ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
INMU Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/18/2018
Příspěvky: 609
Pěkný nožíkOk
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky, jsem rád, že se líbí.

Dokončenej na poslední chvíli jako obvykle. Včera jsem ještě leštil rukojeť, nafotil ho a večer už jsem ho předával.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
V rychlém sledu další nenožová záležitost.

Opasek s monogramem pro švagra k narozeninám.
4mm ručně barvená hovězina. Za přezkou tajná schránka na záložní stovku (proto tam kouká ten žlutý papírek).

Na začátku jsem si řekl, že celý pásek dokola obšiju. Jako by nestačilo tam udělat jen drážku. Jak jsem si pak nadával když jsem nestíhal. Rozhodně jsem si udělal rekord v délce nitě, s jakou jsem musel manipulovatGrin

Fotky byly narychlo a moc se nepovedly. Lepší už bohužel neudělám. Den po předání (a současně i dokončení) odletěl i s obdarovaným do Kalifornie.


INMU vložil tyto přílohy:
knife2.JPG.jpg
knife1.JPG.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/15/2010
Příspěvky: 2,432
Honzíku jak jsem Tě poznal, tak jsi takový puntičkář Wink a je to vidět na všem, co děláš... Applause
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Chalcodes napsal:
Honzíku jak jsem Tě poznal, tak jsi takový puntičkář Wink a je to vidět na všem, co děláš... Applause


Ahoj,
díky za pochvalu.
Ale když si vzpomenu, jak jsme spolu letos v Lipové hledali chybky na tvých Horalech a nic jsem tam neviděl... Tak jsi na tom dost podobně.

Snažím se dělat nejlépě, jak umím. Naštěstí nemusím počítat hodiny, které na tom trávímHappy
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Na poslední chvíli dodělané dárky: Deníky v kůži.
Ta kůže mě začíná docela bavit.


INMU vložil tyto přílohy:
IMGP8814_1.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/16/2013
Příspěvky: 2,660
Tak to je velká paráda. Ok
Čumím jak puk... Surprised
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/2/2010
Příspěvky: 2,521
Ten pásek je fajnovej - jen stovka asi dnes už nestačí...….
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
Tie denníky sú veľmi podarené Applause a dokonca sa nezabudlo ani na monogramy Ok .
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky moc za pochvaly. Monogramy jsou vyražené za mokra pomocí razítek vyrobených 3D tiskem.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
miloslav.zítek napsal:
Ten pásek je fajnovej - jen stovka asi dnes už nestačí...….


Máš plnou pravdu. Udělal jsem si jeden i pro sebe. A už dvakrát se mi ta železná zásoba hodila. Akorát jsem ji po první příhodě rozšířil na 500 korun. Zapomněl jsem si tehdy peněženku v práci, když jsem šel na oběd. A ta stovka byla dost na hraně.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Tak zase něco z kůže a zase o fous komplikovanější kousek. Zkusil jsem si dámskou kabelku. Vyrobeno z 2,5 mm hověziny, jen dno jsem udělal silnější - 4 mm.
Bude mít ještě popruh přes rameno, ale čekám na mosazné šroubky a přezku, aby to ladilo s kroužky.
Rozměry jsou cca 25 x 23 x 10 cm.
Celé šité ručně sedlářským stehem.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF0137rot.jpg.jpg
DSCF0138rot.jpg.jpg
DSCF0140.jpg.jpg
DSCF0143.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Veru,toto je už kožiarska vysoká škola.A teda úspešne ukončená,ako vidno.Ok
Čím je to farbené?
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Ukončeno víceméně úspěšně. Nějaké mouchy na ní jsou, ale dopadlo to lépe než jsem čekal. Všívání zipu byla teda lahůdka.

Barvené je to lihovou domašťovací barvou Cheds. Odstín fialová. Bohužel se mu to nepovedlo probarvit rovnoměrně. Kůže nesála všude stejně a zůstaly po tom mapy...
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2008
Příspěvky: 4,924
Moc parádní práce!Ok Ok Ok
S touhle myšlenkou si už nějakou dobu hraju, ale zkrátka není čas.
To neprobarvení se mi líbí, je to víc osobité.
Co vnitřní přepážky na taktické dámské vybavení?
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky za chválu.

Uvnitř je jen karabinka na klíče. O nějaké vnitřní kapsičce jsem sice uvažoval, ale nenapadlo mě žádné nenápadné řešení, které by nevyžadovalo prošití vnější stěny. Přemýšlím, že bych jí zkusil udělat znovu i s nějakou textilní podšívkou, do které by se vnitřní kapsy daly snadno zakomponovat.
Je to boj
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Krása, obdivuju to.
Jaké vnitřní kapsy, už jste někdy viděli dámskou kabelku? Ony to tam hází bez ladu a skladu. Po vysypání udělá z obsahu středně zručný MacGyver raketu středního doletu i s odpalovací rampou Laugh
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2008
Příspěvky: 4,924
INMU napsal:
Díky za chválu.

Uvnitř je jen karabinka na klíče. O nějaké vnitřní kapsičce jsem sice uvažoval, ale nenapadlo mě žádné nenápadné řešení, které by nevyžadovalo prošití vnější stěny. Přemýšlím, že bych jí zkusil udělat znovu i s nějakou textilní podšívkou, do které by se vnitřní kapsy daly snadno zakomponovat.

Přesně to jsem myslel, textilní úprava...
Ale jak píše Vencál. Plná by byla stejně jen ta největší a malé kapsičky by zely prázdnotou... zbytečná práce Grin
Příště trojku plech na dno a může sloužit i jako obranná nebo rozrážečka davu.
Ještě jednou Ok
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Tak další kabelka. Menší a jednodušší. Tentokrát i s kapsou na telefon nebo nějaké drobnosti.
Hovězina 2,5 mm, řemen přes rameno 4 mm silný. Magnetické zapínání. Rozměry cca 200x120x80 mm.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF0157.jpg.jpg
DSCF0172.jpg.jpg
DSCF0170.jpg.jpg
DSCF0166.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Letošní kudla do klobouku. Celková délka cca 190 mm, ostří něco přes 80 mm. Materiál 440C kalená na 58 HRC. Hovězí pouzdro s kovovým klipsem.

Je to taková moje volnotvorba na téma holínkové dýky.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF0180.jpg.jpg
DSCF0184.jpg.jpg
DSCF0176.jpg.jpg
DSCF0179.jpg.jpg


Je to boj
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris