ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
INMU Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Vydarená vec. takéto druhy nožov sa už tak často nevidia. Aj to opletenie kožou po obvode rukoväte je riešené zaujímavo.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/15/2010
Příspěvky: 2,432
Jak znám Tebe a Tvé výtvory, tak je to v reálu mnohem hezčí, než na fotkách. Applause Happy Lituju, že jsem na tu Lipovou nemohl...Cry
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/4/2014
Příspěvky: 231
Ahoj Mám ji doma .Je z klobouku a jsem rád že ji mám.Krásná čistá práce .Ahoj J.K
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky všem za pozitivní ohlasy.

Doma poslední dobou poslouchám, že od doby, kdy jsem přestal dělat motýlky, už moje nože nejsou ničím originální. Tak se snažím alespoň občas trochu ozvláštnit ty pevné. Na motýly snad zas dojde čas, až si pořeším vlastní dílnu. Vzhledem k současnému stavu trhu s nemovitostmi se ale bohužel pořád nic konkrétního nerýsuje.

JK54:Přeji, ať dělá kudlička radost. Stejně jako pro řadu ostatních, kteří měli možnost si prohlédnout Tvé výrobky, jsou pro mě Tvé nože naprosto jedinečné. Tvá pochvala mě skutečně upřímně těší. Díky




Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Něco nového do domácí brašnárny: Kosicí nůž a dva knejpíky.
Vše z AK5.


INMU vložil tyto přílohy:
kosicí_nůž.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2008
Příspěvky: 3,066
Pekná práca chlopeOk Čo za drevko je na rúčke?
Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Kdysi jsem to koupil jako bubingo. Ale moc se mi to nezdá. Spíš mi to připomíná nějakej ořech.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Příspěvky: 1,781
Dovolím si sem hodit pár fotek pásku, který byl viděný v Lipové a který jsem si posléze objednal. Je to mistrovské dílo a moc se mi líbí. Kapsička na bankovku je příjemný bonus. Konečně je sada kompletní Happy


David vložil tyto přílohy:
DSC_4226.jpg.jpg
DSC_4216.jpg.jpg
DSC_4218.jpg.jpg
DSC_4221.jpg.jpg


( . )( . )
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Předvánoční kožotvorba:

Dámská psaníčka z 2 mm hověziny a první pokus o peněženku.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF0986.jpg.jpg
DSCF0988.jpg.jpg
DSCF0999.jpg.jpg
DSCF1002.jpg.jpg


Je to boj
RS
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/2/2011
Příspěvky: 717
Všechny tři kousky vypadají super

Pište mi prosím raději email než PM.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
RS napsal:
Všechny tři kousky vypadají super


Díky,
ještě mám ve výrobě pár dalších věcí. Snad budou hotové po víkendu. Tak ještě nějaké fotky přidám.
Je to boj
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Honzo, máš to krásné, fakt smekám jak jsi šikovný Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Jen abys mě nepřechválilHappy Ale je fakt, že poslední dobou jsem se svými výrobky z kůže celkem spokojený. Dělá mi to radost. A na rozdíl od práce s ocelí je kůže celkem dobře kompatibilní s životem v bytě a se sousedy.

Přidávám fotky dalších vánočních dárků. Peněženka, kterou jsem původně navrhl pro sebe na vandry. Malá, skladná, jednoduchá na výrobu. Rozměry cca 10 x 7 cm, má prostor pro bankovky, dvě přihrádky na karty a kapsičku na pár drobných.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF1016.jpg.jpg
DSCF1017.jpg.jpg
DSCF1014.jpg.jpg
DSCF1011.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Neprechválime-tá spokojnosť je na mieste.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
RS
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/2/2011
Příspěvky: 717
Moc pěknéOk
Pište mi prosím raději email než PM.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
INMU napsal:
Jen abys mě nepřechválilHappy Ale je fakt, že poslední dobou jsem se svými výrobky z kůže celkem spokojený. Dělá mi to radost. A na rozdíl od práce s ocelí je kůže celkem dobře kompatibilní s životem v bytě a se sousedy.

Přidávám fotky dalších vánočních dárků. Peněženka, kterou jsem původně navrhl pro sebe na vandry. Malá, skladná, jednoduchá na výrobu. Rozměry cca 10 x 7 cm, má prostor pro bankovky, dvě přihrádky na karty a kapsičku na pár drobných.


masakr, boží.... protože malá, skladná, kožená peněženka na pár karet, mince a nějakou tu papírovnu v normálním světě neexistuje Happy Samý tlustý " hovada" Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Před několika týdny jsem si s velkou chutí prohlédl fotoseriál o výrobě zavíkáku, který u sebe ve vlákně zveřejnil Wajgy. Trochu jsem se zamyslel nad tím, že už jsem na knifeu něco podobného dlouho neviděl a že je to škoda.

Vzhledem k současnému stavu v republice jsme s kamarády odpískali velikonoční vandr, tak jsem si řekl, že bych během svátků místo toho mohl pro knife taky připravit nějaký obsáhlejší příspěvek.

Není to sice kudla, ale zkusil jsem udělat fotonávod o výrobě koženíé peněženky. Snad bude někomu užitečný.

Dám sem jen pár obrázků na ochutnávku.

Kompletní článek je ke stažení zde:
https://drive.google.com/file/d/1xH20haVU--n2QYPzrLfuMvvBmnwVlF-C/view
Nedaří se mi nahrát pdf soubor jako přílohu příspěvku.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF1257.JPG.jpg
DSCF1244.JPG.jpg
20200405_153917.jpg.jpg
DSCF1151_1.jpg.jpg
DSCF1164_1.jpg.jpg
DSCF1187_1.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/16/2008
Příspěvky: 1,566
Šrajtofle vypadají super! Ok
Chystám se na svoji už dlouho, snad mi návod trošku pomůže.
Mimochodem, pěkná značka Wink

K vítězství blbosti úplně vystačí zabedněnosti rádoby chytrých lidí !!!
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/18/2007
Příspěvky: 256
Moc pěkný fotonávod. Díky za něj. Ok
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/12/2007
Příspěvky: 1,552
Tak tady dát plus nestačí díky za pěkný fotonávod je moc pěkně udělaný a rozhodně se nemáš za co stydět . Co se týče peněženek tak hluboká poklona za velmi profesionálně provedenou ruční práci. Máš to takové vymazlené .Ok Ok Ok
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris