co by řekla bába z finančáku, kdybych si to dal kvůlivá odpočtu dph (jak tu někdo psal) do oučetnictví Laugh A to jsem vod řemesla se železem, ale marně dumám kerej jinej živnostník by to tam schoval - kuchař ??? nevím Happy
1. nick zde od roku 2011 - Kitias
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum