ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
INMU Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/5/2018
Příspěvky: 77
Tak já čekal nějaký návůdek a on to je takový NÁVOD. Moc pěkné zpracování návodu i peněženek.
Můžu si u tebe něco objednat? Happy
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 368
Pekne a detailne spracovaný fotopostup.Rovnako ako výsledná peňaženka.Palec hore..
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2016
Příspěvky: 285
S takhle parádním návodem si snad už troufnu peněženku zkusit i sám :) Díky moc.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2019
Příspěvky: 522
Návod je parádnicky, určitě prostuduji celý a důkladně.
Moc se mi ale líbyl ten úvod, důvod tvé motivace, pěkné Ok
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2018
Příspěvky: 81
Perfektní návod Dík.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/6/2005
Příspěvky: 748
Máš to moc pěkné.. Ok Ok

A ten návod je super,
bylo by škoda, aby zapadl.

Pošli ho Samovi,
patří k návodům... Happy

Sem tam něco dělám z kůže ...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Tak takýto počin si zaslúži uznanie, aj pozornosť.Ok
Je to dostatočne detailne rozpísané, nafotené, vysvetlené, takže aj tí, ktoré len s kožou začínajú, budú mať o dosť väčšiu šancu si s tým poradiť.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/29/2019
Příspěvky: 115
Škoda, žes to nenapsal o týden dřív, to by ta moje první možná dopadla alespoň o chlup líp Happy , moc díky za sepsání, děláš krásný věci Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky všem za pozitivní ohlasy.
Budu vážně rád, pokud to někomu pomůže nebo inspiruje k vlastní kožedělné tvorbě.
Je to boj
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/4/2014
Příspěvky: 231
AHOJ Kůži máš moc pěknou umíš to sní.Nože už neděláš proč ,Je to škoda.Ahoj JIRKA
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
JK54 napsal:
AHOJ Kůži máš moc pěknou umíš to sní.Nože už neděláš proč ,Je to škoda.Ahoj JIRKA


Ahoj,
cožpak o to, já bych nože dělal, ale nemám kde. Nemám vlastní dílnu. K nožíříně se dostanu jednou za čas, když jedu na návštěvu k rodičům, kteří mi naštěstí to moje dílenské haraburdí trpělivě skladují a mám u nich v garáži pořád vyčleněný svůj koutHappy
Od doby, co jsem skončil vysokou, zvládám obvykle tak dva nože ročně...

Doufám, že si to budu moct v dohledné době všechno přestěhovat do něčeho svého. Snažíme se s manželkou najít bydlení, kde bysme mohli oba provozovat svoje zájmy. Takže nějaký dům s prostorem, kde bych si já mohl zařídit dílnu, a s větší zahradou, kde by si ona mohla zahradničit. A samozřejmě taky, abysme byli shcopni to zaplatit...
Je to boj
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2018
Příspěvky: 378
Ahoj,
koukám na komplet tvé vlákno a děláš opravdu super kousky, hlavně kůži.
Moc mě na vandry zaujala ta jednoduchá peněženka 10x7cm s přihrádkami jak na peníze tak kartu tak na drobné.
Měl bys nějaký nákres k dispozici? (není-li to tvoje výrobní tajemství, v tom případě bych tě musel přemlouvat k výrobě Laugh )
Díky moc
Jirka
Sovy nejsou tím, čím se zdají být ....
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2018
Příspěvky: 81
Dočetl jsem tvuj popis výroby peněženky. Máš to perfektní- promyšlený. Ušetřil jsi mi spoustu hledání a omylů.Třeba to kosení na kameni -perfektní. Takže mužu jen- DÍKY.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Podkozak napsal:
Ahoj,
koukám na komplet tvé vlákno a děláš opravdu super kousky, hlavně kůži.
Moc mě na vandry zaujala ta jednoduchá peněženka 10x7cm s přihrádkami jak na peníze tak kartu tak na drobné.
Měl bys nějaký nákres k dispozici? (není-li to tvoje výrobní tajemství, v tom případě bych tě musel přemlouvat k výrobě Laugh )
Díky moc
Jirka


Ahoj,
pokud si to chceš zkusit sám, tak šablonu najdeš pod následujícím odkazem. Bude fungovat na kůži tloušťky 1 - 1,5 mm. Pro jinou tloušťku budeš tu šablonu muset upravit, aby to šlo správně složit.
https://drive.google.com/file/d/1kgT-XqD2fdAOVN5NQyjewwRQEch9AJJ5/view?usp=sharing

A pokud bys chtěl můj "originál", tak se určitě můžeme dohodnout.


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
honzi57 napsal:
Dočetl jsem tvuj popis výroby peněženky. Máš to perfektní- promyšlený. Ušetřil jsi mi spoustu hledání a omylů.Třeba to kosení na kameni -perfektní. Takže mužu jen- DÍKY.


Na to člověk přijde brzy. Když začneš odřezávat plátky z řezací podložky, tak je jasné, že tudy cesta nevede.
V nouzi je pak dobrá i sklokeramická varná deskaHappy
Je to boj
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2018
Příspěvky: 378
INMU napsal:
Podkozak napsal:
Ahoj,
koukám na komplet tvé vlákno a děláš opravdu super kousky, hlavně kůži.
Moc mě na vandry zaujala ta jednoduchá peněženka 10x7cm s přihrádkami jak na peníze tak kartu tak na drobné.
Měl bys nějaký nákres k dispozici? (není-li to tvoje výrobní tajemství, v tom případě bych tě musel přemlouvat k výrobě Laugh )
Díky moc
Jirka


Ahoj,
pokud si to chceš zkusit sám, tak šablonu najdeš pod následujícím odkazem. Bude fungovat na kůži tloušťky 1 - 1,5 mm. Pro jinou tloušťku budeš tu šablonu muset upravit, aby to šlo správně složit.
https://drive.google.com/file/d/1kgT-XqD2fdAOVN5NQyjewwRQEch9AJJ5/view?usp=sharing

A pokud bys chtěl můj "originál", tak se určitě můžeme dohodnout.




Díky moc za šablonu a taky za to, že jsem přišel na to, že se na to úplně ještě necítím Laugh
Rád bych se s tebou nějak dohodl.
Podrobnosti po mailu? Přes telefon? PM?
Díky mocOk
Jirka
Sovy nejsou tím, čím se zdají být ....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Podkozak napsal:

Díky moc za šablonu a taky za to, že jsem přišel na to, že se na to úplně ještě necítím Laugh
Rád bych se s tebou nějak dohodl.
Podrobnosti po mailu? Přes telefon? PM?
Díky mocOk
Jirka


Poslal jsem PM
Je to boj
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 6/26/2017
Příspěvky: 23
Z téhle peěženky mám fakt radost. Je bezva. Chtěl jsem něco menšího, běžně mívám peněženky "dolarovky". Tahle peněženka od INMUa je ale lepší.
Dík moc pane a ať se daří v dalším díle!

Mirek


hadrian vložil tyto přílohy:
pen1.JPG.jpg
pen2.JPG.jpg
pen3.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
hadrian napsal:
Z téhle peěženky mám fakt radost. Je bezva. Chtěl jsem něco menšího, běžně mívám peněženky "dolarovky". Tahle peněženka od INMUa je ale lepší.
Dík moc pane a ať se daří v dalším díle!

Mirek


Díky moc za pozitivní odezvu. Jsem moc rád, že moje peněženka naživo splnila očekávání. Přeji, ať dlouho slouží.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Vánoce na krku, je třeba začít dělat na dárcích. Začal jsem kabelkou, která mi už dlouho ležela v hlavě. Je celá z třísločiněné hověziny. Kabelka samotná z 2 mm, řemeny ze 4 mm. Vevnitř nic nemá, do druhého kusu budu vymýšlet nějaký vnitřní pořadač nebo podšívku s kapsami.
Barvy jsou trochu divoké, ale nakonec to vypadá lépe, než jsem čekal.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF1822_1.jpg.jpg
DSCF1826_1.jpg.jpg
DSCF1828_1.jpg.jpg
DSCF1847_1.jpg.jpg


Je to boj
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris