ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LED svítilny III. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/26/2012
Od dnes nový Olight S2R, kúpený tu v inzercii. Veľkosť akurát, ľahká na nosenie, režimy vyhovujú. Výdrž podľa tabuliek veľmi dobrá. Teším sa na tmuGrin

Igi964 vložil tyto přílohy:
20210222_101739.jpg.jpg

Always look on the bright side of life...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/18/2010
krezac napsal:
Ja o tom taky kdysi premyslel, ale pak jsem to zavrhnul.

Já se tedy k panelu solárnímu taky vyjádřím. Koupil jsem nějakej noname z ali. A v létě byl na třítýdenním táboře bez elektriky.
Je to takový bývalý lom s poměrně vysokými stromy okolo, reálně slunce svítilo do tábora v rozmezí cca 9 - 16 hodin. Později již svítilo skrz jehličnaté stromy.
Dle měření ta noname solární věc dává max 500 mAh. Což je dost málo.
Nicméně dokázal jsem s tím během dne nabít minimálně jeden telefon z mrtva na 100%.
Pak jsem s tím nabíjel powerbanku a tou pak nabíjel telefon.
Takže to fungovalo.
Leč, leželo to bez hnutí na lavičce u ohniště a kdykoli jsem mohl, snažil jsem se nastavit to tak, aby na to svítilo co možná nejvíc slunce v nejkolmějším směru.

Jak se to bude chovat na báglu cestou někde v Orlickejch horách třeba, to už je další věc....

groula
Lépe mlčet a být podezírán, že jsi hloupý, než promluvit a vyvrátit tím všechny pochybnosti - tak tím se bohužel moc často neřídim :-D
groula
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/13/2013
Od října mám Wowtac BSS4, svítivost a striking bezel parádní. Chtěl jsem pomůcku pro sebeobranu, která jde využívat i k normálnímu fungování :)

Bubo Bubo vložil tyto přílohy:
20201001_192000.jpg.jpg
20210120_090009.jpg.jpg
20210217_121204.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Nechám tu odkaz na náhradné spony na svietidlá: https://www.kronium.sk/nahradne-spony-na-svietidla-fenix/prod_295.html . Ani nespočítam, koľko bateriek som zamietol, keď som zistil, že túto užitočnú vec od výroby nemajú.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Tak som si konečne zohnal niečo silnejšie a som spokojný Ok Ok Ok. Len ten otravný magnet som musel z uzáveru odstrániť, s mobilom sa nemusia Grin. No a ešte aj troška tej zaslúženej reklamy Wink.

Štefan vložil tyto přílohy:
Baterka_nuevo.jpg.jpg

Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/6/2015
Dobrý den,
Prosím o tipy na kapesní EDC svítilnu. Použití 40% město, 20% ryby, 20% zahrada, 20% procházky se psem. Velikost do 10cm. Napájení nerozhoduje. Preferuji taktické tlačítko.
Dík Jirka
Posláno:

Štamgast
Jacha napsal:
Dobrý den,
Prosím o tipy na kapesní EDC svítilnu. Použití 40% město, 20% ryby, 20% zahrada, 20% procházky se psem. Velikost do 10cm. Napájení nerozhoduje. Preferuji taktické tlačítko.
Dík Jirka

Jedna vhodná je práve v inzercii: http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&t=65937 Ok.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/22/2015
Ahoj nevím jestli je tu někdo kdo by mi poradil, ale chci si pořídit tuto LED svítilnu s SST40 a napájenou Li-on 21700 nebo 18650

Convoy S21A

Koukal jsem na recenze a dle nich je svítilna super a navíc za rozumný peníze.

Ale nenašel jsem nikde vhodnou nabíječku těchto 21700 článků, kvůli délce přes 70mm je prý problém , máte tu někdo s těmito články zkušenost. Případně co by jste doporučili za nabíječku.

Díky
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/13/2015
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/17/2015
Posláno:

Pozorovatel
zase2 napsal:
https://www.kronium.cz/vysokoproudova-baterie-fenix-21700-4000-mah-li-ion/prod_2292.html

Mě osobně se dost líbí tahle:
VAPCELL S4 +

Umí nabíjet teměř všechny běžné LI-on články plus automaticky zvolí optimální nabíjecí proudy. má 4 nezávislé sloty. Taky umí opravovat, vybíjet, testuje kapacitu článků atd.

má jedinej problém nikde v Čr jsem ji nanašel v nabídce Happy

Byl bych rád kdyby tu byl někdo s osobní zkušeností a doporučil kvalitní nabíječku pro ty články 21700.

Díky
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/7/2020
S akumulátorom 21700 skúsenosť nemám, ale nabíjačku používam LiitoKala Lii-500 test.
Článku 21700 na nej nie sú podľa popisu podporované, ale pri LiitoKala Lii-500S uvádzajú, že ich podporuje, ale len bez ochrannej elektroniky.
Alebo kúpiť LED svítilnu, v ktorej sa dajú priamo nabíjať akumulátory alebo ešte sa dajú kúpiť magnetické nabíjačky.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/7/2020
Vapcell S4+ test
Udáva tam pracovnú dĺžku do 76.9mm a vraj sa tam zmestia aj chránené 21700.
Vyzerá byť dobrá, ale vraj zle meria vnútorný odpor, čo ja osobne som nikdy neriešil...
Posláno:

Pozorovatel
Einherjer napsal:
Vapcell S4+ test
Udáva tam pracovnú dĺžku do 76.9mm a vraj sa tam zmestia aj chránené 21700.
Vyzerá byť dobrá, ale vraj zle meria vnútorný odpor, čo ja osobne som nikdy neriešil...

Přesně na tuhle stranku testů jsem se dival a je to i duvod, proč se mi tahle nabijecka nejvic libila. To měření vnitřního odporu je pry u vsech nabíječek docela k ničemu a ty naměřené hodnoty moc neodpovídají realitě. Takže to neni pro mě podstatný.
Šlo mi hlavně o tu univerzálnost, protože mám doma Nimh a Lion různých velikosti a tak bych to tim krásně vyřešil.

vapcell s4 + k prodeji na sofirn

Mimochodem na tom Sofirnu maji pár pěkných akci na LED svitilny
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/30/2011
Vejde se a kapacita navíc potěší.

virtual1jk vložil tyto přílohy:
IMG_20210506_000653.jpg.jpg

Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/22/2005
Na kolo jsem měl i Fenixe BC30R, krom vysoké ceny mě světlo extra nepřesvědčilo a řekl bych že ho přesvítila i díky odstínu PD35

aktuálně mám na kole Moon a jsem hooodně spokojený, jak výkon, tak odstín, tak velká možnost svítit nezávisle levou širší nebo pravou dálkovou ledkou a různě kombinovat.
Plus ta zadní blikačka, to je mazec.

světlo https://www.alza.cz/sport/meteor-storm-lite-d5685165.htm?o=1
blikačka https://www.alza.cz/sport/nebula-d5685144.htm?o=22

Ppetr vložil tyto přílohy:
ImgW__1_.jfif.jpg
ImgW.jfif.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/3/2014
Máte někdo zkušenost s kempingovými lucernami? Aktuálně váhám mezi Fenixem CL26R a Nitecore LR60.
Posláno:

Štamgast
Dobrá voľba na kľúče Ok, rozhodne lepšia ako tá predošlá Grin.

Štefan vložil tyto přílohy:
fenix_e02r.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 10/5/2011
Máte někdo zkušenost s cyklosvítilnou Fenix BC30 V2.0 ?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/15/2008
Ahojte! Poradite ohladom edc svietidla? Hladam nieco na kazdodenne nosenie, mam zhruba tieto poziadavky:
-kompaktnost (aby to bolo nositelne ako edc)
-prijatelny vykon (nemusi to byt reflektor auta, ale aby to nebola sviecka Happy)
-cervene svetlo- tento mod vyuzivam velmi casto, je to jedna zo zakladnych podmienok
-napajanie typu AA- aby sa v nudzovom pripade dala pouzit klasicka tuzkova baterka
-dobry system zapinania- aby sa stale nezapinala sama v batohu- znie to ako blbost, ale toto ma rozculuje na jednej mojej baterke- stale je vybita, lebo si sama svieti v batohu.

Dakujem za kazdu radu!
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum