ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pospa Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 4/16/2019
Tak to je top. Smekám...
Kdo selže v plánování, tomu selžou plány.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Tak dneska komplet i s futrem. (rozměry na předchozí stránce)
Nožík je volný, na prodej Wink .

Pospa vložil tyto přílohy:
p1.jpg.jpg
p2.jpg.jpg
p3.jpg.jpg
p4.jpg.jpg
p5.jpg.jpg
p6.jpg.jpg

chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
neodolal jsem :)

Posláno:

Štamgast
Pro "nedočkavé věřitele" něco z procesu. 690 připravená do kalírny a mezi tím dodělat naslibované Happy . Bojovák volný.

a2.jpg.jpg
a3.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Dneska jsem stál před nelehkou volbou. Nemyslím jestli Mažňáka nebo Losnu. Ale jestli Lagunu nebo Šanovec. Tam vylo ale obsazeno, tak trávím noc u Stříbrného Jezera.

IMG20230128224507.jpg.jpg
IMG20230128223555.jpg.jpg
IMG20230128223652.jpg.jpg
IMG20230128230906.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
K ránu výmena pelíšků. Čajík nebyl, protože nám zamrzla voda v lahvi. Ukazovalo to příjemných -7.4, ale od vody trochu táhlo a foukalo, tak na zemi asi více. Ale vidíte ty panoramata 🙂.

l1.jpg.jpg
l2.jpg.jpg
l5a.jpg.jpg
l6a.jpg.jpg
l8.jpg.jpg
l9.jpg.jpg
l10.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/13/2015
Moc pěkný a jaká byla voda?
Za celý rok 2022 jsme tam na koupačku ani nejeli, prej je to už totálně zarostlý tou škrabavou řasotrávou, nebo co je to za bordel. V Bělči némlich to samý, ale tam to pro jistotu zavřeli pro VIP vrahy ryb Shocked
Musím se tam taky v zimě zajet podívat.
Zatím jsem nezažil nic, co bych nepřežil.
Posláno:

Štamgast
Hele, v létě jsem tam párkrát byl a na severovýchodní straně to ještě šlo. Ty řasy jsou nafoukány a drží se na jihu a západě. Ale raději houpnu do Orlice do protiproudu.

Ještě raději doplním, než se najdou chytráci jako na FB. -
Protože mám operovanou páteř, potřebuju na zimu kvalitní karimatku a ta co mám na léto nestačí. Mám cca 14dní novou s vyšším tepelným odporem. Chtěl jsem ji testnout minulý víkend, ale nakonec bylo nad nolou a pršelo. Taky jsem potřeboval zjistit, jak ještě funguje několik desetiletí starý spacák. Abych nevyrazil na následující delší zimní vandr s nefunkčním vybavením. Proto jsem využil toho, že mělo trochu mrznout a možná i chumelit. Vyrazil jsem asi ve 21 hodin cca 5 km od baráku. A snažil jsem se spát v co možná nejexremnějších podmínkách (otevřené prostranství hned u vody, někdo by řekl mrazová dolina 🙂 ), aby měl test smysl. Pokud by to karimatka nebo spacák nedával, byl bych za 30 minut doma. No, podle některých by bylo asi lepší testovat to v závětří a teple, nejlépe v obyváku na podlahovém topení 🙂 . A jestli tomu někdo nevěří nebo nerozumí je mi úplně u prdele :)

Posláno:

Štamgast
Čepele jsem odvezl do kalírny, G10 objednal. Tak jsem vyhrabal kousek pertinaxu a zkoušel si ručku. No asi budu mít náhraní v záloze.

123.jpg.jpg
1234.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Na stará kolena předvádím většinou takové to nudné bezvětří. Ale někdy se vzmůžu i na pěknou divočinu! A co vy? Máte raději klasiku, nebo "uragán vášně"?

s1.jpg.jpg
s2.jpg.jpg
s3.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/8/2012
Ač jsem "klasik", po dlouhé době se zde musím přihlásit. Obě kudly budou parádní, Jirko 👍👍
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Z tehle dvou bych (na zaklade "nahledu") rozhodne bral "uragan vasne" (doufam, ze hodis i fotku celeho noze). Ale suplik je plny (no uvidime, jestli to presvedcveni vydrzi do pristi vystavy ;) )
Posláno:

Štamgast
Paráda, na zahradě nám vykoukla první "Sněženka!. Ač slibovala uragán vášně, zatím je to taková „ledová královna“. Ale myslím, že do budoucna nám nabízí spoustu nevšedních možností.

Zatím takových není mnoho, ale společně s bráchou z roku 2014 přináší do mé tvorby nový svěží vítr. A jak my nožejčkáři říkáme: „nemusí pršet, jen když kape.“

Pospaknives- 210) Sněženka (bez majitele)

Čepel korozivzdorná ocel N690, kalená na 60HRC, stonewash. Ručka z G10. Fulltang vykukuje přes příložky a hrany jsou zaobleny. Pouzdro bude z kydexu winter kryptek.
Celkem-
Čepel- 155 mm
Ručka- 125mm(135mm s hrotem)
Tloušťka- 5 mm
Váha- 408 g

y2.jpg.jpg
y2a.jpg.jpg
y3a.jpg.jpg
y6.jpg.jpg
y6a.jpg.jpg
y7.jpg.jpg
y8.jpg.jpg
y9.jpg.jpg
y10.jpg.jpg
y12.jpg.jpg
y12a.jpg.jpg
y12b.jpg.jpg
y13.jpg.jpg
y14a.jpg.jpg
y15.jpg.jpg
y16.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Surprised Ok Admire
Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/24/2010
Pospa, clovece.. tvarovo to nie je moje naj ale farebne si to trafil.. x-odt:ienov sivejj,
Applause Applause Applause palec hore
Posláno:

Štamgast
tlstoch napsal:
Pospa, clovece.. tvarovo to nie je moje naj ale farebne si to trafil.. x-odt:ienov sivejj,
Applause Applause Applause palec hore

To jsou ty odchovanci černobílé televize Happy. My filozofové tomu říkáme Jin- jang Grin .

y20.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/28/2019
Cákryš - pěkný, ale nechtěl bych tu kudlu hledat..... zatraceně dobrý mimikry Grin
Posláno:

Štamgast
Pospaknives-211) Zagroškudla 2
Holeňka srnčete, 14 260, umělá šlacha. Fotky jen pod žárovkou, pak to blejsknu s futrálkem.

celkem 160 mm
čepel/ručka 80/80
tloušťka 2,4 mm
váha 35 g. i s korálkem

z6.jpg.jpg
z7.jpg.jpg
z9.jpg.jpg
z10.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/8/2021
Pekny mrnavec pro milovniky prirodniho stylu. Jednoduse vyrobena cepel se k nemu hodi.

Muzu se zeptat, proc jste pouzil umelou slachu, a ne prirodni? Prirodni by nic nevydrzela? Nebo by Vam nuz odnesl pes a ohryzal ho? Happy
Posláno:

Štamgast
[quote=navstevnik]Pekny mrnavec pro milovniky prirodniho stylu. Jednoduse vyrobena cepel se k nemu hodi.

Muzu se zeptat, proc jste pouzil umelou slachu, a ne prirodni? Prirodni by nic nevydrzela? Nebo by Vam nuz odnesl pes a ohryzal ho? Happy[/quote

Protože nevím, kde sehnat přírodní a jak se s ní pracuje. Umělá mě neuráží, pužil jsem ji už několikrát a koupím ji s jinými nožířskými materiály.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum