ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Wajgy Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Příspěvky: 1,758
wajgy napsal:
Ahoj, když je někomu i Longer málo, dostane Longera - L Laugh Laugh Aneb zase jedna prodloužená kudla na přání Wink
Longer - L

Pěkný moc, ale stále málo Laugh
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
Zdar, dnesku tu mám takovou obyčejnou neobyčejnou kudlu Happy Oko znalce si všimne, že záštita a patka nejsou jen tak nějakej kousek železa, ale že lítaly ve vesmíru Laugh

Leather EDC
TTD: ocel je 5,2mm silný Elmax. Nůž celkem 23,5cm a z toho 11,5cm čepel. Na ručce meteorit Muonionalusta a kůže napuštěná včelím voskem.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250814_083121928.jpg.jpg
PXL_20250814_083241982.jpg.jpg
PXL_20250814_083315824.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/5/2025
Příspěvky: 55
Zajímalo by mne.. záštita a patka se většinou kalí...lze to stejně dělat i s tím meteorickým železem?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2011
Příspěvky: 1,311
Krásný nůžAdmire Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
ChimeraX napsal:
Zajímalo by mne.. záštita a patka se většinou kalí...lze to stejně dělat i s tím meteorickým železem?


Na žádném noži z mojí dílny kalená záštita ani patka nikdy nebyly. Neřekl bych, že se "většinou" kalí, spíš to bude minimum nožů podle mě. Ale třeba se pletu. Každopádně, ne, nejde to s meteoritem.
Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
Zdar, dneska vám chci ukázat novej zavírák z mojí dílny...je to už taková okoukaná klasika, ja vím Laugh Laugh Nebo není?? Wink

PW CFK087 - Polaris
TTD: ocel je 5,2mm silný Elmax. Nůž celkem 25,5cm a z toho 11,5cm čepel - chodí na keramických ložiskách. Na ručce titan Gr.5, mamutí stolička a meteorit Muonionalusta. Keramický detent, karbidizovaný lockface. Váha 255g.




wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250824_053801969.jpg.jpg
PXL_20250824_053937518.jpg.jpg
PXL_20250824_054007767.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
10 LET VÝROČÍ CO DĚLÁM NOŽE = 10%SLEVA NA VŠECHNO SKLADEM!!! Wink
Všechno ve videu v odkazu Wink

http://youtube.com/shorts/VNWyAr6Pc8I?si=zDaGlva5RR95C_Eb

Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
Ahoj, přípravy na podzimní výstavy jsou v plném proudu a tak tu mám další volnou kudlu Wink
Ujme se ho někdo?? Wink

Mini Tank
TTD: ocel je 5,2mm silný Elmax. Nůž celkem 27cm a z toho 15cm čepel. Na ručce nerez a kůže napuštěná včelím voskem.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250903_071535013.jpg.jpg
PXL_20250903_071649290.jpg.jpg
PXL_20250903_071706121.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
VOLNÁ KUDLA
Ahoj, přípravy na podzimní výstavy jsou v plném proudu a tak tu mám i na neděli volnou kudlu Wink
Ujme se ho někdo nebo pojede příští víkend na výstyvu do Ybbsitzu?? Happy

Bulldog
TTD: ocel je 5,2mm silný Elmax. Nůž celkem 28cm a z toho 16cm čepel. Na ručce nerez a kůže napuštěná včelím voskem.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250903_071554965.jpg.jpg
PXL_20250903_071743458.jpg.jpg
PXL_20250903_071800672.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
VOLNÁ KUDLA
Zdar, tak jsem si na výstavy připravil i jeden volnej zavírák Happy Měl jsem ho nakreslenej už dlouho a to mokume v šuplíku ještě dýl Laugh Ale jako obvykle mi trvalo, než jsem si dal v hlavě dohromady, jak to má vlastně vypadat hotový Laugh No ale nakonec z něj mám fakt radost, je to prostě Mazel Laugh
Chtěl by ho někdo??

PW CFK088 - Mazel
TTD: 4,8mm silný nerez damašek s Elmaxem na středu. Nůž celkem 23cm a z toho 10cm čepel - chodí na keramických ložiskách. Na ručce titan Gr.5 a Mokume - měď, mosaz, ocel a timascus klip. Keramický detent, karbidizovaný lockface. Váha 270g.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250906_075947815.jpg.jpg
PXL_20250906_075958445.jpg.jpg
PXL_20250906_080154313.jpg.jpg
PXL_20250906_080200675.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
Ahoj, další volňásek co bude zítra na stole na výstavě v Rakouském Ybbsitzu Happy

EDC - L
TTD: ocel je 3,8mm silný Elmax. Nůž celkem 23cm a z toho 11,5cm čepel. Na ručce Ironwood a karbonové piny.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250910_105241060.jpg.jpg
PXL_20250910_105523966.jpg.jpg
PXL_20250910_105539964.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
Dneska na vystave v Rakousku 🥳


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250914_060853069.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/29/2020
Příspěvky: 379
wajgy napsal:
Dneska na vystave v Rakousku 🥳
Kukri, kůstka, pracant, pěkně na jednom stole Ok Ok Ok
Jen tam chybí full kroky. Speciálně ten s modrými střenkami, to je luxus. Projel jsem vlákno zase kus nazpět, a jak ani moc nejsem na armádní věci, tak Ka-Bar, to je za mě letošní nej. To jsem zvědav, jestli to ještě do konce roku něčím tumfneš Wink
No, i když ta dvě tanta mu hodně dýchají do zátylku. Krásné pokoukání.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
hpmickey napsal:
wajgy napsal:
Dneska na vystave v Rakousku 🥳
Kukri, kůstka, pracant, pěkně na jednom stole Ok Ok Ok
Jen tam chybí full kroky. Speciálně ten s modrými střenkami, to je luxus. Projel jsem vlákno zase kus nazpět, a jak ani moc nejsem na armádní věci, tak Ka-Bar, to je za mě letošní nej. To jsem zvědav, jestli to ještě do konce roku něčím tumfneš Wink
No, i když ta dvě tanta mu hodně dýchají do zátylku. Krásné pokoukání.


Díky moc...jojo, PWMC mě taky hodně baví a rozhodně týhle kudly bude víc variant...teď mám zrovna na ponku jednoho co půjde do DLC Happy
Děkuju Wink
Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
VOLNÁ KUDLA
Ahoj, tenhle mazel se mnou byl o víkendu na výstavě a protože se vrátil i domů, rád bych vám ho nabídl Wink Ujme se ho někdo??

Kloban EDC
TTD: ocel je 3,8mm silný Elmax. Nůž celkem 20cm a z toho 10cm čepel. Na ručce karbonové piny a Ironwood.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250910_105224769.jpg.jpg
PXL_20250910_105627236.jpg.jpg
PXL_20250910_105642740.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
Ahoj, pro ty co mají rádi jedovaté špičky tu mám na pokuk tohohle drápka Happy Asi 1. co jsem udělal v Ironwoodu Happy
Jak se vám líbí??

Slim Harp
TTD: ocel je 3,8mm silný Elmax. Nůž celkem 21,5cm a z toho 11cm čepel. Na ručce karbonové piny a Ironwood.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250910_105339463.jpg.jpg
PXL_20250910_105433407.jpg.jpg
PXL_20250910_105449687.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,938
krásné nože , jen jsi mi v těch dřívkách udělal pěknej binec . Oba Ironwood a každej uplně jiná kresba .
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
tolokan napsal:
krásné nože , jen jsi mi v těch dřívkách udělal pěknej binec . Oba Ironwood a každej uplně jiná kresba .


Díky! Ten předposlední má blbě popis...je to mikarta samozřejmě Wink
Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
Zdar, nevím, jak se to mohlo stát, ale zapoměl jsem vám ukázat tady toho krasavce Happy
Je to další z rodinky Universal Soldier, jak se vám líbí??

PW CFK088 - U.S.F.
TTD: ocel je 3,5mm silný nerez damašek s Elmaxem na středu. Nůž celkem 20,5cm a 9cm čepel - chodí na keramických ložiskách. Na ručce titan, timascus klip, keramický detent a karbidizovaný lockface.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250730_054034890.jpg.jpg
PXL_20250730_054253294.jpg.jpg
PXL_20250730_054402449.jpg.jpg
PXL_20250730_054439553.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 3,308
VOLNÁ KUDLA
Ahoj, v sobotu se uvidíme v Brně a se mnou tam bude i tahle nová kudla Wink
Přijedete se podívat? Wink

Hunter
TTD: ocel je 5,2mm silný Elmax. Nůž celkem 24,5cm a z toho 12,5cm čepel. Na ručce nerez a kůže napuštěná včelím voskem.


wajgy vložil tyto přílohy:
PXL_20250930_060435494.jpg.jpg
PXL_20250930_060632135.jpg.jpg
PXL_20250930_060652589.jpg.jpg


Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris