ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Knife.cz - Helpdesk Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/8/2008
Mě po včerejších problémech, nakonec s odstupem hodin přílohy vložit šli. Přílohy, ale standardně upravuji na menší velikost. Obrázky v galeriích stéle nejedou.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2008
Ahoj !!!
Mě se některé fotky stále nezobrazují...
W.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2009
Také vidím kuloví.
Mám tlačítko mail. Na pm-ka nebudu reagovat. Jdou automaticky do spamů.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/14/2008
Kiwi napsal:
Také vidím kuloví.

Taky mám vložené časopisy a knížky bez obrázků
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2009
semi napsal:
Kiwi napsal:
Také vidím kuloví.

Taky mám vložené časopisy a knížky bez obrázků

Ještě včera jsem ty obrázky viděl. No to jsem z toho .......
Mám tlačítko mail. Na pm-ka nebudu reagovat. Jdou automaticky do spamů.
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
je s tim nejaky problem, zkoumam co se to deje. Ted to zas chvili jede, ale bez varovani to zas muze padnout...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2017
Ahoj...Šel by prosim z mé galerie smazat můj včerejší poslední příspěvek se špatnými obrázky ?
Díky Kožak
Posláno:

Admin
dovolim si obecnou kousavou poznamku: jestlize po nekom neco chci, mel bych se snazit mu praci co nejvice ulehcit .. napr. vlozit do zadosti odkaz, aby to nemusel dotycny hledat.
Posláno:

Admin
provedl jsem prvni krucek k reseni problemu s priklohami, uvidime jestli to pomuze... melo by vse jet
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/19/2013
xaxa Myslí že můžu poděkovat za všechny. Díky.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/14/2008
xaxa napsal:
provedl jsem prvni krucek k reseni problemu s priklohami, uvidime jestli to pomuze... melo by vse jet

prosím prosím mně se pořád nechytli u časopisů a knih všechny obrázky. Bylo by možné případně mi umožnot zpětně editaci a přehrání opětovné.
Posláno:

Admin
semi napsal:
xaxa napsal:

prosím prosím mně se pořád nechytli u časopisů a knih všechny obrázky. Bylo by možné případně mi umožnot zpětně editaci a přehrání opětovné.

xaxa napsal:

dovolim si obecnou kousavou poznamku: jestlize po nekom neco chci, mel bych se snazit mu praci co nejvice ulehcit .. napr. vlozit do zadosti odkaz, aby to nemusel dotycny hledat.

povolit zpetne editaci neni mozne, uploady v dobe kdy to bylo rozbite neni mozne opravit... jedine reupload.

vidim problem u
http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=858187#858187
http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=858144#858144
http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=858143#858143

posli mi na support(a)knife.cz tri zip soubory s prislusnymi prilohami, nahraju to tam.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/7/2011
V poslední době jsem si několikrát všiml, že někteří prodávající používají v burze místo klasického topování smazání vlákna a založení znovu. Klidně i po několika slevách to vystaví znovu s počáteční cenou. Myslím si, že to obchází pravidla topování (není prokazatelné jak často je topováno) a znepřehledňuje to burzu. Co se týče šachování s cenami, to ať si dotyční sami sáhnou do svědomí, to je asi každého věc. Ale možná je to jen můj názor a možná mi někdo vysvětlí, že je to naprosto v pořádku...
Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Uveď konkrétní příklad, kdo topuje inzeráty tím, že je maže a vystavuje dříve, než uplynou tři dny, jinak je to jen tlachání. Ceny určuje trh a je to každého věc.
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
Naposledy http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&t=44113, nemýlím-li se. Ale jestli to bylo topováno proti pravidlům (dříve než za 3 dny) se dost těžko dokazuje, když starý inzerát je pryč. Což je pointa toho, co jsem psal. Nikoliv, že každý, kdo toto udělal, to udělal proti pravidlům, ale že to nelze prokázat a znepřehledňuje to burzu. V každém případě smyslem mé poznámky nebylo tu na někoho házet špínu. Šlo mi o to, že jsem si toho už několikrát všiml a chtěl jsem vědět, jestli je to je obecně tolerovaná praxe, příp. co se s tím dá dělat (např. to explicitně zakázat v pravidlech apod.)

Co se týče ceny, jen opakuješ, co jsem napsal. Je to každého věc, jen z mého pohledu potenciální kupujícího serióznosti prodávajícího nepřidá, pokud kvůli nezájmu postupně snižuje cenu a pak to smaže a začne znovu od původní ceny. Ale to ať si každý dělá, jak chce.
Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:

Štamgast
Odkaz nefunguje, už je asi pryč.
Píšeš tady slohovky, který nikam nevedou, napiš moderátorovi inzerce ten a ten vystavuje každý den inzerát znovu, moderátor má možnost si to ověřit v archivu smazaných inzerátů a zjednat pořádek.
Posláno:

Štamgast
Asi to do toho odkazu vzalo i tu čárku. Takže znovu:

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&t=44113

Já tu nejsem od toho, abych dohledával a hlásil inzeráty. Sdělil jsem svůj poznatek i konkrétní příklad a nechť s tím naloží kdo chce jak chce.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/11/2014
Taky jsem si toho všiml. Podle mě to je jen estetický důvod. Prostě líp vypadá nově založený inzerát, nežli ten, který už je x krát topnutý. Nic bych v tom nehledal. Určitě si nemyslím, že by si někdo kvůli topnutí mazal inzerát a znovu zakládal.
Posláno:

Štamgast
Mohla to být jen shoda náhod. Inzeráty se automaticky odstraní po dvou měsících, tak je možné, že majitel posunul inzerát vpřed a druhý den mu byl inzerát automaticky odstraněn systémem, protože to bylo dva měsíce od vystavení, tak ho vystavil znovu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/8/2015
Taky jsem si toho parkrat vsimnul a myslim, ze to bylo vetsinou az po povolene 3 denni lhute. Duvod asi marketingovy, aby to nepusobilo, ze o nuz neni zajem. Zakazano to myslim neni (paklize to neni drive nez 3 dny), takze by to melo byt v poradku.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum