ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LED svítilny III. Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/3/2014
Příspěvky: 288
Přemýšlím o výkonné svítilně, velká kapacita baterie (21700), široký úhel svícení (dosvit není prioritní) a aby nestála majlant. Vychází mi Fenix E35 v3.0. Máte někdo alternativu, nebo lepší tip? Má E35 nějaké slabiny? Díky předem za komenty.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2018
Příspěvky: 381
Fenix je sázka na jistotu. 21700 je relativně nový zdroj, takže z hodně dlouhodobého hlediska se to zatím hůř srovnává s jinou značkou. Většina těchto svítilen ( i starších modelů na 18650) se v turbo režimu rychle stává výrazným topidlem. Tam už se projevuje vliv chlazení a zpracování automatického omezení výkonu. Ještě zvaž, nakolik ti bude/nebude vadit vytahovat aku na každé nabíjení.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2010
Příspěvky: 2,084
No u mě jako EDC svítilna již půl roku vítězí tahle, a to mám z čeho vybírat

https://www.led-expert.cz/TrustFire-MC3-2500lm-d2209.htm

Akumulátor 21700 je špička, kapacita větší (3500 vs 5000mA) při nepatrně větších rozměrech než 18650, magnetické dobíjení super, svítilna těsní a nemusíš nic rozebírat (jen neztrať kabel, stojí asi 3 kila)
Firma Trustfire udělala za posledních pár let obrovský skok ve vývoji i kvalitě, třeba tuhle používám na PCP pušce, a to zpracování je naprostá špička

https://www.aliexpress.com/item/1005003077262694.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.7b321802RgZzTp

"Mířím ke hvězdám, ale pořád trefuji Londýn." Wernher von Braun
Kdo říká, že člověk nemůže změnit svět, ten nejedl nedovařeného netopýra.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
jhh65 napsal:
Přemýšlím o výkonné svítilně, velká kapacita baterie (21700), široký úhel svícení (dosvit není prioritní) a aby nestála majlant. Vychází mi Fenix E35 v3.0. Máte někdo alternativu, nebo lepší tip? Má E35 nějaké slabiny? Díky předem za komenty.


Jediné co bych řešil jako slabinu když jsem ji měl je nutnost nabíjet baterií venku, jelikož nemá USB-c konektor ve svítilně, ale zas když budeš mít dvě baterie, muzes nabíjet naopak mimo svítilnu a s druhou baterii svítilnu používat...
Takže možná to není slabina ale pro někoho výhoda...
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/23/2012
Příspěvky: 619
jhh65 napsal:
Přemýšlím o výkonné svítilně, velká kapacita baterie (21700), široký úhel svícení (dosvit není prioritní) a aby nestála majlant. Vychází mi Fenix E35 v3.0. Máte někdo alternativu, nebo lepší tip? Má E35 nějaké slabiny? Díky předem za komenty.


Za mě e35 v3.0 za ty peníze výborna svítilna. Nabíjení mimo baterku mi nevadí,jednak baterie vydrží poměrně dlouho a taky tím padem nemá žádne slabší místo kvůli vodotěsnosti,což může být třeba gumová záslepka na jiných modelech. Já bych třeba uvítal magnet a hodil by se ještě jeden slabší režim,těch zakladních 50lm je někdy zbytečně moc.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/10/2019
Příspěvky: 1,499
Wizard napsal:
No u mě jako EDC svítilna již půl roku vítězí tahle, a to mám z čeho vybírat

https://www.led-expert.cz/TrustFire-MC3-2500lm-d2209.htm

Akumulátor 21700 je špička, kapacita větší (3500 vs 5000mA) při nepatrně větších rozměrech než 18650, magnetické dobíjení super, svítilna těsní a nemusíš nic rozebírat (jen neztrať kabel, stojí asi 3 kila)
Firma Trustfire udělala za posledních pár let obrovský skok ve vývoji i kvalitě, třeba tuhle používám na PCP pušce, a to zpracování je naprostá špička

https://www.aliexpress.com/item/1005003077262694.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.7b321802RgZzTp


Zdař, podle prvního odkazu, už jsem objednal.
PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/10/2019
Příspěvky: 1,499
Tak je doma. Obrovská svítivost, perfektní celkově.
Jen mně trošku udivuje absence českého návodu.


Ježour vložil tyto přílohy:
16685261361108300532259555105792.jpg.jpg


PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/8/2011
Příspěvky: 1,347
Ted mi od kronium.cz dorazil mail, ze na nektere modely maji 20% slevu, treba to nekdo pred vanoci vyuzije.

Quote:
V košíku zadejte kód BF2022. Sleva platí do neděle 20.11.2022
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/29/2014
Příspěvky: 1,143
krezac napsal:
Ted mi od kronium.cz dorazil mail, ze na nektere modely maji 20% slevu, treba to nekdo pred vanoci vyuzije.

Quote:
V košíku zadejte kód BF2022. Sleva platí do neděle 20.11.2022


Super. Diky! Vyuzil jsem👍
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,527
No jo, ale jen na dvě svítilny, dvě čelovky, kudlu a futrál na kartu…
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2010
Příspěvky: 2,084
Ježour napsal:
Tak je doma. Obrovská svítivost, perfektní celkově.
Jen mně trošku udivuje absence českého návodu.


Kdepak, na webu ho máš v pdf přímo na stránce se svítilnou. Ono kdyby ho k tomu přidávali tištěnej, tak by zase někdo mohl mít kecy, že je rozdělané balení. Za mě v pohodě řešení
"Mířím ke hvězdám, ale pořád trefuji Londýn." Wernher von Braun
Kdo říká, že člověk nemůže změnit svět, ten nejedl nedovařeného netopýra.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Koukal jsem že Alza zas válcuje, Fenix E35 v.3 je za necelych 1500 vs kronium snad 2090,-


Ppetr vložil tyto přílohy:
Screenshot_2022_11_16_07_40_28_674_cz.alza.eshop.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/28/2010
Příspěvky: 910
Dobry den nevym jak vas ale mě todle štve proč slevu nedaj hnet a musi se použit naky kody člověk co nema ten kot zaplati plnou cenu je to jako v ruznych obchodech nemas nasi slevovou kartu zaplat plnou cenu prijde mi to jako podvot na zakaznika nevym jak to vidi nekdo jiny ale je to tak hezky den.
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/8/2011
Příspěvky: 1,347
Na to je jednoducha odpoved ve stylu soudruha Lenina (nebo Komenskeho): data, data, big data (nejcennejsi to dnesni zbozi).

Kody v newsletterech motivuji lidi k jejich odebirani, clenske karticky umoznuji sledovat nakupni zvyklosti konkretniho cloveka (nejen agregovane).

A aby tu bylo alespon neco k veci, TK20 od Ppetra prisla k chuti pri nocni keskovacce, kde nejaky saboter pokacel patnik s odrazkou, takze odrazka byla schovana v trave asi 300 metru daleko...
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/11/2014
Příspěvky: 40
To Ppetr:
Díky za info, objednáno.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/4/2016
Příspěvky: 2,920
Wuben L50


purschack vložil tyto přílohy:
B0A3A608_CA70_4BEB_8486_4B58D74F32BA.jpeg.jpg
607433C3_3128_45B2_B918_BE8DE9F78764.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/29/2009
Příspěvky: 3,059
A proč mám doma už jen zn. Fenix (6ks) ???😂😉👍...a další v práci darované jako dárek.

Kamarád koupil Fenixe na mé doporučení a nadmíru spokojen. Na rybách sedl, svitilna se mu v kapse sepla v turbu a během chvíle si do sklíčka vpekl kus látky. Poprosil mne co s tím. Kontaktoval jsem Kronium na nezáruční opravu.
A cituji odpověď:
"...s touto nezáruční opravou si poradíme a zdarma. Jen si prosím pošlete svitilnu k nám na servis se stručným průvodním dopisem... "
Já kdysi obdoba když mi věkem zeslábl čip.

Příští svítilny budou zase Fenix 👍👍👍😂


Dudulik vložil tyto přílohy:
20221114_084423.jpg.jpg
20221114_083812.jpg.jpg


Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/22/2007
Příspěvky: 336
Servis Kronia na svítilny Fenix taky chválím. Do starší svítilny na AA baterií vytekla alkalická baterie. Prý nevytece, ale vytekla... Psal jsem do obchodu, driv měli zadní díl se spínačem na shopu, chtěl jsem, jestli by nešel objednat... Napsali, že nemají, ale ať jim svítilnu pošlu, že se zkusí na ni podívat. Poslal jsem a za chvíli byla opravena svítilna doma. Chtěl jsem zaplatit opravu, nechtěli, prý ať si užívám svítilnu. Super přístup, svítilen Fénix už máme doma několik, pár jsem jich daroval a další je na cestě odsud....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/16/2008
Příspěvky: 1,566
Asi už k vánocům ...


Raďas vložil tyto přílohy:
20221121_223104.jpg.jpg
20221121_223140.jpg.jpg



K vítězství blbosti úplně vystačí zabedněnosti rádoby chytrých lidí !!!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Příspěvky: 826
Právě vybalená lucernička Happy sympatická….


Sidonius.Fortis vložil tyto přílohy:
6F544752_23C6_4995_8EC9_BE751BFA834B.jpeg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris