ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Švýcarské zavíráky V. - Všechno kolem nich Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2007
Příspěvky: 1,497
@Dusan, ten alox s pilkou a nuzkama je naprosta spica
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2008
Příspěvky: 4,924
Díky! a
Nail Master


Dušan vložil tyto přílohy:
IMG_9093.JPG.jpg
IMG_9097.JPG.jpg
IMG_9103.JPG
IMG_9104.JPG.jpg


Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,417
Blíží se jaro tak Spartan🇨🇭 dostal zelený kabátek 🍀


Růža vložil tyto přílohy:
20240303_121436.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/27/2015
Příspěvky: 2,243
Dneska transparentně Ok


germanicus1 vložil tyto přílohy:
IMG_20240304_171236.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/27/2015
Příspěvky: 2,243


germanicus1 vložil tyto přílohy:
IMG_20240305_145453.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,441
Mám tu jeden bez jména🤷🙋


Roman5 vložil tyto přílohy:
IMG_20240306_081629.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/18/2020
Příspěvky: 251
Správná snídaně po náročném večeruGrin


Saam vložil tyto přílohy:
20240306_082337.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/15/2019
Příspěvky: 111
Roman5 napsal:
Mám tu jeden bez jména🤷🙋


Co to je za typ, případně úprava?
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,441
codecz napsal:
Roman5 napsal:
Mám tu jeden bez jména🤷🙋


Co to je za typ, případně úprava?


Roman5 vložil tyto přílohy:
IMG_20240305_195053.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/15/2019
Příspěvky: 111
Roman5: Zajimavé, tohle ve sbírce nemám, nebude na prodej? Cool
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2008
Příspěvky: 4,924
Ok


Dušan vložil tyto přílohy:
IMG_9111.JPG.jpg
IMG_9112.JPG.jpg


Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,441
Dědci na vycházce🤷🙋


Roman5 vložil tyto přílohy:
IMG_20240309_153326.jpg.jpg
IMG_20240309_153355.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/20/2010
Příspěvky: 704
Včera som ulovil použitý Compact v bielej farbe bez háčika. Vyťahovať brýle z hajzla zatiaľ nemusím, takže potešil aj bez háčika.

Ešte viac potešilo, že črienky sú ešte z doby pred znižovaním nákladov. Teda že sú plné.
Chvíľu som rozmýšlal, že tam vybrúsim drážku na špendlík, ale potom som si povedal, že by bola škoda rýpať do už historického kusa.

Vývrtka je ešte s drážkou mrGreen


Svajciar vložil tyto přílohy:
IMG_20240309_191059800.jpg.jpg


So švajčiarskym nožom na večné časy a nikdy inak !!!
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/15/2005
Příspěvky: 285
Taky jeden historický kousek ve 100% stavu. Podle značení cca 1952 až 1970. No neberte ho za 2 €. Wink


Spyder vložil tyto přílohy:
IMG_4113.jpeg.jpg
IMG_4112.jpeg.jpg
IMG_4109.jpeg.jpg

Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 4/13/2016
Příspěvky: 45
Dušan, tie alox črienky s výrezom na pinzetu a špáradlo... To je veľká paráda Ok
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/26/2011
Příspěvky: 561
Ahoj kluci, zkusím to tady - mám prosbu, ztratil jsem kdysi nůž přesně tvaru nože, co má teď tady Spyder, ten historický kousek. Ale byl to Solingen a také měl jen malou a velkou čepel. Akorát byly plastové střenky černé a měli jen takové tenké nazelenalé proužky v podélné ose nože. Ta ztráta mě fakt hodně mrzela a léta nad tím přemýšlím. Trochu si slibuju nějaký tip od Surga, jestli sem koukne. Tak díky moc za přečtení a třeba něco někoho napadne. Co to bylo za typ, případně nějakou fotku...
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/15/2005
Příspěvky: 285
karel73 napsal:
Ahoj kluci, zkusím to tady - mám prosbu, ztratil jsem kdysi nůž přesně tvaru nože, co má teď tady Spyder, ten historický kousek. Ale byl to Solingen a také měl jen malou a velkou čepel. Akorát byly plastové střenky černé a měli jen takové tenké nazelenalé proužky v podélné ose nože. Ta ztráta mě fakt hodně mrzela a léta nad tím přemýšlím. Trochu si slibuju nějaký tip od Surga, jestli sem koukne. Tak díky moc za přečtení a třeba něco někoho napadne. Co to bylo za typ, případně nějakou fotku...


Kdybys věděl výrobce, tak bych snad mohl i poradit, ale takto obecně asi těžko. Tento tvar se dvěma nožíky nabízela snad každá nožířská firma v Solingenu a těch tam byly stovky, a určitě stejný počet firem to na ty čepele razil, i když Solingen v životě neviděly. Sám těchto nožů mám desítky, ale v barevné kombinaci, co píšeš, tedy žádný... Ale těch nožů byly doslova miliony, tak třeba se něco objeví. Happy
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/26/2011
Příspěvky: 561
Díky moc, jsi hodnej, že ses ozval. Ten nůž jsem ztratil nejspíš v autobusu, když jsem jel že školy a jen si pamatuju ten Solingen. Sice si ten nůž pamatuju dobře, ale tohle ne. Já vím, je to jen takovej výstřel naslepo, ale chtěl jsem to zkusit, protože jsem ho měl fakt hodně rád. Těch nožů, hlavně zavíráků, byl u dědy plnej příborník a já se jimi odmala probíral. A tohle byl jeden z těch, co mi zůstaly. Ještě taky Mikov s indiánem a tak různěHappy Tak ještě jednou díky🥂
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/10/2014
Příspěvky: 2,684
Mám to v poptávce, ale radeji se zeptám i tady. Nemáte někdo na prodej, klidne i v horším stavu GAKa od Victorinoxu? Admire
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/10/2014
Příspěvky: 2,684
Domluveno s Luďkem. Díky Admire
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris