ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Prezentace našich sbírek Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/30/2008
BrunoK napsal:
Moja stále sa rozrastajúca zbierka čiernych micart od Christa Reeva.

Moc pěkná sestava. Ok
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Všetky moje stilettá pekne pokope Happy.

Štefan vložil tyto přílohy:
20201007_153135.jpg.jpg

Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013

K těm cold steelům je to dobrý kontrast Happy Ok
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Chloupek napsal:

K těm cold steelům je to dobrý kontrast Happy Ok

Vďaka Ok a na Ti-Litea som naozaj akosi pozabudol. Nevadí, budem sa tváriť, že som na tejto fotke chcel mať len vyskakovačky Grin.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/10/2015
Štefan napsal:
Všetky moje stilettá pekne pokope Happy.

Tie horné 3 sú nádherné. Vždy na jeseň ma prepadne taká stiletárska nostalgia, musím oprášiť to svoje Laugh
Posláno:

Štamgast
no jasně, já to tak bral Grin

já byl několikrát jen krůček od koupě Beltrame, ale netroufl jsem si, měl jsem naživo v ruce dva a přišlo mi, že se za chvíli rozpadnou Shocked Happy

Posláno:

Štamgast
Tie horné 3 sú nádherné. Vždy na jeseň ma prepadne taká stiletárska nostalgia, musím oprášiť to svoje Laugh [/quote]
Vďaka Ok Admire. To druhé s parožím je od AGA Campolin, prvé z byvolieho rohu by malo byť tiež, len tam akosi zabudli buchnúť logo. Tretie (brazilian horn) a štvrté (snakewood) sú Beltramovky, no a posledné dve sú nonames.
Posláno:

Štamgast
já byl několikrát jen krůček od koupě Beltrame, ale netroufl jsem si, měl jsem naživo v ruce dva a přišlo mi, že se za chvíli rozpadnou Shocked Happy
[/quote]
Ja z nich taký pocit nemám, mne prídu celkom silné a robustné, také sturdy. Skús pozrieť Moskito.cz ( https://www.moskito.cz/vyrobce/beltrame/?orderby=price ), zopár ich tam ešte majú Ok.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/10/2015
Beltrameho mám jedného, to je ku koženej bunde povinnosť. Ale tá biela rukoväť má niečo do seba. Kedysi som mal jeden no name dvojfarebný, z jednej strany myslím biela a z druhej zelená ak sa nemýlim.
Posláno:

Štamgast
S tou koženkou máš samozrejme pravdu Ok. V tej svojej čiernej nosím stiletto tiež, nie však talianské, ale práve toho opomínaného Ti-Litea Happy. To bolo radosti, keď sa mi ho, podotýkam dodatočne, podarilo zohnať.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/31/2018
Ahoj.
Tak sa mi zase podarilo dat dokopy kompletnu vyvojovu radu uspesneho noza - Sissipuukko M95 J-P Peltonen. Niektore kusy su uz v nasich koncinach prakticky nezohnatelne, takze bolo nutne "prekopat" finske inzertne stranky. Vdaka za tuto skusenost, pri ktorej som sa naucil zaklady finstiny (mimochodom - ani trochu sa nepodoba v pisomnej podobe na madarcinu)...
Pekny den vsetkym
Juro Jimmy F.

Jimmy71 vložil tyto přílohy:
Sissipuukko___generacie.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
2Jimmy71
Ok Applause Applause Applause
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Bodák M62...Wink

P. vložil tyto přílohy:
M62_M95_3.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Jimmy71 napsal:
Vdaka za tuto skusenost, pri ktorej som sa naucil zaklady finstiny (mimochodom - ani trochu sa nepodoba v pisomnej podobe na madarcinu)...
Pekny den vsetkym
Juro Jimmy F.

Parádní sbírka!!!
Ugrofinské jazyky se říká jen proto, že jsou to jediné dva jazyky které nemají s těmi ostatními jazykovými skupinami nic společného. Nic společného nemají ani mezi sebou..Happy
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2020
Trošku těch v Topu ..red face

Leoner vložil tyto přílohy:
121706262_354095729367290_5240852337095116216_n.jpg.jpg
121736256_654530032097677_5508169018887838382_n.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/29/2010
Oxygen napsal:
Nějak se mi ty Buckterie doma množejRazz

Taky mám Bucky, klasiku 110,112 a The 55 (110/2=55🙂)
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/30/2014
želva napsal:
Jimmy71 napsal:
Vdaka za tuto skusenost, pri ktorej som sa naucil zaklady finstiny (mimochodom - ani trochu sa nepodoba v pisomnej podobe na madarcinu)...
Pekny den vsetkym
Juro Jimmy F.

Parádní sbírka!!!
Ugrofinské jazyky se říká jen proto, že jsou to jediné dva jazyky které nemají s těmi ostatními jazykovými skupinami nic společného. Nic společného nemají ani mezi sebou..Happy

Je jich vic nez dva ale minimalne estonstinu je vhodne zminit :) ale souhlas, rozhodne si Madar, Fin a Estonec nepokecaji
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/31/2018
Ahoj.
Len tak pre "potesenie oka" som si dnes rozlozil MPK a MPT od Mission Knives. Prvy a posledny su ocelove (A2), ostatne su titanove (beta-titan).
Snazil som sa pozbierat vsetky varianty cepeli, s verziami rucky je to este komplikovanejsie (najbeznejsie farby hytrelovej rucky boli cierna a oranzova, menej bezne olivova a "tan"). Nepodarilo sa mi zohnat MPT s hladkou cepelou, mam len osamelu fotku z internetu, ktora dokladuje existenciu tejto varianty, pritom nie je jasne, ci je to ocelova alebo titanova verzia. Zaujimalo by ma, ci existuju este nejake dalsie, o ktorych ani neviem, napr. MPK s ocelou A2 a "zubatou" cepelou...
Pekny zvysok vikendu
Juro F.

Jimmy71 vložil tyto přílohy:
Mission_Collection.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/15/2005
Applause Applause
Posláno:
Pokročilý