ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Švýcarské zavíráky VI. - Novy Wenger Možnosti
jfk
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/15/2005
Máte někdo zkušenosti se zavíracími noži firmy Wenger pod označením NewRanger? Nenašel jsem o nich žádnou zmínku ani na www.wenger.ch, jen
na http://www.acron.cz/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=115&Itemid=38 ale tam je zase nemaji v e-shopu, na mailove dotazy neodpovídaji, telefony neberou...
jfk
Posláno:
Pozorovatel
Info:

Acron:
Dobrý den, nůž NewRanger 51 by nám měl dodavatel zaslat v 16týdnu a nůž NewRanger 61 by nám měl zaslat dodavatel v 19-20týdnu.
Bohužel vzhledem k tomu, že se jedná o novinku, jsou zahlceni objednávkami
Děkuji za pochopení.
S pozdravem Martina Svatá

www.noze-nuz.cz:
Dobrý den,
je mi to moc lito, ale tyto noze zatim nejsou dostupne.
Dekuji a preji hezky den
David Sulc.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/9/2004
...........už jsou tu. mrkněte na: http://www.acron.cz/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=125&Itemid=81
J'aime mon pays et Paris... mon Opinel aussi!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Vypadají hezky. Jen mi vadí, že teď mají křížovej šroubovák na hřbetu stejně jako Victorinoxy. Škoda taky, že nedělaj to očko u všech typů.
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
jfk
Posláno:
Pozorovatel
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 9/21/2006
gorshi napsal:
Jen mi vadí, že teď mají křížovej šroubovák na hřbetu stejně jako Victorinoxy...

Jo to je důsledek toho že Vinox schlamstnul Wengera. Např. na Wenger OSAK je už otvírák na konzervy Vinox a ne původní Wenger Sad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
Uplne mi cuka prst koupit tenhle: http://www.acron.cz/eshop/nahled.php?id=5255
Ale stve me, ze si ho nemam kde osahat (jeste sem ho nevidel nikde v kamenny prodejne-nevite nekdo v Praze o kramu, kde bych ho dostal do ruky?) :(
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Acron má obchod v Galerii Nové Butovice, je to kousek od metra. Jestli ho tam ale mají nevím, zkus tam napřed zavolat.
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/25/2007
hm..vyzeraju dobre..len zas netrafili tu spravnu kombinaciu pre mna...neviem preco je tak tazke spravit model: cepel s ockom, pilka, otvaraky na konzervy a flase, vyvrtka a staci...to mi robia naschval!! Angry
Posláno:

Štamgast
gorshi napsal:
Acron má obchod v Galerii Nové Butovice, je to kousek od metra. Jestli ho tam ale mají nevím, zkus tam napřed zavolat.

Tak v Novejch Butovicích ten nůž nemaj (teď sem tam volal) :(
jfk
Posláno:
Pozorovatel
Včera měli v e-shopu na acronu 10 ks, ted tam maji 1,..... a napsali mi:
Vážený pane ,
bohužel Vás musíme s lítostí informovat, že Vámi objednaný nůž NewRanger 51 nebyl součástí dodávky nových modelů Wenger. Velice se Vám za tuto situaci omlouváme, již jsme kontaktovali výrobce a budeme se snažit celou situaci v co nejkratčí možné době vyřešit. Podle posledních zpráv má nová dodávka přijít v průběhu 20. týdne tohoto roku, ale budeme se ji samozřejmě snažit co nejvíce urychlit.
Posláno:

Štamgast
Zdar pánové, tak mi dneska dorazila nová hračka z Acronu. První dojmy jsou vesměs pozitivní, jen vývrtka má lehce vakl, ale to je mi celkem fuk a taky čepel mohla být zrcadlově lesklá. Ale to jsou zatím jen drobné vady :) Uvidíme, jestli si dokáže vydobít svoje místo na opasku a vyšoupnout staršího brášku :) Posílám pár fotek-fotil jsem v rychlosti, tak to berte s rezervnou. Časem ho určo blejsknu při práci :)

PS: V e-shopu Acronu maj asi lehonce bordýlek-když se podívám na jejich webu na stav objednávky, tak tam furt je, že objednávka "čeká na zpracování" :)

Dendorric vložil tyto přílohy:
IMG_2336.JPG.jpg
IMG_2339.JPG.jpg
IMG_2343.JPG.jpg
IMG_2345.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
asi som neschopny, ale nejak neviem najst nikde rozmery rangerov....Sad
to dendorric: aky je ten ranger zhruba velky?
Posláno:

Štamgast
traffic_juzz napsal:
asi som neschopny, ale nejak neviem najst nikde rozmery rangerov....Sad
to dendorric: aky je ten ranger zhruba velky?

Délka zavřeného nože: 13 cm
Šířka rukojeti v nejširším míste: 2.5 cm
Délka čepele (měřeno od "nejvyššího bodu" rukojeti): 9.5 cm
Šířka čepele (měřeno před "očkem"): 1.9 cm
Tloušťka čepele v nejtlustším místě: 2 mm (směrem ke špičce se pozvolna zužuje)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/16/2005
Před týdnem jsem dostal od Acronu Ranger 61 tedy stejný jako ten na obrázku nahoře, mám úplně stejnou zkušenost, vývrtka se lehce vyklá ale není to nějak na škodu, ostří jde perfektně a bez vůle, krásně se dá otevírat jednou rukou, jediné co mi vadí a to bylo i starší verzw, že otevírák na lahve a zejména na konzervy se strašně těžko otevírá, je to o zlomení nehtu. Jinak střenka pěkná tvar příjemně sedí a zdrsnění je příjemné.
Posláno:

Štamgast
dendorric..diki moc!!
Posláno:

Štamgast
minex napsal:
Před týdnem jsem dostal od Acronu Ranger 61 tedy stejný jako ten na obrázku nahoře, mám úplně stejnou zkušenost, vývrtka se lehce vyklá ale není to nějak na škodu, ostří jde perfektně a bez vůle, krásně se dá otevírat jednou rukou, jediné co mi vadí a to bylo i starší verzw, že otevírák na lahve a zejména na konzervy se strašně těžko otevírá, je to o zlomení nehtu. Jinak střenka pěkná tvar příjemně sedí a zdrsnění je příjemné.

To u mě jde otvírák na lahve úplně lehce (možná až moc - má malilinkatej vaklík). Chtěl jsem se Tě zeptat: u svého nože jsem si všimnul, že vývrtka je trochu "vyosená" (když je zavřená, tak odbíhá od střenky)-máš tutéž zkušenost, nebo mam jen vadnej kousek? Díky :)
Posláno:

Štamgast
traffic_juzz napsal:
dendorric..diki moc!!

Nemáš vůbec zač :)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/16/2005
Tak u mojeho se vývrtka naopak při zavírání o střenku opírá a trochu drhne.
Posláno:

Štamgast
minex napsal:
Tak u mojeho se vývrtka naopak při zavírání o střenku opírá a trochu drhne.

Tak koukám, vývrtku maj nějakou problémovou :)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum