ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Dominik Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Díky za vyčerpávající informaceWink PS: chybíAngry údaj o výšce, protože podle fotky bych 106/106 nehádal, anebo je to fotka pradědečka z 1.republiky.LaughLaughLaughWink
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/13/2003
Fotka je stará - posílám novou, s klukama Dohnalojc - snad mi prominou, že sem se jich nedovolil...Wink

Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:

Štamgast
4Dominik - teď už to odpovídáHappy
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Nám to Dominiku neva, jen, nemusím se zrovna vidět, stačí když se cejtím LaughLaugh
Trochu mi tuhle jeblo a oholil jsem si úplně fousy, to je teprve prda - už aby to dorostlo Laugh
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/29/2004
Promiň Petře, ale to si nedokažu dost dobre představit. Nechceš se s námi o tu bolest podělit? Třeba fotokou.:P

Jinak koukam, že ste všeci pěkní řízci, jenom ja sem takovej hubeňour Sad (193/77)

Petr Dohnal napsal:
Nám to Dominiku neva, jen, nemusím se zrovna vidět, stačí když se cejtím LaughLaugh
Trochu mi tuhle jeblo a oholil jsem si úplně fousy, to je teprve prda - už aby to dorostlo Laugh
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/5/2005
182/70 Happy
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
[quote=Jenda_b]...Jinak koukam, že ste všeci pěkní řízci, jenom ja sem takovej hubeňour...(193/77) [/b]

vitej v klubu, 187/70-75 (jak kdyHappy)

t.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2003
Tak teď si mezi Váma přídu jak trpajzlík.
Mam jenom 178 cm.Sad

Edit: není to tak hrozný - asi rostu, naměřil sem teďka 180 cm - buď mi blbne metr, nebo sem zas v pubertě... (No to si žena užije.)
Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/29/2004
Dominik napsal:
...buď mi blbne metr, nebo sem zas v pubertě... (No to si žena užije.)

LaughLaughLaughLaughLaughLaughLaugh LOL Tak to měla do teď celkem štěstí LaughLaughLaughLaughLaughLaughLaugh
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
Dominik napsal:
Tak teď si mezi Váma přídu jak trpajzlík.
Mam jenom 178 cm.Sad

Edit: není to tak hrozný - asi rostu, naměřil sem teďka 180 cm - buď mi blbne metr, nebo sem zas v pubertě... (No to si žena užije.)
ty bedary ti nezavidim Happy - jinak 178 nebo 180 neni rozhodne malo, urcite tu je hodne dalsich mensich Happy

t.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/31/2005
Ja som taký stred-184cm, 78-80kg. Snáď zapadnem.Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/16/2004
Napodobně 182cm 85 kg
Ještě by to chtělo promenadu v plavkách Laugh
Nebo nafotit kalendář Boys from KNIFE LaughLaughLaugh
vjedator napsal:
Ja som taký stred-184cm, 78-80kg. Snáď zapadnem.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/31/2005
Alebo Naked boys with the knife, from the KNIFELaughLaughLaugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
Dominiku bodni na hubeňoury, založíme si frakci přescentů, 176cm, asi 105 kg, promenádu v plavkách necháme manekýnůmLaughLaugh
Honza
A vůbec, furt se tu někdo brání, když dá 100 kilo ránu....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
... hmmm, tak já tedy 178/124, ale teď bez těch fousů - možná o něco míň ... Laugh
Teď je vůbec nějaká divná doba Laugh - alespoň pro nás - kromě tech fousů jsme v pondělí přestali kouřit a nevím jak mladej - jestli nepodvádí - ale já zatím ani jednu ...
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
To už nestojí za to si zapalovat, já s tím šlehnul asi před deseti lety a dneska jsem rád, už jsem protivnej i v hospodě a kamarádi mě posílaj do mlíkárnyHappy
Posláno:

Štamgast
Kdyš jsem to celé vyprovokovalHappy - 178/82-85Sad. A Petře chce to silnou vůli a když dostaneš chuť na špinku, tam vem radši kladivo a řezej do toho o to víc fest. Aspoň bude víc dašků.Laugh Já s tím sekl před rokem.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2002
Já jsem na tom podobně jako Dominik - 190/106, takovejch 105-110 kol pupku (podle toho co v něm zrovna mám Happy).
A proč se, chlapi, dobrovolně zříkáte těch posledních rozkoší co nám ještě zbejvaj? Takový dobrý cigárko ke kafi, pívu, kořalce ... Wink
BTW zrovna před chvílí jsem viděl anotaci nějakýho článku, kde se tvrdilo, že lidi s nadváhou maj větší pravděpodobnost dožití se vyššího věku než ty hubený Razz
Lenost - matka pokroku
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/3/2005
Jo, jo, číst je potřeba… nedávno zas byl kdesi článek o škodlivosti bezkofeinového kafe, a vůbec – když se ty informace správně analyzujou, tak si každý najde, co potřebuje Happy – o prospěšnosti pití piva, červeného vína, malá kořka prý je také zdravá, a tak… Jinak měřím něco přes 190, vážím už ca 15 let pořád stejně (90 + věk), takže se, myslím, mezi vámi (těmi co si neodpírají Laugh) můžu cítit jako mezi svýma! Akorát tvořit ty nože, to zatím nějak nestihám…Sad
... a nemyslel to snad ani zle - starosta. (Pražský výběr)
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/31/2005
184/94.. těď už jenom sedím v autě a maximálně tahám bedny se zbožím, ale cca před 4 rokama jsem dělal u firmy, kde jsem myl okna (i jako výškový práce..) a tam mě štvalo každý deko navícHappy (tahej se s tím na štafle..)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum