ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
tom1111 Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,366
Ahojky, musel jsem se přihlásit Happy Ok Applause
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,934
a co z toho plyne ??
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Hádam to, že tak mohol pochváliť, keďže chcel.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
Další přívěsky 😉


tom1111 vložil tyto přílohy:
IMG_20251111_084246.jpg.jpg
IMG_20251111_084740_1.jpg.jpg
IMG_20251111_084712.jpg.jpg
IMG_20251111_084554_1.jpg.jpg
IMG_20251111_084506.jpg.jpg
IMG_20251111_085243_1.jpg.jpg
IMG_20251111_085154.jpg.jpg
IMG_20251111_085126.jpg.jpg
IMG_20251111_084854_1.jpg.jpg


:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
ten se šroubovicí je teda!!!! Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,492
Už len šup rovno aj do predaja.
Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
Aztécká dýka,
Taková srdeční záležitost🤣😂


tom1111 vložil tyto přílohy:
IMG_20251203_182655.jpg.jpg
IMG_20251203_182837.jpg.jpg
IMG_20251203_182718.jpg.jpg
IMG_20251203_182757.jpg.jpg
IMG_20251203_182817.jpg.jpg
IMG_20251203_182820.jpg.jpg


:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,919
Tak jsem se taky musel přihlásit, jako Richard...Happy .
Nevím, co dalo víc práce, jestli vyštípat čepel, či vyřezat ručku. A taky kamennou čepelí???? Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
Díky
A 😊 né není to kamennou čepelí
A rozhodně to držadlo dalo větší práci 😉
:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/1/2004
Příspěvky: 735
Apocalypto.... Nádhera 🙌
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/9/2009
Příspěvky: 3,262
Tome,to se ti fakt povedlo,paráda veliká.Ok Applause
Cokoli děláš, s rozumem čiň a na konec mysli.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,529
Tý jo Tome, to je bombaAdmire jak je u Tě zvykem hrot je dokonale opracovaný a celý řemeslně Applause Applause
Ale hlavně mi z toho běhá mráz po zádech….. je v tom zakletý pocit jakože to dělal člověk co se s povalujícími ostatky běžně potkával. Jako někdo kdo ležící lidskou lebku buď překročí nebo odkopne - to podle naturelu, ale nezaskočí ho (ta lebka)……
Tohle bych moc rád někde viděl naživoOk Ok
Ať se daří !!!! Jard
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
dík za slova chvályred face Admire
:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
Ahoj
Zase jeden z křišťálu
Rukovítko je z kmínku šalvěje co přestala šalvějovat
Omotávka je z ruky
Lepení pravěkým lepidlem


tom1111 vložil tyto přílohy:
IMG_20260522_183413.jpg.jpg
IMG_20260522_183456.jpg.jpg
IMG_20260522_183416.jpg.jpg
IMG_20260522_183423.jpg.jpg
IMG_20260522_183621_1.jpg.jpg


:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/8/2010
Příspěvky: 2,438
Admire
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,529
Ta ručkaApplause Applause ta ručkaOk Ok kde to hledáš ⁉️⁉️
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
Tady jsem si dovolil ,z vlastní zahrádky😁
:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,529
Laugh Ok Ok ideál, žádná uhlíková stopa….
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
Jardah napsal:
Laugh Ok Ok ideál, žádná uhlíková stopa….
to by ses divil 😁
:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 3,000
Achátový z akátovou ručkou


tom1111 vložil tyto přílohy:
IMG_20260523_141924.jpg.jpg
IMG_20260523_142011.jpg.jpg
IMG_20260523_142140.jpg.jpg
IMG_20260523_142147_1.jpg.jpg
IMG_20260523_142156_1.jpg.jpg


:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris