ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LED svítilny III. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Mám menší dilema, potřebuju světýlko na EDC, do batohu, kolem baráku.
Líbí se mi ve všech ohledech Fenix E35 V3, ale ještě mi padl do oka model C7, o kterém jde málo informací... v podstatě bonus dojnásobného dosvitu (klasický reflektor) + magnet...
Popostrčíte mě někdo?Wink
Posláno:
Štamgast
Připojený: 2/10/2018
C7 bude jako EDC nevhodná. Je to velká svítilna. Váží čtvrt kila.

Pro srovnání jsem ti tam dal i mojí PD 40, která je na hraně každodenní nositelnosti.

V tabulce jsou u C7 špatné rozměry.

Správně je to takto:14,9cm (délka) x 4cm (průměr reflektoru) x 2,7 cm (průměr těla).

janm vložil tyto přílohy:
Sni_mek_obrazovky_2022_01_14_v_20.06.14.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2009
Ďk Cool
C7 už byla už stejně jenom v 1 eshopu a dneska se prodala, takže se to vyřešiloHappy

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Na lítání kolem baráku mám Nitecore Tip Se, svítí to jak sviňa, na tu velikost.
PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/17/2015
Mám nabíječku Liitokala lii 500 a u jednoho prodejce jsem četl, že lze nabíjet i článek 21700. Máte s tím někdo zkušenost. Vejde se tam ten článek na dýlku.
David
Posláno:
Pokročilý
Tak už to vím. Nejde. Jediná možnost je upravit plastový kryt. To raději koupím jinou a tuto prodám.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/8/2009
Ahoj dal by někdo nějaký tip na dobrou nabíječku ......dobíjet budu převážně 18650 RCR123A AA AAA časem možná 21700

Děkuji .
Stát si za tím, co je správné, chce odvahu, ale není jiná cesta.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2009
Není dnes u 21700 jednodušší vzít rovnou model s integrovaným USB-C, dobíjet univerzální Power Delivery “multinabíječkou” (na cestách použitelnou i na mobil/tablet/notebook) a v nouzi klidně i sprostou USB powerbankou?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/8/2009
21700 beru zatím jen kdyby jsem si časem pořídil nějakou svítilnu na tyhle baterie ... tet mi jde hlavně o ty 18650 vybiju i 4ks za večer a nechci to tu mít ve více nabíječkách Grin celý den . Potřebuju je mít zas na další noc ok Grin a mám i větší spotřebu AA . tak hledám něco rozumnýho za rozumnej peníz co by i baterie dokázalo trochu ohlídat a případně mi to ukázalo v jaké jsou ještě kondici . Moc se v tomhle světě nabíječek neviznám tak si nechám poradit .
Stát si za tím, co je správné, chce odvahu, ale není jiná cesta.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/24/2015
Nevím jestli je za rozumnej peníz ale vypadá že umí vše co požaduješ a xtar nabíječky umí...

http://www.kronium.cz/osmikanalova-usb-nabijecka-vc8-li-ion-nimh/prod_2263.html
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/7/2020
brujeria napsal:
xtar nabíječky umí...

Nesúhlasím. Kvôli XTAR 1,5V Li-ion akumulátorom som musel kúpiť nabíjačku XTAR BC4, lebo vraj len tá ich dokáže nabiť. Keďže sa jedná o "spratnú nabíjačku" (kvôli cestovaniu), tak ma napadlo, že v nej skúsim nabiť eneloop. A tu nastal problém. Dá sa povedať, že NiMH mi vôbec nenabilo. V teste na VC8 je uvedené, že na Li-ion dobrá, ale na NiMH nič moc.

Ja som spokojný s Opus BT-C3100, ale každá nabíjačka má svoje + a -.
Napr. jedne eneloop mi nechcela nabiť Opus BT-C3100 ani LiitoKala Lii-500 a nakoniec ich dokázala nabiť originál eneloop nabíjačka. Ale tá je zase strašne pomalá...
Posláno:
Pokročilý
Na 18650 a Enelope používám LiitoKalu lii-500. A maximální spokojenost. Protože uvažují o koupi lucerny na článek 21700, tak to budu řešit baterii od Fénixův s usb-C konektorem. Jinak jsem uvažoval o LiitoKale lii-PD4, tam by se ten 21700 měl vejít.
David
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/6/2020
Včera rozbalená….sympatická je Happy

Sidonius.Fortis vložil tyto přílohy:
7D5279F2_81B7_41EB_AA14_41D5C14218C4.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Sidonius.Fortis napsal:

Taky ji mám. Za ty peníze, okolo baráku bohatě stačí.
David
Posláno:
Pokročilý
Dik23 napsal:
Sidonius.Fortis napsal:

Taky ji mám. Za ty peníze, okolo baráku bohatě stačí.
David

Dokonce bych řekl, že má i větší potenciál, než ,,jen,, okolo baráku Happy
Překvapilo(velmi příjemně) mne už pěkné balení, potěšilo mne příslušenství i vlastnosti.
(s přihlédnutím k ceně 30$)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 4/17/2020
Tu Sofirn sp40 už mám přes rok a funguje super. Za ty peníze skvělý poměr cena / výkon.
Posláno:
Pokročilý
Jsem zvědavej jestli má smysl to malý tělo, s baterií 18350…..?…..Používáte někdo?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/20/2010
Túto nemám, ale Sofirny mám dva + dva som rozdal a sú používané pri plnej spokojnosti! Táto značka je špica!
Zvlášť za tie prachy. Ok
Máš tam 4 režimy, na tých 450 lumenoch to bude mať stále dosť výkonu. A je super, že môžeš šlapať aj na 18350. Túto špičkovú batériu výrobcovia dosť ignorujú, pritom má pomaly o polovicu lepšiu kapacitu ako 16340.

Hoď potom nejakú recenziu.
So švajčiarskym nožom na večné časy a nikdy inak !!!
Posláno:
Pokročilý
Svajciar napsal:
Túto nemám, ale Sofirny mám dva + dva som rozdal a sú používané pri plnej spokojnosti! Táto značka je špica!
Zvlášť za tie prachy. Ok
Máš tam 4 režimy, na tých 450 lumenoch to bude mať stále dosť výkonu. A je super, že môžeš šlapať aj na 18350. Túto špičkovú batériu výrobcovia dosť ignorujú, pritom má pomaly o polovicu lepšiu kapacitu ako 16340.

Hoď potom nejakú recenziu.

Nebude to hned to vyzkoušení, ale rád něco napíšu. A taky ještě pořídím právě tu baterii 18350, bohužel nebyla možnost ji objednat přímo se svítilnou.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/22/2010
Sidonius.Fortis napsal:

Zdravím , v akci pod 500,- kč na Alze zakoupená " Campgo T2A " také Čína . Solidní zpracování z hliníku a svítivost - 1000 lm ( po dobu 40s ) dále cca. 400 lm plně uchladitelných po celou dobu svitu + 100 lm + 20 lm a Strobo 400 lm . Rozptyl světla po 180° a napájeno dobíjecím článkem 3.7V 18650 - Otestuju i možnost použití dvou baterií CR123A . Součástí je odnímatelný kovový klip .
Bohužel , pásek je pouze po obvodu hlavy a dosti úzký . Mnou vyměněn za širší od Emos ( čelovka drobotiny ) a poté bez problémů drží i při klusu - Na běh doporučuji doplnit o třetí popruh .
Celkově jde o dobrou čelovku na výlety v přírodě s možností použít i jako klasickou dobíjecí svítilnu do kapsy .

HXJOSEF vložil tyto přílohy:
IMG_20220127_100912434_2.jpg.jpg

LIONSTEEL
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum