ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Knife.cz - Helpdesk Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2012
Bohužel mi nejdou k příspěvku vložit fotky, i když jsem je sám docela zmenšil. Poradíte někdo? Díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/28/2008
Ahoj, mě taky nejdou vložit fotky.
POKUD MÁTE DOTAZ, PIŠTE NA MAIL!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/8/2010
Mne zasa mnoho fotiek nezobrazuje, co sa predtym nestavalo.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/27/2012
No, tak já vložil fotky do další odpovědi, normálně tam po vložení byly a teď na to kouknu a jsou tam jen křížky. Tak tomu nerozumím.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/14/2015
Taky nevidím půlku fotek...snad se Vám to kluci povede brzo opravit!

Chtěl bych poděkovat dobrým duším, které se tady o to starají!! Je to nevděčná práce, ale děláte to dobře! Díky za Knife! Admire Admire Admire
Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/12/2008
Chcem poprosiť moderátorov, aby "opravili knife" vo vláknach sa nezobrazujú fotky. Deje sa to už tuším týždeň.
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
problem s prilohami pretrvava a popravde je to manevrovani v hodne uzkem prostoru. Delam co muzu, vydrzte.
Posláno:

Admin
verim ze problem s prilohami je vyresen. Obdobny problem nastane jeste jednou nekdy v noci, az budu nasazovat upravenou verzi fora, ale ten bude (doufam :) kontrolovany.

Cele toto silene martyrium bude mit alespon jeden pozitivni efekt - v ramci reseni problemu s prilohami sem prisel na chybu, ktera byla pricinou (resp. minimalne jednou z pricin) chybovych stavu a byla velmi tezko odhalitelna... pro vas to znamena, ze po nasazeni zmen, byste meli videt mene chybovych hlasek.
Posláno:

Admin
obcasne vypadky, jako byl ten dnesni (jez byl o dost delsi nez bylo planovano), se nadale budou dit, neb provadim velkou udrzbu a obcas je to proste nutne.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/5/2012
Ahoj,jen taková poznámka,fotky se nyní otevírají v dalších oknech samy,dříve nešly vložit Happy
Jirka
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Super prace Xaxo Ok Happy
Jak se rika: Neco spatné vzdy pro neco dobré.
Dekujeme
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Admin
Falda007 napsal:
Ahoj,jen taková poznámka,fotky se nyní otevírají v dalších oknech samy,dříve nešly vložit Happy
Jirka

nejak si nejsem jist co se mi snazis sdelit. Ze v urcitych casovych usecich behem posledniho cca tydne nesly vkladat fotky samozrejme vim... zaroven pokud byl system v tomto stavu, tak se u vsech prispevku nezobrazovaly zadne prilohy... bylo to zpusobeno tim, ze operacni system odpojil disk na kterem jsou prilohy. Tomuto stavu predchazel jeste tezko odhadnutelny casovy usek, kdy se zdalo ze se fotky nahravaji, ale operacni system je nebyl schopny propsat na disk .. takoveto fotky jsou bohuzel ztraceny a u dotycnych prispevku se misto priloh zobrazuje jen prazdny ramecek... takoveto prilohy budu postupne procistovat, jelikoz zpusobuji zbytecne zaznamy v error logu.

Pokud byste nekdo chtel k nejakemu svemu prispevku znovunahrat prilohy, poslete mi je s odkazem primo na dany prispevek a ja vam je tam nahraji ... pokud by se stalo ze takovych zadosti bude moc, budu muset od tohoto zameru upustit. Posilejte na support(zavinac)knife.cz

k prvni castiprispevku:
Falda007 napsal:
Ahoj,jen taková poznámka,fotky se nyní otevírají v dalších oknech samy

Tady uz opravdu nevim co mi tim chces rict ... velke fotky jsou zmenseny na dve velikosti - jedna ktera se zobrazi primo ve vypisu prispevku a druha, vetsi, ktera se zobazi po kliknuti na fotku v novem okne. Takto to funguje jiz nekolik let.

xaxa vložil tyto přílohy:
link_to_post.png.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/5/2012
Možná jsem pitomej,počítačově neznalej,ale po prohlédnutí několika příspěvků, koukám,že mám nahoře na liště několik fotek.Dříve se to nestávalo.Nevadí to,jenom info.Možná jenom blbne ta stará myš,nová odešla úplně.Tuhle blbost neřeš,máš toho dost.

Jirka
Posláno:

Admin
tak abych tech problemu s knifem nemel malo, tak sem si neuvazenym cinem nejake pridelal. Melo to fatalni dusledek jez mne donutil obnovit databazi ze zalohy. Prisli sme o prispevky odeslane 30.9. mezi 23:12 a 23:57. Postizenym se omlouvam.

xaxa vložil tyto přílohy:
testDiakritiky_ěščřžýáíéĚŠČŘŽÝÁÍÉÚŮúů.jpeg

Posláno:

Admin
Nasadil sem drive zminenou novou verzi fora.
Posláno:

Admin
nocni odstavka se bohuzel necekane protahla .. vsem se omlouvam za nedostupnost serveru.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/29/2017
Ahoj, jsem nový člen, dnes registrovaný. Nepřišel mi do pošty verification email. Lognout se můžu, ale ve žluté liště mi vyskakuje výstraha - You are using an unverified account. Please verify your account by clicking on the link contained in the verification email we've already sent to you. Díky za pomoc
Posláno:

Admin
sos7777 napsal:
Ahoj, jsem nový člen, dnes registrovaný. Nepřišel mi do pošty verification email. Lognout se můžu, ale ve žluté liště mi vyskakuje výstraha - You are using an unverified account. Please verify your account by clicking on the link contained in the verification email we've already sent to you. Díky za pomoc

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=852034#852034
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/22/2011
Zaujalo mě prohlášení "Portál Knife.cz chrání Vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem…". Pokud to není tajné, jakým způsobem je tomuto dosaženo? Nejde si nevšimnout, že knife.cz nepoužívá žádný SSL certifikát.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
Taky už jsem tu párkrát psal, aby lidi nepoužívali na knife stejné heslo jako jinde, aby pak náhodou nebyli překvapeni.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum