ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Knife.cz - Helpdesk Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 11/4/2016
Posledních pár dní mi při vstupu na stránky Knifu hlásí Eset zablokování nějaké adresy. Viz obrázek, nevím co s tím, snad to pomůže tvůrcům.

Kelt vložil tyto přílohy:
Schránka01.jpg.jpg

Ozbrojená společnost je zdvořilá společnost.
- Robert A. Heinlein
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
Kelt napsal:
Posledních pár dní mi při vstupu na stránky Knifu hlásí Eset zablokování nějaké adresy. Viz obrázek, nevím co s tím, snad to pomůže tvůrcům.

Diky za info, delal to novy posytovatel reklamy, ktereho jsem testoval ... a prave ted ho stopnul... uz by to melo byt v poradku
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/15/2008
Isiel som na knife z androidu- vyhodilo mi nejake okno, ze tento telefon ma virus a musim sa prekliknut niekde, kde stiahnem antivirak... dokonca tam bezal odpocet a z okna sa nedalo normalne odist (spat) len ho natvrdo vypnut... Skusil som to z ineho telefonu... to iste. Neviem, mozno sa jedna o to, co ste riesili v predoslom prispevku...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/9/2012
Ahojte, nevím kam přesně dát tenhle návrh na zlepšení, možná už to spoustu lidí napadlo, ale strašně mi chybí při listování fórem i inzercí tlačítko "Další strana" a "Předchozí strana". Zvlášť třeba na mobilu musím pokaždé stranu zvětšit a kliknout na číslo další strany. Na PC to takový problém není, ale snad by to lidi využívali.

Nešla by tahle tlačítka nějak přidat? Nevím jak je to složité, jestli je to na dlouho, tak to tady jen nadhodím.

Díky Happy

Jarda
“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”
---> Knife is life
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Zdravím, mám otázku - prečo sa mi pri niektorých inzerátoch chce do kompu automaticky stiahnuť nejaký .swf súbor?
Napr. tuto.. http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&m=924087#924087
Ďakujem za objasnenie
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
Mně to dělá v mobilu - ono záleží na prohlížeči - a jde o (podle kamoša, který to zkoumal) "nějak chujově vložený youtube objekt".
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: Kershaw Ener-G, SRM S601, GT Sigma
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Zdravím, neviem, či mám ten problém iba ja, ale posledné dni (asi tak 3) sa knife načítava dosť pomaly a pomerne často vyhadzuje problém s načítaním stránky..
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Admin
kilosunky: je to tak, vim o tom, jen co prijdu z prace budu to resit
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/26/2007
Pri otvorení vlákna UTON 1 sa mi snaží natlačiť dáky súbor. Iné vlákna to nerobia.

Mimo vložil tyto přílohy:
Snímka.JPG

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/19/2018
Viz předchozí strana a vícekrát předtím.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Neviem či to tu už bolo. Keď vkladám foto tak ho otočì. A je jedno či z mobilu alebo z foťáku. V galérii mám foto normálne a tu ho otočí.
Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/15/2013
Ahoj ja bych se chtěl zeptat porušuju nějakym způsobem pravidla když reaguju na něco staršího data?např.koupim si dnes nůž a napišu muj názor ve vlakně kde je starší datum je to porušeni pravidel nebo je to zakázané?
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/26/2007
Určite to proti pravidlám nie je, ale je to diskusné fórum. Nečakaj, že diskutujúci z minulosti budú v diskusii pokračovať.
Ľahko sa môže stať, že nebude žiadna reakcia na Tvoj príspevok.
Často sa stáva, že niekto vyhrabe tému jedným príspevkom a ona opäť zapadne len kvôli tomu, že o nôž po rokoch opadol záujem.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/20/2009
Mohu poprosit?
Je někde popsáno, jak vkládat fotografie? Bohužel se mi to nedaří. Předem děkuji...
V minulosti mi to šlo normálně, ale teď se mi to nedaří. Sad
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/15/2013
Ahoj

sep01 vložil tyto přílohy:
Screenshot_20190203_133147_Chrome.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/20/2009
sep01 napsal:
Ahoj

Děkuji, funguje. Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
Je to taková prkotina, ale zeptat se musím - měl jsem v profilu uvedeno plné jméno a koukám, někam zmizelo, stejně jako se mi už pod avatarem nezobrazuje původ, nebo lokace či jak se to sakra jmenovalo.
To je záměr?
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Je to napsáno někde výš. Bylo to u všech lidí vymazáno s ohledem na GDPR. Pokud si to nově zadáš a uložíš, dáváš tím najevo, že s GDPR souhlasíš a zase se ti to objeví.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/11/2009
Není tomu tak, editace profilu mi nefunguje, nejde změnit nic až po tenhle řádek:
Vlákno na knife.cz obsahující Vaši galerii
Za všechno si můžu sám
Posláno:

Admin
Zadavani osobnich informaci bylo znepristupneno, postihy za prohresky proti GDPR jsou naprosto likvidacni, takze nam nezbylo nic jineho, nez vsechny osobni udaje smazat a znemoznit jejich opetovne zadani.

Je mi to fakt lito, ze jsme byli nuceni takto omezit funkcnost serveru, vim ze napriklad odkud kdo je muze byt velice zajimave, ale nemuzeme riskovat osobni bankroty kvuli knifu.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum