ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Dominik Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/31/2005
zajímavá debataLaugh

190/85
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
... s tím kouřením - prostě nám došly cigára v autě, tak jsem nadhodil - "co kdybysme přestali kouřit" - no a oba jsme kouřili docela fest - je to na hovno, kouřil jsem strašně rád - ale zdraví a v neposlední řadě prachy ... nejhorší je, že člověk příjde o jistou činnost, kolikrát zautomatizovanou - po jídle, v autě, v hospodě ... do prdele ... ale vydržet chci!Wink
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/29/2004
Si pořiď dýmku a bude ti hej. Je to "stilový" a nejni po tom rakovina plic. A k tomu hrtanu se clověk přeci jen líp dostane když už ho ten rak ťafneRazzWink.D

Petr Dohnal napsal:
... s tím kouřením - prostě nám došly cigára v autě, tak jsem nadhodil - "co kdybysme přestali kouřit" - no a oba jsme kouřili docela fest - je to na hovno, kouřil jsem strašně rád - ale zdraví a v neposlední řadě prachy ... nejhorší je, že člověk příjde o jistou činnost, kolikrát zautomatizovanou - po jídle, v autě, v hospodě ... do prdele ... ale vydržet chci!Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/21/2005
No rád se přihlásím do klubu přescentů 185/110
Jím hodně a rád Happy)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/24/2003
tak sem se sel taky prevazit(nerad)a mam jako dominik 106 takze prescent.Jinak kudlson je nadhernej.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/14/2005
Kategoricky protestuji proti jakékoliv diskriminaci docentů! Laugh 188/80 Wink
Jsem patriot, ale léčím se...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
To taky nemá bejt poslaneckej klub, ale jenom frakce a vůbec, po 3 dětech se spravíš a vo tom pohybuHappy už jsem to psal
Ahoj
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/31/2005
Gespo díkLaugh, konečně se někdo zastal hubeňourůLaugh
Posláno:

Štamgast
Mám ten vodojem, že to Dominikovi pěkně zasíráme, mělo by to bejt vo kudlách , koukejte sem dát něco novýho
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2003
Tak sem přes víkend oblík čepel LAMMI 95:

střenka: balkánský ořech
záštita: alpaka, fíbr a buvolí roh

Jinak sem si udělal www stránky, takže pokud by byl zájem nakouknout: www.dominik.estranky.cz/
Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
@ Dominik - perfekníWinktakovej ladnej do ruky, já než se rozhoupal, tak Lammi byly pryč. Stránky taky dobrý, já se pokouším taky si nějaké udělat, ale jsem na to tupej, kdybys mi poradil, budu jen rád. A opatruj toho kudlíka.Laugh a když né na PVN, tak nashle na srazu hu nás!!!
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
no vidíš, jakej jsi šikovnej krejčí, zase kousek, na stránky se jdu hned podívat
Ahoj, Honza
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/16/2005
Perfektne a pekne noze len tak dalej,Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Hezký Dominiku, jak kudla, tak stránky - a vůbec, dlouho jsme se neslyšeli - AHÓÓÓJ Laugh
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/21/2005
Sránka je moc pěkná něco takovýho bych chtěl jednou taky, jen se k tomu nemůžu furt nějak dokopat.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
ahoj Dominiku - velmi podareny stranky,jednoduchy a elegantni, navic dobre optimalizovany - fachaj bez problemu ve vice browserech

t.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
stránky i nože fajn.. jen to v člověku evokuje pocit, kolik peněz času a dřiny dokáže člověk vložit do svého koníčka a jak nám ho často naše okolí a rodiny komplikují..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/24/2004
dobre udelane stranky,doufam,ze na nich budou pribivat dalsi noziky.pro me nejhezci je 017A,ten je vazne suprovej.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2003
maxeem napsal:
...ty budeš každým kilem pohodář a proto máš i pohodový stránky,nože a tak vůbec...nedivil bych se,kdyby jsi hrál na harmoniku(myšleno tahací)...
No, že bych byl zrovna 100 kg pohody, se říct nedá... Angry
Bohužel na žádný hudební nástroj hrát neumím, ale hrozně mě to mrzí, protože muziku miluju. Tu harmoniku si trefil - je to můj oblíbený nástroj, ale umět hrát na ní mi přijde stejně nemožný jako se naučit lítat. Takže vzdávám hold všem hráčům hudebním, protože díky nim můžu poslouchat muziku a to mě baví...
Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
@Dominik - prisly ty baterky?

t.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum